Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Medieval Dynasty

Data edycji: 18-01-2022, 20:24
Powód: + update 1.1.0.2 - 1.1.1.1 (13.01.2022)

Medieval Dynasty
 • 80
5
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  23 września 2021
 • Gatunek gry:
  RPG, FPP, średniowiecze, sandbox, survival, polskie, symulator życia, indie, historyczne, crafting, elementy symulacyjne, Xbox Game Pass, Find Your Next Game
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Czech, Russian, Portuguese, Portuguese-Brazil, Dutch, Turkish, Swedish, Ukrainian, Japanese, Korean, Simplified Chinese
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Codex

Medieval Dynasty to trójwymiarowy symulator w konwencji RPG akcji z elementami survivalu i strategii stworzony przez polskie studio Render Cube. Jest to druga produkcja łódzkiej ekipy i zupełnie inna od jej debiutanckiego projektu: Monster League - gokartowej gry wyścigowej z 2018 roku. Tym razem Polacy stworzyli realistyczną produkcję osadzoną w średniowieczu, przywodzącą na myśl czeskie Kingdom Come: Deliverance. Gra jest też kolejną odsłoną cyklu Dynasty od Toplitz Productions, choć wyraźnie odmienną od swoich poprzedniczek.

Fabuła

Głównym bohaterem jest utalentowany łowca, który z nieznanych przyczyn został wygnany z rodzinnego domu. Teraz on i jego rodzina muszą desperacko walczyć o przetrwanie w średniowiecznym świecie pełnym niebezpieczeństw.

Mechanika

Rozgrywka w Medieval Dynasty przywodzi na myśl Kingdom Come Deliverance czeskiego studia Warhorse. Akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby (TPP), a rozgrywka koncentruje się na eksploracji otwartego świata gry. Znajdziemy w nim postacie niezależne, które mogą zlecić nam różne zadania, ale także wrogich bandytów i dzikie zwierzęta. Początek przypomina typowe gry survivalowe: staramy się dbać o podstawowe potrzeby bohatera, dostarczając mu wodę i jedzenie, polując i uprawiając rolę. Z czasem znajdujemy materiały potrzebne do wykonania pierwszych narzędzi i zbudowania prostego domu, który zapewni nam schronienie.

Głównym celem gry jest stworzenie własnej wioski, a z czasem przekształcenie jej w dobrze prosperujące miasto. W grze znajdziemy 18 rodzajów budynków, które będziemy mogli rozwijać w miarę odblokowywania kolejnych opcji z drzewka umiejętności bohatera. Rozgrywkę urozmaicają zdarzenia losowe, a także możliwość założenia własnej dynastii magnatów. Wiąże się to ze specjalnym systemem reputacji, przejawiającym się w zainteresowaniu króla naszą dziedziną. W każdym przypadku nasze decyzje mają znaczący wpływ na przebieg rozgrywki. Ponadto, wraz z rozwojem wioski, będziemy musieli dbać o gospodarkę, handlować z sąsiadami i troszczyć się o dobrobyt poddanych.

Aspekty techniczne

Trójwymiarowa oprawa wizualna Medieval Dynasty stawia na realizm. Świat gry zmienia się wraz z naszymi poczynaniami (gra pozwala na interakcję z wieloma obiektami, np. drzewami, kamieniami itp.), a wpływ na rozgrywkę ma także dynamiczna pogoda i pory roku. Dzikie zwierzęta, nie tylko wiernie odwzorowane, ale również wchodzące ze sobą w interakcje w taki sam sposób, jak ich prawdziwe odpowiedniki. Gra oparta jest na silniku Unreal Engine 4, dzięki czemu grafika stoi w zasadzie na wysokim poziomie.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Medieval Dynasty (2021), 3.47GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated to version 1.1.0.2 (16.12.2021).

Included bonus content: Soundtrack (mp3), Artbook.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Medieval Dynasty Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google, mega.nz i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


+ update 1.1.0.2 - 1.1.1.1 (13.01.2022) & crack (by Codex), 64MBAby zobaczyć link do drive.google, mega.nz i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Password: elamigosedition.com


Pobierz grę

Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Quad Core 3.0 GHz
Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon RX 480
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 10 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8/10
Procesor: Quad Core 4.0 GHz
Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060 / 8 GB Radeon RX 580
Pamięć: 16 GB RAM
Miejsce na dysku: 10 GB HDD
System operacyjny: Windows 10

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.