Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Skul The Hero Slayer

Data edycji: 4-08-2022, 13:31
Powód: Updated to version 1.6.0 (02.08.2022)

Skul The Hero Slayer
 • 60
2
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  21 styczeń 2021
 • Gatunek gry:
  Akcji, fantasy, platformówki, roguelike, 2D, indie, side-scroll
 • Producent:
  SouthPAW Games, Wydawca: NeoWiz Games
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, German, Spanish, Russian, Polish, Portuguese-Brazil, Korean, Japanese, Simplified Chinese, Traditional Chinese
 • Crack:
  Codex
 • Rozmiar gry:
  0.84GB

Skul: The Hero Slayer to roguelike, wykonany w konwencji platformowej gry akcji. Gra została stworzona przez niezależne studio SouthPAW Games, a wydana przez NeoWiz.

Fabuła

Skul: The Hero Slayer zabiera nas w podróż do fantastycznej krainy. Zamek Króla Demona został zaatakowany przez połączone siły poszukiwaczy przygód i imperialną armię dowodzoną przez potężnego Bohatera Caerleon. Forteca szybko się poddała, a prawie wszystkie zamieszkujące ją istoty zostały wzięte do niewoli. Prawie, bo na wolności pozostał jeden szkielet, którym jest Skul. Od tej pory to do niego należy ratowanie króla i jego podwładnych oraz rozprawienie się z najeźdźcami.

Mechanika

W Skul: The Hero Slayer akcję obserwujemy z perspektywy side-scroll. W trakcie rozgrywki przechodzimy przez rozmaite, proceduralnie generowane poziomy i stawiamy czoła hordom wrogów. Bezgłowy Skul w swojej standardowej postaci nie jest zbyt potężny, przez co praktycznie każdy napotkany wróg stanowi dla niego śmiertelne zagrożenie. Po drodze znajduje on jednak czaszki, które są lokalnym odpowiednikiem klas postaci i zapewniają mu różne zdolności. Podczas gdy jedne uczynią z niego zaprawionego w bojach szermierza lub pozwolą rzucać ofensywne zaklęcia niczym prawdziwy czarodziej, inne zmienią go w przerażającego potwora. Jednocześnie możemy mieć przy sobie dwie czaszki, co pozwala nam łączyć ich moc w efektowne (i efektywne) kombinacje i dostosowywać umiejętności do sytuacji, w jakiej się znajdujemy.

Na naszej drodze stają rozmaici przeciwnicy - poza żołnierzami i poszukiwaczami przygód musimy zmierzyć się m.in. z gadającymi drzewami; na końcu każdego etapu czeka nas starcie z potężnym bossem (zazwyczaj znacznie większym od protagonisty). Jako że śmierć jest tu permanentna, gdy Skul wyzionie ducha, nie pozostanie nic innego, jak rozpocząć walkę od nowa. Bohater zachowuje jednak zdobyte przy poprzednich podejściach kryształy, które pozwalają na zakup rozmaitych ulepszeń.

Aspekty techniczne

Skul: The Hero Slayer posiada dwuwymiarową grafikę wykonaną w technice pixel art i utrzymaną w przyjemnej, kolorowej stylistyce.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Skul The Hero Slayer (2021), 0.84GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated to version 1.6.0 (02.08.2022).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Skul The Hero Slayer Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Password: elamigosedition.com


Pobierz grę

Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Dual Core 2.8 GHz
Karta graficzna: 512 MB GeForce GTS 450 / Radeon HD 5750
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 1 GB HDD
System operacyjny: Windows 7
Procesor: Dual Core 2.8 GHz
Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 460 / Radeon HD 7850
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 2 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8/10

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.