Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Nebuchadnezzar

Data edycji: 17-11-2021, 13:42
Powód: Updated to version 1.2.5 (21.09.2021)

Nebuchadnezzar
 • 60
1
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  17 luty 2021
 • Gatunek gry:
  Strategiczne, ekonomiczne, widok izometryczny, starożytność, 2D, historyczne, budowa miasta, starożytna Mezopotamia
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Russian, Czech, Portuguese, Portuguese-Brazil, Turkish, Ukrainian, Japanese, Korean, Chinese Simplified
 • Crack:
  Codex

Nebuchadnezzar to ekonomiczna gra strategiczna, która, jak sugerowałby tytuł, zabiera nas w podróż do starożytnej Mezopotamii. Za powstanie gry odpowiada niezależne czeskie studio Nepos Games, którego członkowie pracowali wcześniej nad takimi grami jak Euro Truck Simulator 2, American Truck Simulator czy Broken Sword 5: The Serpents Curse.

Fabuła

Akcja Nabuchodonozora rozgrywa się w czasach starożytnych; fabuła gry obejmuje okres od czasu, gdy pierwsi ludzie zaczęli osiedlać się pomiędzy rzekami Eufrat i Tygrys, aż do VI wieku p.n.e., kiedy to Babilon został podbity przez Persję. W każdej z szesnastu misji kampanii fabularnej eksplorujemy inne okresy i miejsca historyczne, co pozwala nam zobaczyć jak rozwijała się cywilizacja babilońska, a także jej ostateczny upadek pod naporem armii króla perskiego Cyrusa Wielkiego.

Mechanika

W Nabuchodonozorze akcja ukazana jest w widoku izometrycznym. W trakcie rozgrywki zarządzamy wszystkimi aspektami funkcjonowania miasta. Wyznaczamy więc tereny pod rolnictwo i produkcję towarów, budujemy dzielnice mieszkalne, a także dbamy o to, aby każdy budynek był połączony drogą, po której nieustannie poruszają się nasi poddani. Dodatkowo musimy mieć na uwadze potrzeby mieszkańców i od czasu do czasu spełniać ich żądania (wszystko po to, by nie dopuścić do wyludnienia naszej metropolii), czuwając przy tym nad aspektami ekonomicznymi. Gra posiada specjalny uproszczony widok, który pozwala nam szybko zorientować się w sytuacji i reagować w razie potrzeby.

Jeśli wszystko robimy dobrze, nasi poddani są zadowoleni, a skarbiec króla stopniowo się zapełnia. Daje nam to środki na wznoszenie monumentalnych budowli, takich jak wieże świątynne zwane zigguratami; dzięki wbudowanemu edytorowi możemy sami zaprojektować ich wygląd.

Aspekty techniczne

Nabuchodonozor charakteryzuje się dwuwymiarową grafiką, która pod względem stylistycznym budzi skojarzenia z ikonicznym faraonem. Rozgrywce towarzyszy ścieżka dźwiękowa inspirowana muzyką z epoki. Dodatkowo twórcy tej produkcji zadbali o wsparcie dla modów; gracze mogą tworzyć własne budynki, misje czy kampanie.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Nebuchadnezzar (2021), 0.63GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated to version 1.2.5 (21.09.2021). 

Change language in game options.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Nebuchadnezzar Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google, mega.nz i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Hasło: elamigosedition.com


Pobierz grę

Minimalne:
Procesor: Intel Core i3
Karta graficzna: 1 GB GeForce GT 320 / Radeon HD 6750
Pamięć: 2 GB RAM
Miejsce na dysku: 1 GB HDD
System operacyjny: Windows 7 64-bit

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.