Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Pathfinder Wrath of the Righteous

Data edycji: 15-07-2022, 15:46
Powód: + update 1.3.0 - 1.3.7 (14.07.2022)

Pathfinder Wrath of the Righteous
 • 80
4
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  2 września 2021
 • Gatunek gry:
  RPG, fantasy, widok izometryczny, elementy strategiczne, crowdfunding, indie, klasyczne RPG, Xbox Game Pass, Find Your Next Game
 • Producent:
  Owlcat Games, Wydawca: Owlcat Games
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, German, Spanish, Russian, Simplified Chinese
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Codex
 • Rozmiar gry:
  17.06GB

Pathfinder: Wrath of the Righteous to kolejna gra niezależnego rosyjskiego studia Owlcat Games, założonego przez byłych pracowników Nival Interactive (Silent Storm, Heroes of Might and Magic V) oraz My.com (Armored Warfare). Mamy tu do czynienia z pośrednią kontynuacją Pathfindera: Kingmaker, klasycznego izometrycznego RPG opartego na pen&paperowym systemie RPG Pathfinder, będącym zmodyfikowaną wersją Dungeons & Dragons 3.5. W pracach nad grą po raz kolejny pomagał legendarny weteran branży, Chris Avellone, twórca Planescape Torment i Knights of the Old Republic II - The Sith Lords.

Pathfinder: Wrath of the Righteous nie kontynuuje bezpośrednio historii z debiutanckiego projektu Owlcat Games. Tym razem jako grupa śmiałków przemierzamy nowy, mroczniejszy region Golarionu, odwiedzając m.in. nawiedzone przez demony pustkowia, oblężone miasto krzyżowców oraz niebezpieczną otchłań. Fabuła skupia się na walce dobra (ludzi i aniołów) ze złem (demonicznymi sługusami Lorda Deskari).

Akcja gry została ukazana - podobnie jak w Pathfinder: Kingmaker - w widoku izometrycznym. Jest to klasyczne drużynowe RPG, w którym eksplorujemy klimatyczne lokacje, walczymy z przeciwnikami w czasie rzeczywistym korzystając z aktywnej pauzy oraz wykonujemy główne zadanie fabularne i misje poboczne, zdobywając punkty doświadczenia potrzebne do rozwoju postaci. Gra pełna jest również wyborów moralnych, które mają duży wpływ na dalszą część rozgrywki. W Pathfinder: Wrath of the Righteous pojawiają się nowe postacie, klasy (Wiedźma i Wyrocznia), archetypy i rasy, ale oprócz tego są też nowe postacie z poprzedniej odsłony.

Jedną z nowości jest zapożyczony z pen&paper RPG o tym samym podtytule system progresji mitów, który daje dostęp do niezwykle silnych zdolności. Mają one znaczący wpływ na przebieg fabuły, trwale zmieniając bohaterów i otaczające ich środowisko. W trakcie rozgrywki możemy podążać ścieżką nieśmiertelnego hrabiego dowodzącego armią nieumarłych, anioła przywołującego na pole bitwy niebiańskich sojuszników czy trickstera tańczącego radośnie nawet w środku przepaści wypełnionej demonami. Każdy z nich został znacząco zmieniony w stosunku do rozwiązań z gier karcianych i dostosowany do gry wideo.

W grze pojawiają się również elementy strategiczne, jednak nowy system, w przeciwieństwie do zarządzania królestwem z poprzedniej odsłony, zyskał dodatkową głębię i został lepiej dopasowany do rozgrywki oraz wpisał się w fabułę Pathfindera: Wrath of the Righteous.

Pathfinder: Wrath of the Righteous oparty jest na mocno zmodyfikowanym silniku Unity, znanym z poprzedniej części serii. Oprawa wizualna nabiera mroczniejszego klimatu, ale widać też poprawę jakości grafiki, w tym modeli postaci, wyglądu lokacji i efektów zaklęć.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Pathfinder Wrath of the Righteous Mythic Edition (2021), 17.06GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated to version 1.3.0 (21.04.2022).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Pathfinder Wrath of the Righteous Mythic Edition Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


+ update 1.3.0 - 1.3.7 (14.07.2022) & crack (by Codex), 592MBAby zobaczyć link do drive.google i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Zawiera dodatki DLC: Through the Ashes, Inevitable Excess, A Visitor from Distant Lands, Paint of War, Love Beyond Death, Faces of War, Commander Pack, Pre-order Bonus Pack, Soundtrack (mp3), Artbook.


Hasło: elamigosedition.com


Pobierz grę

Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i3-2310M 2.1 GHz
Karta graficzna: Intel HD 620
Pamięć: 6 GB RAM
Miejsce na dysku: 50 GB HDD
System operacyjny: Windows 7 64-bit
Procesor: Intel Core i7-920 2.67 GHz
Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 1050 Ti
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 50 GB HDD
System operacyjny: Windows 10 64-bit

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.