Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Gas Station Simulator

Data edycji: 10-11-2021, 14:08
Powód: + update 38259 (09.10.2021)

Gas Station Simulator
 • 60
2
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  15 września 2021
 • Gatunek gry:
  Symulatory, Niezależne, Budowanie, Gospodarka, Budowanie bazy, Realistyczne, Jednoosobowe, Wytwarzanie, Otwarty świat, Relaksujące, Rekreacyjne, Destrukcja, Perspektywa pierwszej osoby, Projektowanie i ilustrowanie, Zabawne, Znaczące wybory, Familijne, Edukacyjne, Memy, Kierowanie pojazdem
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Polish, Portuguese-Brazil, Czech, Dutch, Turkish, Finnish, Ukrainian, Simplified Chinese
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Codex

Gas Station Simulator - Symulator Stacji Paliw polega na remontowaniu, rozbudowie i prowadzeniu stacji benzynowej wzdłuż autostrady w środku pustyni. Wolność wyboru i wiele podejść do prowadzenia firmy i radzenia sobie z presją to kluczowe składniki tej gry.

Kup opuszczoną stację benzynową na odludziu i przywróć jej dawną świetność. Pozbądź się gruzu i zniszczonych mebli, napraw ściany, pomaluj i udekoruj miejsce według własnego uznania.

Tylko nie wydawaj od razu całej gotówki na wygląd, w końcu kupiłeś stację benzynową. Napraw sprzęt, kup to, czego nie da się naprawić i zacznij obsługiwać klientów, aby zarobić pieniądze na kolejne remonty i ulepszenia.

Nie musisz pozostać mały. Możesz rozbudować swoją stację benzynową, aby móc obsługiwać więcej klientów. Ponadto, stacja benzynowa to nie tylko sprzedaż paliwa. Możesz rozszerzyć wachlarz usług, które oferujesz swoim klientom i w ten sposób przyciągnąć coraz więcej różnorodnych klientów.

Masz do dyspozycji różne opcje rozbudowy, od mniejszych, takich jak toalety, prosty sklep, aby uzupełnić swoje dochody, aż do dużych, takich jak cały warsztat do wykonywania napraw samochodów, a nawet myjnia. Wybór jest całkiem spory, a większość z nich można dodatkowo rozbudowywać. Jest tu tak wiele do zrobienia.

Odrestaurowanie stacji benzynowej to jedno, nadanie jej osobistego charakteru to drugie. Gra oferuje szeroki wachlarz opcji, aby dostosować to, co już zbudowałeś i wiele dekoracji, aby jeszcze bardziej podkreślić wyjątkowość miejsca. Niektóre dekoracje można kupić, inne trzeba zdobyć w trakcie gry.

Nie chodzi tylko o to, aby stacja benzynowa wyglądała ładnie. Im bardziej imponująco wygląda Twoja stacja benzynowa, tym więcej klientów będzie przyciągać.

Obsługiwanie klientów jest kluczem do sukcesu w prowadzeniu stacji benzynowej. Wszyscy oni oczekują, że ich samochody zostaną napełnione, ich zakupy zrobione od razu i nie są tak cierpliwi, nawet jeśli chodzi o naprawy ich pojazdów. Będziesz mieć do czynienia z niektórych poważnych presji czasu w godzinach szczytu i trzeba zaplanować różne zadania dla kiedy jest mniej gorączkowy. Właściwe zarządzanie czasem i wybór właściwych priorytetów staje się bardzo ważne, jeśli chodzi o utrzymanie klientów szczęśliwy.

Chociaż można spróbować, to w większości przypadków prowadzenie stacji benzynowej, który został rozszerzony i uaktualnione oferując wiele różnych usług dla klientów może być po prostu zbyt wiele do obsługi dla Ciebie sam. To jest, gdzie pracownicy wchodzą do gry. Możesz zatrudnić nawet wielu pracowników, którzy pomogą Ci z różnymi zadaniami na stacji benzynowej. Pracownicy mają swoje własne umiejętności i niektórzy są lepsi w niektórych zadaniach niż inni. Pracownicy również poziom w oparciu o zadania, które wykonują i stają się lepsze w nich z czasem.

Nie możesz sprzedać tego, czego nie masz. Śledzenie stanu zapasów jest ważne, a zamawianie ich we właściwym czasie za właściwą cenę pomaga utrzymać zyski na wysokim poziomie. Aby jeszcze lepiej wykorzystać okazje niskich cen, możesz zbudować magazyn i rozbudować go, aby umożliwić przechowywanie większej ilości towaru. Pilnowanie zapasów jest bardzo ważne, ponieważ dostawy są czasochłonne i nie chcesz, aby zabrakło Ci towaru do sprzedania, nie wspominając o paliwie.

Stworzyliśmy grę w taki sposób, że jeśli chcesz, możesz zagłębić się w funkcje zarządzania i zarządzać nimi do woli. Jeśli jednak nie lubisz mikrozarządzania, nie zmuszamy cię do tego. To powiedziawszy, mikrozarządzanie niektórymi aspektami, takimi jak dostawy lub pracownicy, może być bardzo satysfakcjonujące zarówno pod względem finansowym, jak i pod względem zabawy.

Główne cechy

 • Wyremontuj, prowadź i rozbudowuj stację benzynową na pustyni.
 • Buduj nowe usługi, takie jak warsztat, sklep, magazyn czy myjnia samochodowa.
 • Spróbuj poradzić sobie ze wszystkim sam lub zatrudnij pracowników do pomocy.
 • Ciekawe wydarzenia jako dodatek do normalnej rozgrywki.
 • Mnóstwo opcji dostosowywania i dekoracji.
 • Mnóstwo różnych klientów o różnych potrzebach i oczekiwaniach.
 • Mnóstwo opcji zarządzania, w które możesz się zagłębić.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Gas Station Simulator (2021), 4.08GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Symulator Stacji Paliw / Gas Station Simulator Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google, mega.nz i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


+ update 38259 (09.10.2021) & crack (by Codex), 219MBAby zobaczyć link do drive.google, mega.nz i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!Pobierz grę

Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i3 3.0 GHz
Karta graficzna: NVidia GeForce GTX 660 2GB VRAM
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 10 GB HDD
System operacyjny: Windows 7 (64-bit) or 10 (64-bit)
Procesor: Intel Core i5 (recent generation)
Karta graficzna: NVidia GeForce GTX 900-series 4GB VRAM
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 15 GB HDD
System operacyjny: Windows 10

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.