= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =


Age of Empires II HD

Age of Empires II HD
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  9 kwietnia 2013
 • Gatunek gry:
  Strategiczne, RTS, średniowiecze, multiplayer, reedycje/remastery/remaki
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Dutch, Portuguese-Brazil, Russian, Japanese, Korean, Chinese Simplified
 • Dubbing/Audio:
  English, French, Italian, German, Spanish (Rise of the Rajas, African Kingdoms - English only; Forgotten - no audio)
 • Crack:
  syahmixp/SSE/CS, Reloaded
Age of Empires II HD to gra strategiczna czasu rzeczywistego. Rozgrywa się ona w średniowieczu i zawiera trzynaście grywalnych cywilizacji. Gracze dążą do gromadzenia zasobów, których używają do budowania miast, tworzenia armii i pokonywania wrogów. Istnieje pięć historycznych kampanii, które ograniczają gracza do warunków specjalistycznych i historycznych.

Historyczna gra


Gracze podbijają rywalizujące miasta i imperia, przesuwając jedną z 13 cywilizacji przez cztery wieki. Wyróżnić tutaj można, między innymi: Wiek Ciemności, Wiek Feudalny, Wiek Zamkowy i Wiek Cesarski, przypominający Renesans. Awansowanie do nowego wieku odblokowuje nowe jednostki, struktury i technologie

Gra oferuje cztery rodzaje zasobów: jedzenie, drewno, złoto i kamień. Żywność uzyskuje się przez polowanie na zwierzęta, zbieranie jagód, zbieranie inwentarza żywego, hodowlę i rybołówstwo przybrzeżne oraz łowienie z łodzi. Drewno jest zbierane przez rąbanie drzew. Złoto jest uzyskiwane z kopalni złota, handlu lub zbierania relikwii w klasztorze, a kamień jest zbierany z kopalni kamienia. Mieszkańcy wsi potrzebują punktów kontrolnych, zazwyczaj budynków depozytowych.

Przed Tobą wiele zadań


Pobierz Age of Empires 2 HD i zrób wszystko, aby przetrwać w grze. Zasoby mogą być używane między innymi do szkolenia jednostek, budowy budynków i technologii badawczych; na przykład gracze mogą badać lepszą zbroję dla jednostek piechoty. Każda cywilizacja może kupować ulepszenia, które zwiększają szybkość gromadzenia tych zasobów. Gracze mogą zbudować rynek handlu, który z pewnością im pomoże.

Gry darmowe to doskonała opcja dla osób, które chcą sprawdzić swoje umiejętności w danej rozgrywce, bez konieczności jej kupowania. Age of Kings obejmuje również pięć rodzajów jednostek wojskowych: piechotę, łuczników, kawalerię, broń oblężniczą i jednostki morskie. Mnich jest specjalnym rodzajem jednostki wojskowej, która ma zdolność przekształcania jednostek wroga w cywilizację gracza i leczenia jednostek sojuszniczych.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Age of Empires II HD (2013), 2.28GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by syahmixp/SSE/CS or Reloaded). 
Updated to version 5.7.1 (24.01.2018) / 5.5.1 / 5.3.1 / 5.0.1 - selectable during setup.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!

Age of Empires II Pobierz za darmo


 Download TORRENT

 Download drive.google.com

Dodatkowa zawartość DLC: Age of Empires II HD + The Forgotten + The African Kingdoms + Rise of the Rajas.
crack Age of Empires II HD ściągnij grętorrent Age of Empires II pobierz za darmopełna wersja Age of Empires 2 do pobraniaAge of Empires II HD download


Minimalne:
Procesor: Pentium 4 1.2 GHz
Grafika: 256 MB VRAM
Pamięć: 1 GB RAM
Miejsce na dysku: 3 GB HDD
System: Windows XP/ Vista/ 7/ 8


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.