Airport CEO

Data edycji: 6-01-2023, 14:11
Powód: Updated to version 1.0-36 (14.01.2022)

Airport CEO
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  4 marzec 2021
 • Gatunek gry:
  Strategiczne, ekonomiczne, samoloty, 2D, transport, top-down, indie, porty lotnicze/kontrola lotów
 • Producent:
  Apoapsis Studios, Wydawca: Apoapsis Studios
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Russian, Portuguese-Brazil, Czech, Turkish, Dutch, Chinese Simplified
 • Crack:
  Codex
 • Rozmiar gry:
  0.65GB

Airport CEO to ekonomiczna, dwuwymiarowa gra strategiczna dostępna na PC. Tytuł pozwala graczowi wcielić się w rolę dyrektora lotniska. Jest to debiutancki tytuł szwedzkiego zespołu deweloperskiego Apoapsis Studios.

Mechanika

W Airport CEO na PC gracz ma za zadanie zaprojektować i rozbudować lotnisko, które będzie przynosiło zyski. Cel ten można osiągnąć poprzez dbanie o różne aspekty obiektu: planowanie rozmieszczenia infrastruktury, zatrudnianie różnych pracowników, podpisywanie umów z firmami lotniczymi i tworzenie rozkładów lotów.

Zanim legiony zadowolonych pasażerów będą mogły odwiedzić lotnisko, najpierw gracz musi wszystko zaplanować i zbudować z pomocą zakontraktowanych pracowników. Podczas rozmieszczania obiektów gracz porusza się na różnych poziomach: duże obiekty, takie jak linie startowe, wieże kontrolne i hangary są umieszczane jako całość i połączone drogami. Podczas planowania terminalu gracz może skupić się nawet na takich szczegółach jak rozmieszczenie siedzeń i umywalek w toaletach.

Po określeniu kształtu pomieszczeń, gracz musi umieścić punkty informacyjne, bramki odpraw, bramki bezpieczeństwa. W miarę rozbudowy lotniska, do obowiązkowych rzeczy, takich jak toalety i kanapy, gracz może dodawać bonusowe obiekty, takie jak bary i sklepy. Dzięki nim czas oczekiwania pasażerów staje się przyjemniejszy. Niektóre z tych obiektów wymagają czasu i pieniędzy, aby je odblokować.

Wiele z instalacji wymaga personelu, który trzeba zatrudnić ręcznie. Bramki bezpieczeństwa nie będą użyteczne bez ochroniarzy, którzy będą nimi zarządzać, a jeśli nie ma wystarczającej ilości sprzątaczek, lotnisko szybko stanie się brudne. Gracz może również zatrudnić ekspertów od finansów lub zasobów ludzkich, którzy zapewniają dodatkowe opcje rozwoju. Sprawdzając listy kandydatów, gracz może sprawdzić ich poziom wykształcenia, doświadczenie, hobby oraz statystyki ważne dla ich wydajności w pracy (na przykład, jak radzą sobie w stresujących sytuacjach).

W pełni zbudowany i wypełniony pracownikami zakład jest gotowy na przyjęcie samolotów - zarówno tych małych, jak i dużych. Połączenia uzyskane dzięki podpisaniu kontraktów z liniami lotniczymi są planowane w specjalnym menu. Od czasu do czasu gracz musi zmierzyć się z nieprzewidywalnymi zdarzeniami, takimi jak awaryjne lądowanie. Mogą one zakłócić harmonogram.

Wszystkie wydarzenia i decyzje podejmowane przez gracza mają wpływ na pasażerów, z których każdy jest unikalnym człowiekiem z charakterystycznymi cechami, które wpływają na jego zachowanie.

Tryby gry

Airport CEO na PC posiada tylko jeden tryb rozgrywki, w którym gracz może wybrać lokalizację swojego lotniska, a następnie rozwijać je od podstaw. Gracz może wybrać imię dla dyrektora lotniska, nazwę lotniska oraz określić poziom trudności (w tym dostępny jest poziom sandbox, który oferuje nieskończone fundusze).

Aspekty techniczne

Gra została wydana na PC i jest napędzana przez silnik Unity. Oprawa graficzna wykorzystuje prostą i czystą dwuwymiarową grafikę, podobną w stylu do tej używanej w grach takich jak Prison Architect czy RimWorld.

Różne.

W tym samym roku, w którym Airport CEO weszło do programu wczesnego dostępu, pojawił się w nim również inny podobny tytuł - SimAirport stworzony przez LVGameDev LLC. Oprawa graficzna obu gier jest podobna i inspirowana popularną grą ekonomiczną Prison Architect firmy Introversion Software.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Airport CEO (2021), 0.65GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated to version 1.0-36 (14.01.2022)

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Airport CEO Pobierz za darmo


TeraBox Pobierz z TeraBox


Aby zobaczyć linki do google.drive czy pliki torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Zawiera dodatki DLC: Beasts of the East, Vintage, Supersonic.


Hasło: elamigosedition.com
Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz / AMD Dual Core 3.0 GHz
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660
Pamięć: 2 GB RAM
Miejsce na dysku: 4 GB HDD
System operacyjny: Windows 8 64-bit
Procesor: Intel Core i7 2.6 GHz / AMD Quad Core 3.0 GHz
Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 4 GB HDD
System operacyjny: Windows 10 64-bit

Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.