Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

The Eternal Cylinder

The Eternal Cylinder
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  30 września 2021
 • Gatunek gry:
  Akcji, TPP, survival, elementy strategiczne, indie, przygodowe gry akcji, Epic Store exclusive
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Portuguese-Brazil
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  nie jest potrzebny

The Eternal Cylinder to oryginalna gra akcji z elementami survivalu, która budzi skojarzenia ze Spore od EA Maxis. W produkcji tej sterujemy dziwnymi istotami znanymi jako Trebhum, starającymi się przetrwać w wyjątkowo nieprzyjaznym środowisku. Tytuł opracowany został przez chilijskie niezależne studio ACE Team (znane głównie z serii Zeno Clash i Rock of Ages). Jego wydawcą jest Good Shepherd Entertainment.

Mechanika

W The Eternal Cylinder akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Gracz kontroluje Trebhumy - zabawne stworki, które starają się przetrwać w wyjątkowo nieprzyjaznym świecie (lokacje są zróżnicowane, występuje kilka ich rodzajów). Nie dość, że większość pozostałych mieszkańców planety próbuje na nich zapolować, to jeszcze ciągłym zagrożeniem pozostaje "wieczny cylinder" - potężny walec miażdżący wszystko na swojej drodze.

Rozgrywka polega na eksploracji trójwymiarowego środowiska (możemy biegać, skakać i pływać) i radzeniu sobie z przeszkodami, które napotkamy na swojej drodze. Pozornie Trebhumy są na przegranej pozycji, ale stworki mają atut w przysłowiowym rękawie - choć są słabe i bardzo łatwo giną, mają zdolność ewolucji (a raczej mutacji, biorąc pod uwagę tempo zmian), co pozwala im nabywać nowe zdolności i cechy (np. możliwość wykonywania znacznie wyższych skoków). Aby móc korzystać z tej mechaniki, musimy zebrać odpowiednią ilość surowców, które służą jako katalizator przemian. Dostępnych jest kilkadziesiąt różnych wariantów Trebhuma.

Kontrolowana przez nas istota posiada również pewne narzędzia, które pozwalają jej rozprawiać się z przeciwnikami. Możemy pluć wodą za pomocą trąby oraz rzucać zebranymi przedmiotami. Konieczne jest również zbieranie rzeczy potrzebnych do przeżycia, dlatego też musimy rozważnie gospodarować tym, co posiadamy.

Choć zaczynamy zabawę z jednym Trebhumem, zdobywając jajka z czasem możemy zyskać kolejne, które będą nam towarzyszyć w podróży. Każde z nich można rozwijać w inny sposób, dzięki czemu będziemy mieli odpowiedź na różne zagrożenia i wyzwania, jakie stawia przed nami groźny świat. Wciąż jednak musimy się spieszyć - walec rzadko zatrzymuje się na dłużej.

Warto zaznaczyć, że produkcja wykorzystuje losowo generowane mapy, dzięki czemu za każdym razem rozgrywka wygląda nieco inaczej.

Tryby gry

W The Eternal Cylinder możemy bawić się wyłącznie w pojedynkę. Tytuł oferuje jednak pewną ograniczoną funkcjonalność sieciową, dzięki czemu gracze mogą dzielić się swoimi Trebhumami z innymi.

Aspekty techniczne

potworów - są one pełne wyrazistych kolorów i bardzo dziwnych kształtów (przykładowo, jeden ze stworów przypomina sześcian z nogami, oczami i trąbą słonia). Dobre wrażenie robi też system odpowiedzialny za niszczenie poszczególnych obiektów i elementów świata (widzimy go głównie wtedy, gdy coś przewrócimy).

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

The Eternal Cylinder (2021), 3.13GB
ElAmigos release, unprotected game (crack is not necessary). 

Change language in game options.

Installation time with 16 threads CPU and SSD - 1 minute. 
Credits to Razor12911.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


The Eternal Cylinder Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google, mega.nz i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!Pobierz grę

Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i5-4460 3.2 GHz
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 770
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 9 GB HDD
System operacyjny: Windows 7 64-bit
Procesor: Intel Core i5-7600 3.5 GHz
Karta graficzna: 8 GB GeForce GTX 1070
Pamięć: 16 GB RAM
Miejsce na dysku: 9 GB HDD
System operacyjny: Windows 10 64-bit

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.