Giana Sisters Twisted Collection

Giana Sisters Twisted Collection
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  Kolekcja 2012-2015
 • Gatunek gry:
  Zręcznościowe, platformówki, crowdfunding, indie, 2.5D
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Russian, Japanese
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Codex
 • Rozmiar gry:
  1.23GB

Giana Sisters Twisted Collection to zbiór wszystkich kultowych gier z tej serii. Znajdziemy tutaj takie tytuły, jak: Giana Sisters: Twisted Dreams (2012), Giana Sisters: Twisted Dreams - Rise of the Owlverlord, Giana Sisters: Dream Runners (2015), Giana Sisters 2D (2015). Jest to prawdziwa gratka dla miłośników tej popularnej gry platformowej.


Połączenie dwóch światów

W grach z opisywanej serii spotkamy się z dwoma przeciwnymi światami. Jeden z nich jest dobry, a drugi zły. Obserwujemy płynne przechodzenie z jednego otoczenia do drugiego. Chcesz dowiedzieć, co czuje osoba zagubiona we własnych snach? Pobierz Giana Sisters Twisted Collection i przekonaj się, jak koszmary zamieniają się w rzeczywistość. Oczywiście znajdziemy tutaj również wiele pozytywnych elementów świata.


Na specjalną uwagę zasługuje fakt, że w dowolnym momencie można zmienić wygląd kierowanej przez nas dziewczynki. To samo dotyczy świata, w którym przebywamy. Dzięki temu akcja staje się urozmaicona. Nie możemy przewidzieć jednak wszystkiego. Na naszej drodze stanie wiele niezrozumiałych zjawisk, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć.


Nasza postać raz jest zbuntowaną nastolatką słuchającą rocka, a raz grzeczną dziewczynką, która ceni sobie muzykę klasyczną. Jej dwoista natura zapewnia nam wiele emocji. Należy również wspomnieć, że każda wersja naszej bohaterki ma zupełnie inne zdolności. Jest niezwykle umiejętności warto jest wykorzystać podczas walki z przeciwnikami.


Wyzwania logiczno-zręcznościowe

Darmowe gry pobudzają do pracy nasz mózg. W opisywanej produkcji spotkamy się z wieloma wyzwaniami logicznymi. Musimy je rozwiązać, gdyż w innym przypadku nie ruszymy do przodu. Niektóre z nich są bardzo proste, inne zaś wymagają większego skupienia.


Warto również wspomnieć o bossach, z którymi musimy walczyć. Tutaj kluczową rolę odgrywa nasza zręczność. Liczy się zarówno czas reakcji, jak i spryt. Ważne jest to, aby błyskawicznie reagować na pojawiające się przeszkody. W innym przypadku to one zgładzą nas.


Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Giana Sisters Twisted Collection (2012-2015), 1.23GB
ElAmigos release, games are already cracked after installation 
(2D + Dream Runners - crack by Codex; Twisted Dreams - DRM Free).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Kolekcja Giana Sisters Twisted Pobierz za darmo


TeraBox Pobierz z TeraBox


Aby zobaczyć linki do google.drive czy pliki torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Zawiera:

Giana Sisters: Twisted Dreams (2012) [v1.2.1 + Haloween and Christmas 2012-2013 Levels]

Giana Sisters: Twisted Dreams - Rise of the Owlverlord (2013) [v1.1.2 + Haloween and Christmas 2013 Levels]

Giana Sisters: Dream Runners (2015) [v1.0]

Giana Sisters 2D (2015) [build 25.08.2017]

Hasło: elamigosedition.com
Minimalne:
Procesor: Core i5 2.66 GHz
Karta graficzna: 512 MB VRAM
Pamięć: 2 GB RAM
Miejsce na dysku: 2 GB HDD
System operacyjny: Windows XP (SP3)/Vista/7

Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.

Gry zręcznościowe: świetna zabawa dla całej rodziny

Gry planszowe są od dawna jedną z ulubionych form zabawy dla klient już od dawna. Wśród szerokiej gamy tytułów, szczególne miejsce zajmują gry zręcznościowe. To świetna zabawa dla całej rodziny, która jednocześnie uczy zdrowej rywalizacji i sprawia, że wspólnie spędzony wolny czas staje się wartościowy i przepełniony radością.

Co to jest gra zręcznościowa?

Gra zręcznościowa to taki rodzaj gry planszowej, który rozwija koordynację ruchową, refleks, spostrzegawczość i zręczność. Są to gry prostymi zasadami, które polegają na wykonywaniu zadań związanych z precyzyjnymi ruchami. Dzieci, które grają w gry zręcznościowe, uczą się koncentracji i cierpliwości, ale również nabierają wprawy w działaniach wymagających manualnych zdolności.

Top gry zręcznościowe dla dzieci i dorosłych

Jeśli szukasz najlepszych gier zręcznościowych dla całej rodziny, wybraliśmy dla ciebie kilka tytułów, które warto mieć w swojej kolekcji:

 1. Super Mario - gdy mówimy o grach zręcznościowych, nie sposób pominąć kultowego Super Mario. To gra, która stała się symbolem dla swojego gatunku. Gra wymaga precyzyjnych ruchów, dobrze rozwiniętego refleksu, a także umiejętności szybkiego podejmowania decyzji.
 2. Spadające krzesła - w tej wyjątkowej grze zręcznościowej, nie tylko dzieci, ale i dorośli zostają wciągnięci w fascynującą rozgrywkę. Gracze muszą precyzyjnie układać na sobie krzesła, aby utworzyć jak najwyższą i stabilną konstrukcję. To gra, która uczy zarówno dzieci, jak i dorosłych cierpliwości, umiejętności koncentracji oraz oceny sytuacji.
 3. Najlepsze tytuły dla całej rodziny - istnieje wiele gier zręcznościowych, które warto mieć w swojej domowej kolekcji. Chociaż niektóre z nich są bardziej odpowiednie dla dzieci, inne są świetne dla dorosłych. Pamiętaj, że rozgrywka dopasowana do wieku uczestników, jest kluczem do udanej zabawy.

Wartości gier zręcznościowych

Gry zręcznościowe to nie tylko sposób na miłe spędzenie wolnego czasu w gronie najbliższych. Dzięki nim dzieci mogą również rozwijać swoje umiejętności manualne, koordynację ruchową, refleks, a także zręczność. Dorosłym natomiast gry zręcznościowe umożliwiają przeżycie zdrowej rywalizacji i wyzwanie dla współzawodniczących dusz.

Podsumowanie

W dobie wszędobylskich komputerów i smartfonów, warto zwrócić uwagę na gry planszowe, które z pewnością dostarczą całe mnóstwo emocji. Gry zręcznościowe to nie tylko dobra zabawa, ale także świetny sposób na rozwijanie różnego rodzaju umiejętności - zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Zapomnij o codziennych troskach, usiądź z bliskimi do stołu i graj!