= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =


18 Wheels of Steel: Extreme Trucker 2

18 Wheels of Steel: Extreme Trucker 2
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  15 styczeń 2011
 • Gatunek gry:
  Symulacje, samochodowe, ciężarówki
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Portuguese, Czech, Dutch
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Reloaded
18 Wheels of Steel: Extreme Trucker to kolejna odsłona świetnie znanego symulatora ciężarówki. Tym razem przemierzamy ekstremalne trasy, które niosą za sobą wiele niebezpieczeństw. Musimy wykazać się nie tylko zręcznością, ale również logicznym myśleniem. Podczas rozgrywki spotkamy się z wieloma przeciwnościami. Tylko szybka reakcja pozwala nam ruszyć akcję do przodu.

Ciężkie warunki otoczenia

Masz ochotę sprawdzić się jako kierowca ciężarówki? Pobierz 18 Wheels of Steel: Extreme Trucker i przekonaj się, czy poradzisz sobie nawet w najcięższych warunkach. Będziemy przemierzać pustynne tereny Afryki, czy też najgroźniejsze dżungle Ameryki. Nasz trasa ciągnie się nie tylko przez cywilizowane miejscowości. Dzięki temu zabawa staje się jeszcze ciekawsza.

Już na samym początku otrzymujemy wskazówki dotyczące przejazdu. Musimy zrealizować wyznaczoną trasę. Najważniejsze jest to, aby dostarczyć ładunek do wskazanego miejsca. Do dyspozycji mamy aż pięć różnych lokacji. Każda z nich charakteryzuje się czymś innym. Lokację wybieramy już na samym początku.

Szeroki wybór maszyn

Chcesz dowiedzieć się, jak trudne jest przewożenie ładunków? Poznaj gry darmowe i sprawdź świetne znany symulator ciężarówki. Do dyspozycji mamy aż 25 maszyn. Są one przydzielane w zależności od wybranej lokacji. Do przewiezienia mamy 40 różnych typów ładunków.

Warto wiedzieć, że rodzaj ładunku bezpośrednio wpływa na przebieg rozgrywki. Niektóre towary nie są bezpieczne w transporcie. Mowa tutaj w szczególności o ładunkach łatwopalnych, które zwiększają ryzyko zapalania się maszyny. Ciężkie obiekty utrudniają kierowanie pojazdem. Jest to szczególnie odczuwalne podczas manewru. Komfort prowadzenia znacząco się obniży.

Na uwagę zasługuje fakt, że podczas jazdy musimy przestrzegać obowiązujących przepisów ruchu drogowego. Jeśli nie będziemy tego robić, to musimy liczyć się z wieloma nieprzyjemnymi konsekwencjami. Ignorowanie prawa sprawi, że nasza rozgrywka zakończy się przedwcześnie. Istotne jest również to, aby kontrolować stan pojazdu np. temperaturę pracy silnika.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

18 Wheels of Steel: Extreme Trucker 2 (2011), 0.60GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Reloaded).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!

18 Wheels of Steel: Extreme Trucker 2 Pobierz za darmoAby zobaczyć linki do google.drive czy pliki torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!crack 18 Wheels of Steel: Extreme Trucker 2 ściągnij grętorrent 18 Wheels of Steel: Extreme Trucker 2 pobierz za darmopełna wersja 18 Wheels of Steel do pobrania18 Wheels of Steel: Extreme Trucker 2 download


Minimalne:
Procesor: Pentium 4 2.2 GHz
Grafika: 256 MB VRAM
Pamięć: 1 GB RAM
Miejsce na dysku: 650 MB HDD
System: Windows XP/Vista/7


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.