= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =


Farm Together

Data edycji: 27-04-2020, 14:34
Powód: Updated till 23.04.2020

Farm Together
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  11 październik 2018
 • Gatunek gry:
  Symulacje, TPP, ekonomiczne, rolnicze, kooperacja
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Russian, Hungarian, Danish, Dutch, Portuguese, Portuguese-Brazil, Romanian, Finnish, Swedish, Norwegian, Turkish, Japanese, Chinese Simplified, Chinese Traditional, Thai
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Codex

Fabuła


Gra jest niezwykle prostym i przyjemnym symulatorem świata rolniczego, w którym naszym zadaniem jest stworzenie dobrze prosperującego gospodarstwa.

Gospodarstwo z powodzeniem możemy tworzyć w pojedynkę, wykorzystując do tego niezbędne narzędzie i w logicznej kolejności tworząc kolejne, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania elementy farmy. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby współpracować z innymi i przenieść grę na zupełnie inny poziom - poziom multiplayer'a.

Jeśli chcesz spróbować swoich sił jako farmer to pobierz grę Farm Together Download i przenieś się w wirtualny, prosty świat dający możliwości sprawdzenia swoich umiejętności jako prawdziwy farmer.

Zasady Gry


Wcielając się w rolę początkującego farmera obserwujemy rozgrywkę z poziomu trzeciej osoby. Tradycyjnie, jak w każdym symulatorze tego typu rozpoczynamy grę ze skromnym dobytkiem i niewielkimi możliwościami.

Odpowiednio wszystkim dysponując przekształcamy wkrótce mały domek w wielkie, świetnie prosperujące gospodarstwo tworzące idealnie zbudowaną farmę.

Ciekawą opcją jest możliwość zaznaczenia w ustawieniach bezpiecznej opcji - możliwości odwiedzania naszej farmy tylko przez przyjaźnie nastawionych rolników. Rodzi to jednak konsekwencje tego rodzaju, ze my również nie będziemy mogli zagrozić w żaden sposób naszym sąsiadom, a tylko ich wesprzeć i im pomóc.

Ale czy na pewno obierzemy taką taktykę? Czasami warto jest zaryzykować, a innowacyjne działanie może rozwiązać wiele trudnych sytuacji, które zgotowaliśmy sobie sami lub przy pomocy innych.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Farm Together (2018), 0.61GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated till 23.04.2020.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!

Farm Together Pobierz za darmoAby zobaczyć linki do google.drive czy mega.nz, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się! Download megaup.net

Zawiera dodatki DLC: Oregano Pack, Celery Pack, Paella Pack, Oxygen Pack, Sugarcane Pack, Laurel Pack, Chickpea Pack, Mistletoe Pack, Mexico/Jalapeno Pack, Ginger Pack, Wasabi Pack, Supporters Pack.
crack Farm Together ściągnij za darmotorrent Farm Together pobierz grępełna wersja gry Farm Together do pobraniaPC Farm Together Download
Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Dual Core
Grafika: 1 GB GeForce GTX 460
Pamięć: 2 GB RAM
Miejsce na dysku: 1 GB HDD
System: Windows Vista
Procesor: Quad Core
Grafika: 2 GB GeForce GTX 960
Pamięć: 6 GB RAM
Miejsce na dysku: 1 GB HDD
System: Windows 7/8/10 64-bit
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.