Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Quake 4

Quake 4
 • 100
1
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  18 października 2005
 • Gatunek gry:
  Akcji, FPP, science fiction, FPS, multiplayer, strzelanki
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, Spanish, Czech, Polish + unofficial: German, Portuguese-Brazil
 • Dubbing/Audio:
  English, French, Italian, Spanish, Czech, Polish
 • Crack:
  nie jest potrzebny
 • Rozmiar gry:
  2.97GB

Quake 4 to już czwarta odsłona popularnej serii gier. To prawdziwa klasyka, którą powinien znać każdy miłośnik strzelanek. Akcję obserwujemy z perspektywy pierwszoosobowej. Warto wspomnieć, że opisywana produkcja jest bezpośrednią kontynuacją drugiej odsłony. Wcielamy się w skórę bezwzględnego komandosa. Oczywiście fabuła została maksymalnie rozbudowana, dzięki czemu jest ona wyjątkowo ciekawa.


Powrót Makrona

Mogłoby się wydawać, że Makron został ostatecznie zgładzony. Nic bardziej mylnego. Wróg powraca z podwójną siłą, a więc jego zgładzenie będzie dla nas nie lad wyzwaniem. Masz ochotę wykazać się zręcznością i strategicznym myśleniem? Pobierz Quake 4 i zrób wszystko, aby pokonać przeciwnika, który powrócić na świat z nową energią.


W tej części kierowany przez nas bohater nazywa się Matthew Kane. Duże znaczenie odgrywają jego umiejętności bojowe. Posiada on nieprzeciętne umiejętności z zakresu obsługi broni. Ponadto wielką rolę odgrywa tutaj współpraca. Jeśli chcemy osiągnąć upragnione zwycięstwo, to musimy sprawnie komunikować się z członkami naszej załogi. Tylko wspólnymi siłami można unicestwić przeciwnika.


Akcja toczy się w różnych lokacjach. Do dyspozycji mamy zarówno ciasne korytarze budynków, jak i otwarte przestrzenie. W każdym przypadku czekają na nas zupełnie inne doznania. Na uwagę zasługuje fakt, że w opisywanej części czekają na nas również nieskomplikowane zadania np. przeniesienie ładunku z jednego miejsca na drugie. Trzeba jednak uzbroić się w dużą dozę ostrożności, gdyż wróg może czaić się wszędzie.


Walka z gigantycznym robotem

Darmowe gry zapewniają nam zróżnicowaną fabułę, która stanowi fantastyczną rozrywkę. W opisywanej produkcji spotkamy się z wieloma przeciwnikami. Przyjmują one wiele różnych postaci. Głównym bossem jest oczywiście Makron. To gigantyczny robot, który w całości pokryty jest żywą tkanką.


Pokonanie Makrona jest sporym wyzwaniem. Wydaje się być on nieśmiertelny, jednak istnieje wiele skutecznych metod na jego osłabienie. Do dyspozycji mamy jedynie tryb single player.


Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Quake 4 (2005), 2.97GB
ElAmigos release, unprotected game (serial or crack is not necessary). 

Updated to version 1.4.2.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Quake 4 Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!Pobierz grę

Minimalne:
Procesor: Pentium 4 2 GHz
Karta graficzna: 64 MB VRAM
Pamięć: 512MB RAM
Miejsce na dysku: 3 GB HDD
System operacyjny: Windows 2000/XP

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.