Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

FIFA 22

FIFA 22
 • 60
20
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  1 października 2021
 • Gatunek gry:
  Sportowe, piłka nożna, na 2 osoby, podzielony/wspólny ekran, Find Your Next Game
 • Producent:
  EA Sports, Wydawca: Electronic Arts Inc.
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish - Spain, Arabic, Czech, Danish, Dutch, Japanese, Korean, Norwegian, Polish, Portuguese, Portuguese - Brazil, Russian, Simplified Chinese, Spanish - Latin America, Swedish, Traditional Chinese, Turkish
 • Dubbing/Audio:
  English, French, Italian, German, Spanish - Spain, Arabic, Dutch, Japanese, Polish, Portuguese - Brazil, Russian, Simplified Chinese, Spanish - Latin America

FIFA 22 to kolejna odsłona corocznej serii gier piłkarskich autorstwa studia EA Sports. Zgodnie z tradycją serii, gra pozwala nam rozgrywać mecze piłkarskie z udziałem oficjalnie licencjonowanych drużyn i zawodników.

Mechanika

Mechanika rozgrywki nie odbiega zbytnio od poprzednich części serii. Trzon rozgrywki stanowią mecze, podczas których sterujemy wybraną drużyną. W grze postawiono na realizm i wierne odwzorowanie zasad. Podstawy rozgrywki nie zmieniły się prawie wcale, ale gra poprawia sztuczną inteligencję naszych przeciwników w stosunku do poprzedniej odsłony i dodaje kilka nowych drobnych elementów. Składy drużyn zostały ponownie zaktualizowane, a gra pozwala nam wcielić się w rolę prawdziwych piłkarzy.

Tryby gry

Tradycją serii FIFA jest spora liczba trybów gry, zarówno dla pojedynczego gracza, jak i dla wielu graczy. Gracze mogą rozgrywać pojedyncze mecze z dowolną drużyną, brać udział w turniejach i sprawdzać się w sezonach online. Z kolei w trybie kariery możesz wcielić się w rolę menedżera wybranego klubu lub zarządzać pojedynczym zawodnikiem, rozwijać jego umiejętności i prowadzić go do wielkości. Jeśli zdecydujesz się wcielić w rolę trenera, gra pozwoli Ci nie tylko rozgrywać mecze, ale także wysyłać zawodników na treningi, organizować transfery oraz wybierać taktykę i odpowiednie ustawienie drużyny przed meczem.

Jednym z najważniejszych elementów gry FIFA 22 jest tryb Ultimate Team (FUT), w którym można stworzyć własną drużynę. Aby pozyskać nowych zawodników, gracze muszą otwierać pakiety kart zawierające losowo wybranych graczy o różnych poziomach umiejętności. Karty można też kupować za walutę w grze, czyli monety.

Aspekty techniczne

Gra FIFA 22 działa na silniku Frostbite, który charakteryzuje się szczegółowością i realizmem. Gra zawiera profesjonalny komentarz podczas rozgrywki.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

FIFA 22 Ultimate Launch Edition (2021)

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


FIFA 22 Ultimate Launch Edition Pobierz za darmo


Pobierz grę

Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i3-6100 @ 3.7GHz or AMD Athlon X4 880K @4GHz
Karta graficzna: NVIDIA GTX 660 2GB or AMD Radeon HD 7850 2GB
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 50 GB HDD
System operacyjny: Windows 10 - 64-Bit
Procesor: Intel i5-3550 @ 3.40GHz or AMD FX 8150 @ 3.6GHz
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 670 or AMD Radeon R9 270X
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 50 GB HDD
System operacyjny: Windows 10 - 64-Bit

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.