Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Orcs Must Die Collection

Orcs Must Die Collection
  • 0
0
Orcs Must Die Collection (Orcs Must Die! + Orcs Must Die! 2) to prawdziwa gratka dla osób, które poszukują produkcji łączącej grę typu RTS oraz zręcznościową. Opisywany zestaw składa się z dwóch kultowych części, które gwarantują nam niezapomniane emocje. Twórcy zadbali o ciekawą oprawę graficzną, która obfituje w liczne detale. Wszystko to pozytywnie wpływa na nasze odczucia podczas rozgrywki.

Oko w oko z wrogiem

Akcja opisywanej gry toczy się w krainie fantasy. Została ona opanowana przez hordy orków. Są to straszne upiory, których zgładzenie wymaga dużej odwagi, a także zręczności. Wbrew pozorom nie jest to tak proste, jak mogłoby się wydawać. Chcesz sprawdzić swoje umiejętności? Pobierz Orcs Must Die Collection i pokonaj stado orków, zanim one pokonają ciebie.

Kamera umieszczona została za plecami sterowanego przez nas bohatera. To właśnie z tej perspektywy obserwujemy otoczenie. Dzięki temu możemy swobodnie kontrolować jego poczynania. Mamy większą kontrolę nad jego ruchami. Możemy więc zadbać o to, aby ataki i wymierzone ciosy były maksymalnie skuteczne.

Na uwagę zasługuje fakt, że tryb rozgrywki jest niezwykle rozbudowany. Możemy zastawiać na wroga liczne pułapki. Dzięki nim łatwiej będzie nam go wyeliminować. Dodatkowym plusem jest możliwość przywoływania innych oddziałów, które mogą być pomocne podczas walki z orkami.

Ochrona twierdzy

Opisywane potwory napierają na mury naszej twierdzy. Próbują one zniszczyć nasze jedyne schronienie. Oczywiście naszym zadaniem jest jest przezwyciężenie ich działań. Zielone stwory są sprytniejsze, niż mogłoby nam się wydawać. Właśnie dlatego musimy wykazać się starannie zaplanowaną strategią walki, która pozwoli nam objąć przewagę.

Darmowe gry to świetny sposób na to, aby spróbować swoich sił w starciu z potężnym przeciwnikiem. Niestety główny bohater nie wyróżnia się zbyt dużą inteligencją, czy też umiejętnością logicznego myślenia. Będzie to dla nas sporym utrudnieniem. Istotne jest to, aby ograniczyć swobodę kierowanego przez nas wojownika.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Orcs Must Die Collection (2011-2012), 3.71GB
ElAmigos release, games are already cracked after installation (cracks by CPY & Reloaded).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!

Orcs Must Die Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google, mega.nz i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!Zawiera:
Orcs Must Die! Game of the Year Edition (2011) [v1.0.0.2416 + 4 DLC]
Orcs Must Die 2 Complete Edition (2012) [v1.0.0.362 + 6 DLC]

Pobierz grę

Orcs Must Die! Śmierć orkom


Minimalne:
Procesor: Core 2 Duo 2 GHz
Karta graficzna: 256 MB VRAM
Pamięć: 2 GB RAM
Miejsce na dysku: 2 GB HDD
System operacyjny: Windows XP/Vista/7Orcs Must Die! 2


Minimalne:
Procesor: Core 2 Duo 2.4 GHz
Karta graficzna: 256 MB VRAM
Pamięć: 2 GB RAM
Miejsce na dysku: 2 GB HDD
System operacyjny: Windows XP/Vista/7

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.