Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

AWAY The Survival Series

AWAY The Survival Series
 • 100
1
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  28 września 2021
 • Gatunek gry:
  Przygodowe, TPP, survival, indie, zwierzęta, przygodowe gry akcji
 • Producent:
  Breaking Walls, Wydawca: Breaking Walls
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Portuguese-Brazil, Russian
 • Dubbing/Audio:
  English, French
 • Crack:
  Codex
 • Rozmiar gry:
  5.35GB

AWAY: The Survival Series to gra przygodowa z elementami eksploracji i survivalu, inspirowana filmami dokumentalnymi o tematyce przyrodniczej. Akcja gry toczy się z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Za jej opracowanie i wydanie odpowiada studio Breaking Walls - grupa weteranów branży gier komputerowych, pracujących wcześniej nad takimi seriami jak Assassin's Creed, Prince of Persia czy Far Cry. AWAY przedstawia życie sugar glidera - niewielkiego marsupiala, który wyglądem i zachowaniem przypomina latającą wiewiórkę. Stworzenie zamieszkuje nękaną kataklizmami Ziemię, gdzie ludzka cywilizacja dawno temu dobiegła końca.

Fabuła

Akcja gry toczy się w odległej przyszłości - w czasach, gdy natura odzyskała władzę nad Ziemią, a ludzka cywilizacja pozostała jedynie wspomnieniem. W takim właśnie środowisku żyje nasz bohater, mały ssak znany jako szybowiec cukrowy. Otaczający go świat jest pełen niebezpieczeństw, więc stwór postanawia wyruszyć w podróż, aby znaleźć bezpieczne miejsce dla swojej rodziny.

Mechanika

Głównym celem gry jest eksploracja rozległych krain oraz pomoc zwierzakowi w zdobywaniu pożywienia i zmaganiu się z codziennymi zagrożeniami. Podczas przemierzania rozległych terenów - każdy z nich posiada własny ekosystem - mamy możliwość szybowania nad przepaściami, skakania z drzewa na drzewo oraz wspinania się na rozmaite obiekty. Potrafimy nawet przemieszczać się za pomocą kawałków drewna lub wspinać się na grzbiety niektórych zwierząt.

Jak każde stworzenie, również szybowiec musi się zregenerować przed dalszą wyprawą, dlatego ważne jest polowanie na pojawiające się po drodze drobne ofiary, które na jakiś czas zaspokoją jego głód. Czasami trzeba też walczyć z ofiarami dopasowanymi do naszej wagi i siły lub rywalizować o pożywienie z innymi stworzeniami. Warto też pamiętać, że w przyrodzie każde zwierzę ma swojego naturalnego wroga - drapieżnika, który tylko czeka na odpowiedni moment, aby zaatakować swoją ofiarę. Aby uniknąć obrażeń, a w najgorszym wypadku nawet śmierci, należy jak najszybciej znaleźć dobrą kryjówkę lub stawić czoła groźnemu drapieżnikowi. Wraz z postępami w grze rozwijamy umiejętności bojowe naszego bohatera, dzięki którym może się on coraz skuteczniej bronić.

W świecie AWAY zawsze coś się dzieje, dlatego warto cały czas mieć się na baczności. Jeśli chcesz sprawdzić, czy w pobliżu nie znajduje się drapieżnik, warto skorzystać z instynktu cukrowego szybowca. Pozwala on dostrzec pobliskie zwierzęta, które czasem czają się w krzakach lub skradają się w wysokiej trawie. Wrogowie oznaczeni są kolorem czerwonym, natomiast stworzenia, z którymi możemy się pożywiać i w ten sposób regenerować zdrowie i/lub energię, oznaczone są kolorem zielonym. Sugar glider może żywić się nie tylko owadami czy małymi gadami, ale także niektórymi rodzajami roślin.

Niektóre zwierzęta są łatwiejsze do złapania, podczas gdy polowanie na inne wymaga dobrej strategii. Szybowiec cukrowy może atakować ofiarę z ukrycia, ale jeśli cel go zauważy, może też za nim gonić. Nasz bohater szybko traci energię, zwłaszcza gdy korzysta z opcji szybowania, dlatego ważne jest, aby stale rozglądać się za nowym źródłem pożywienia.

Podobnie jak w filmach przyrodniczych, każdy nasz ruch śledzony jest przez narratora, który na głos omawia nasze poczynania. Dzięki niemu możemy też dowiedzieć się czegoś więcej o otaczającej nas faunie i florze, poznać szczególne właściwości niektórych gatunków roślin czy sposób życia napotkanych po drodze zwierząt. Podczas eksploracji rozległego i dzikiego świata AWAY możemy również natknąć się na tajemnicze pozostałości po upadłej ludzkiej cywilizacji, wspinać się po elementach rozpadających się budynków oraz obserwować okolicę ze szczytów rozpadających się konstrukcji.

Większość rozgrywki toczy się z perspektywy cukrowego szybowca, ale zdarzają się krótkie sekwencje, w których możemy przejąć kontrolę nad innymi zwierzętami, takimi jak żuki, jaszczurki, kraby, lisy i wiele innych.

Aspekty techniczne

AWAY: The Survival Series charakteryzuje się trójwymiarową grafiką w fotorealistycznym stylu. Studio Breaking Walls zadbało o to, aby świat przedstawiony w grze był jak najbardziej realistyczny i zróżnicowany. Orkiestrową ścieżkę dźwiękową do gry skomponował Mike Raznick, wielokrotnie nagradzany kompozytor, który stworzył muzykę do takich filmów przyrodniczych jak Life czy Planet Earth II.

Pozostałe informacje

Studio udostępniło również zestaw relaksujących pejzaży dźwiękowych prosto z gry, zawierających odgłosy gęstego lasu, delikatne nawoływania ptaków i echo odległego wodospadu. Zestaw ten można pobrać za darmo pod adresem awayseries.com/nature.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

AWAY: The Survival Series (2021), 5.35GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated till 01.10.2021.

Installation time with 16 threads CPU and SSD - 1 minute. 
Credits to Razor12911.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


AWAY: The Survival Series Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!Pobierz grę

Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i5
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon R9 270
Pamięć: 6 GB RAM
Miejsce na dysku: 15 GB HDD
System operacyjny: Windows 10
Procesor: Intel Core i7-4790 3.6 GHz / AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz
Karta graficzna: 8 GB GeForce GTX 1070
Pamięć: 6 GB RAM
Miejsce na dysku: 15 GB HDD
System operacyjny: Windows 10

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.