Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Mafia Edycja Ostateczna

Data edycji: 20-03-2022, 14:26
Powód: Updated till 23.09.2021

Mafia Edycja Ostateczna
 • 80
5
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  25 wrzesień 2020
 • Gatunek gry:
  Akcji, TPP, samochodowe, gangsterskie, sandbox, TPS, reedycje/remastery/remaki, strzelanki, przygodowe gry akcji, dwudziestolecie międzywojenne, Find Your Next Game
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Spanish (Mexico), Portuguese-Brazil, Russian, Polish, Czech, Japanese, Korean, Chinese Simplified, Chinese Traditional
 • Dubbing/Audio:
  English, French, German, Spanish
 • Crack:
  Codex
 • Rozmiar gry:
  15.58GB

Mafia: Definitive Edition to remake kultowej przygodowej gry akcji autorstwa Illusion Softworks z 2002 roku. Za grę odpowiedzialny jest zespół Hangar 13. Gra została wydana jako osobna produkcja i część zestawu Mafia: Trilogy, w skład którego wchodzą również zremasterowane edycje kolejnych dwóch odsłon serii.

Fabuła

Podstawowe założenia fabularne pozostały niezmienione w stosunku do pierwowzoru. Akcja gry toczy się w fikcyjnym amerykańskim mieście Lost Heaven w ostatnich latach dwudziestolecia międzywojennego (1930-1938). Głównym bohaterem jest Thomas Angelo, młody taksówkarz szukający zarobku nawet w najbardziej podejrzanych dzielnicach. Kiedy jego ostatni kurs kończy się konfrontacją z wpływową rodziną mafiosów, Thomasowi cudem udaje się dotrzeć ze swoimi klientami do restauracji należącej do konkurencyjnej mafii. Tak zaczyna się historia relacji bohatera z rodziną Salieri, która wiele lat później doprowadzi Thomasa na policyjne przesłuchanie w charakterze świadka koronnego. Jego wspomnienia ujawniają się w formie retrospekcji podczas rozmowy z detektywem.

Choć autorzy nie zmienili podstawowych założeń scenariusza, nie obyło się bez pewnych modyfikacji. Twórcy rozbudowali tło fabularne postaci oraz dodali cutscenki i dialogi nieobecne w pierwowzorze.

Gameplay

Podobnie jak w przypadku fabuły, tak i w przypadku rozgrywki Mafia: Definitive Edition zasadniczo pozostaje wierna oryginalnej grze. Mamy więc rozległe miasto niczym w sandboksowych grach pokroju serii Grand Theft Auto, a świat obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Mamy tu wszystko, czego moglibyśmy się spodziewać: pobieranie opłat za "ochronę", handel skradzionymi towarami i potyczki z konkurencyjnymi gangami. W międzyczasie poznajemy historię Thomasa Angelo, przedstawioną w formie nieinteraktywnych scenek.

Wysoki poziom trudności połączony jest z koniecznością przestrzegania przepisów ruchu drogowego. Niezatrzymanie się na światłach czy przekroczenie prędkości może sprowokować policję do wystawienia nam mandatu. Poważniejsze wykroczenia, takie jak chodzenie z bronią czy akty przemocy, spowodują większe zainteresowanie ze strony stróżów prawa, co może zakończyć się aresztowaniem, a nawet rozstrzelaniem.

Nowości w Mafia: Definitive Edition sprowadzają się do poprawienia rozgrywki w stosunku do pierwowzoru. Twórcy wprowadzili jednak także garść dodatkowych sekwencji, które mają urozmaicić zabawę. W trakcie głównej kampanii nie znajdziemy jednak żadnych aktywności pobocznych. Kilka dodatkowych zadań dostępnych jest w osobno wybieranym trybie Free Ride.

Remake

W przeciwieństwie do remasterów drugiej i trzeciej części, Mafia: Definitive Edition została stworzona od podstaw na silniku Illusion Engine. Remake unowocześnia lokacje i modele postaci, ale nie zmienia ogólnej stylistyki gry. Podobnie jest ze ścieżką dźwiękową - autorzy nagrali ponownie niektóre kompozycje znane z pierwowzoru przy wsparciu profesjonalnej orkiestry.

Dodatki

Kupując grę otrzymujemy unikalny strój oraz samochód w pozostałych grach z pakietu Mafia: Trilogy.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Mafia Definitive Edition (2020), 15.58GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated till 23.09.2021

Installation time with 16 threads CPU and SSD - 3 minutes. 
Credits to Razor12911.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Mafia: Edycja Ostateczna Pobierz za darmo

Mafia: Definitive Edition / Mafia Remake / Mafia 1 RemakeAby zobaczyć link do drive.google i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Zawiera dodatki DLC: Chicago Pack.


Pobierz grę

Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i5-2550K 3.4 GHz / AMD FX-8120 3.1 GHz
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870
Pamięć: 6 GB RAM
Miejsce na dysku: 50 GB HDD
System operacyjny: Windows 10 64-bit
Procesor: Intel Core i7-3770 3.4 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz
Karta graficzna: 8 GB GeForce GTX 1080 / Radeon RX 5700
Pamięć: 16 GB RAM
Miejsce na dysku: 50 GB HDD
System operacyjny: Windows 10 64-bit

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
 1. dannb
  Użytkownik
  16 Listopad 2021 16:49
  7
  1

  Linki MegaUp nie istnieją już.