= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Wasteland 3 Deluxe Edition

Data edycji: 23-02-2022, 19:23
Powód: Updated to version 1.6.9 (27.10.2021)

Wasteland 3 Deluxe Edition
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  28 sierpień 2020
 • Gatunek gry:
  RPG, turowe, postapokalipsa, widok izometryczny, crowdfunding, kooperacja, klasyczne RPG, Xbox Game Pass, Find Your Next Game
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Portuguese-Brazil, Russian
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Codex
 • Rozmiar gry:
  14.38GB

Wasteland 3 to kolejna odsłona kultowego cyklu postapokaliptycznych gier RPG, nad którą pieczę sprawuje niezależne studio inXile Entertainment. W porównaniu z poprzedniczką, gra wprowadza wiele zmian i usprawnień, obejmujących zarówno czas i miejsce akcji, jak i samą rozgrywkę. Podobnie jak poprzednio, krótko po pierwszej zapowiedzi, gra stanęła przed kampanią crowdfundingową, której celem było zebranie co najmniej 2,75 mln dolarów.

Fabuła

W Wasteland 3 twórcy porzucają piaszczystą Arizonę na rzecz skutego lodem stanu Kolorado. Gracz wciela się w członka Team November, oddziału Void Rangers, który otrzymuje misję kluczową dla istnienia organizacji - współpracuje z Patriarchą regionu, który jako jedyny jest w stanie zapewnić Strażnikom niezbędne surowce.

Niestety, w drodze na miejsce oddział wpada w zasadzkę, a większość jego członków zostaje zamordowana. Ci, którym udało się przeżyć, próbują od podstaw zbudować swoją pozycję w niesprzyjającym miejscu. Historia opowiedziana w grze jest z czasem rozbudowywana o nowe wątki i liczne zwroty akcji, a jej zakończenie zależy od naszych decyzji.

Gameplay

Trzonem rozgrywki w Wasteland 3 jest eksploracja i walka z przeciwnikami. Zwiedzanie rozległego i niebezpiecznego terytorium zostało usprawnione dzięki zaimplementowaniu pojazdu o nazwie Kodiak - pozwala on na szybsze poruszanie się po świecie, a czasem nawet wspiera nas w walce. Walka nadal opiera się na systemie turowym, ale została rozbudowana o dodatkowe umiejętności, pozwalające na stosowanie bardziej zaawansowanych taktyk.

Oczywiście nie wszystkie problemy rozwiązujemy na siłę - na potrzeby tej gry przebudowany został system dialogowy, który teraz przypomina schemat zastosowany w Torment: Tides of Numenera. Rozmowy mogą być więc prowadzone na wiele sposobów, a w ich trakcie istnieje możliwość wykorzystania wielu umiejętności do osiągnięcia zamierzonych celów.

Podobnie jak w Wasteland 2, również nadzorujemy Bazę Danych Strażników, jednak tym razem odgrywa ona znacznie większą rolę i stanowi ważny element świata gry. Grając, rekrutujemy kolejne osoby, zwiększając tym samym możliwości naszego centrum operacyjnego - miejsca odpoczynku, zasobów, a nawet więzienia dla schwytanych przestępców.

Ważną rolę odgrywają również wybory moralne i tworzona przez nie reputacja wśród poszczególnych frakcji. Decyzje podejmowane przez gracza mają wpływ na postępy i zakończenie gry.

Multiplayer

W Wasteland 3 możemy grać w pojedynkę lub z innym graczem. Trzon rozgrywki stanowi kampania fabularna, którą możemy przeżyć również w kooperacji z drugą osobą. Warto zaznaczyć, że zastosowany w grze wariant rozgrywki wieloosobowej pozwala na zabawę nawet pod nieobecność kompana - w tym przypadku musi on jednak liczyć się z konsekwencjami naszych działań.

Aspekty techniczne

Wasteland 3 bazuje na nowej wersji silnika Unity, wykorzystanego w drugiej części serii. Oprawa graficzna stoi na wysokim poziomie, a kierownictwo artystyczne objęli Christopher i Nic Bischoff, odpowiedzialni wcześniej za świetnie przyjęte Stasis.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Wasteland 3 Deluxe Edition (2020), 14.38GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated to version 1.6.9 (27.10.2021).

Installation time with 16 threads CPU and SSD - 1 minute.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Wasteland 3 Deluxe Edition Pobierz za darmoAby zobaczyć linki do google.drive czy pliki torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Zawiera dodatki DLC: Cult of the Holy Detonation, The Battle of Steeltown, Colorado Survival Gear, Soundtrack (mp3), Artbook, Digital Novellas.


Hasło: elamigosedition.com
Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i5 3.3 GHz
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 760
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 52 GB HDD
System operacyjny: Windows 10 64-bit
Procesor: Intel Core i7-3770 3.4 GHz
Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060 / 8 GB Radeon RX 480
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 52 GB HDD
System operacyjny: Windows 10 64-bit

Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.