The Smurfs Mission Vileaf

The Smurfs Mission Vileaf
 • 80
3
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  26 października 2021
 • Gatunek gry:
  Zręcznościowe, TPP, platformówki 3D, komiksy, dla dzieci, bajki
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Spanish (Mexico), Polish, Russian, Czech, Portuguese-Brazil, Danish, Dutch, Romanian, Finnish, Swedish, Norwegian, Turkish, Japanese, Korean, Chinese Simplified, Chinese Traditional
 • Dubbing/Audio:
  English, French, German, Spanish, Polish
 • Crack:
  Codex
 • Rozmiar gry:
  1.26GB

Smerfy: Misja Złoliść to przygodowa gra akcji 3D w formie gry platformowej. Gra została stworzona przez zespół OSome Studio, który ma na swoim koncie takie gry jak White Night czy Asterix & Obelix XXL: Romastered.

Fabuła

Nawiązując do standardów świata Smerfów, fabuła gry opowiada o ich kolejnym konflikcie ze złym Gargamelem. Tym razem czarnoksiężnik opracował w swoim laboratorium formułę, która pozwala mu na hodowanie plugawych roślin zwanych Vileaf. Przyciągają one Smerfy i łapią je w roślinne pułapki, a na dodatek stanowią ogromne zagrożenie dla lasu ze względu na swoją toksyczność. Naszym celem jest odnalezienie wszystkich składników potrzebnych do walki z tą toksyną.

Najważniejszymi postaciami w grze są Smerfetka, Hefty Smurf, Brainy Smurf i Chef Smurf. Wszystkie przeszkody na swojej drodze muszą pokonać dzięki specjalnemu urządzeniu zwanemu Smerfizer, stworzonemu przez Handy Smurf.

Mechanika

The Smurfs: Mission Vileaf to platformowa gra przygodowa, której świat pełen jest zakamarków do eksploracji, zagadek, wrogów i innych przeszkód. Całą akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, a dostępne obszary podzielone zostały na pięć kategorii, różniących się wyglądem i charakterem rozgrywki. Przed rozpoczęciem każdego poziomu wybieramy również Smerfa, którym będziemy sterować w trakcie rozgrywki.

Podczas eksploracji wykorzystujemy Smerfizer, rewolucyjny wynalazek Handy Smerfa. Dzięki niemu Smerfy mogą skakać wyżej, szybować, nurkować, czy leczyć uszkodzone rośliny. Zdobyte przedmioty można wykorzystać do jego ulepszenia lub zabrać do wioski Smerfów, aby przywrócić mu dawną świetność. W osiąganiu celów przeszkadzają nam przeciwnicy będący na usługach Gargamela lub korzystający z rozwoju Vileafa. Walka jest raczej zręcznościowa i nagradza nas za wykorzystywanie słabości przeciwników.

Dostępne etapy pełne są różnych urozmaiceń, które wpływają na dynamikę świata. Mogą to być specjalne grzyby wyrzucające nas w powietrze, niemożliwie kolczaste rośliny czy przepaście, nad którymi musimy bardzo dokładnie odmierzać nasze skoki.

Aspekty techniczne

Grafika jest bardzo plastyczna i przywodzi na myśl kreskówkę przeniesioną do świata gry. Szczególnie wyróżnia się różnorodność kolorów i oświetlenia poszczególnych poziomów.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

The Smurfs Mission Vileaf (2021), 1.26GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


The Smurfs Mission Vileaf / Smerfy: Misja Złoliść Pobierz za darmo


TeraBox Pobierz z TeraBox


Aby zobaczyć linki do google.drive czy pliki torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Hasło: elamigosedition.com
Minimalne:
Procesor: Intel Core i5 2.5 GHz
Karta graficzna: Intel HD 4400
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 2 GB HDD
System operacyjny: Windows 10 64-bit

Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.

Gry zręcznościowe: świetna zabawa dla całej rodziny

Gry planszowe są od dawna jedną z ulubionych form zabawy dla klient już od dawna. Wśród szerokiej gamy tytułów, szczególne miejsce zajmują gry zręcznościowe. To świetna zabawa dla całej rodziny, która jednocześnie uczy zdrowej rywalizacji i sprawia, że wspólnie spędzony wolny czas staje się wartościowy i przepełniony radością.

Co to jest gra zręcznościowa?

Gra zręcznościowa to taki rodzaj gry planszowej, który rozwija koordynację ruchową, refleks, spostrzegawczość i zręczność. Są to gry prostymi zasadami, które polegają na wykonywaniu zadań związanych z precyzyjnymi ruchami. Dzieci, które grają w gry zręcznościowe, uczą się koncentracji i cierpliwości, ale również nabierają wprawy w działaniach wymagających manualnych zdolności.

Top gry zręcznościowe dla dzieci i dorosłych

Jeśli szukasz najlepszych gier zręcznościowych dla całej rodziny, wybraliśmy dla ciebie kilka tytułów, które warto mieć w swojej kolekcji:

 1. Super Mario - gdy mówimy o grach zręcznościowych, nie sposób pominąć kultowego Super Mario. To gra, która stała się symbolem dla swojego gatunku. Gra wymaga precyzyjnych ruchów, dobrze rozwiniętego refleksu, a także umiejętności szybkiego podejmowania decyzji.
 2. Spadające krzesła - w tej wyjątkowej grze zręcznościowej, nie tylko dzieci, ale i dorośli zostają wciągnięci w fascynującą rozgrywkę. Gracze muszą precyzyjnie układać na sobie krzesła, aby utworzyć jak najwyższą i stabilną konstrukcję. To gra, która uczy zarówno dzieci, jak i dorosłych cierpliwości, umiejętności koncentracji oraz oceny sytuacji.
 3. Najlepsze tytuły dla całej rodziny - istnieje wiele gier zręcznościowych, które warto mieć w swojej domowej kolekcji. Chociaż niektóre z nich są bardziej odpowiednie dla dzieci, inne są świetne dla dorosłych. Pamiętaj, że rozgrywka dopasowana do wieku uczestników, jest kluczem do udanej zabawy.

Wartości gier zręcznościowych

Gry zręcznościowe to nie tylko sposób na miłe spędzenie wolnego czasu w gronie najbliższych. Dzięki nim dzieci mogą również rozwijać swoje umiejętności manualne, koordynację ruchową, refleks, a także zręczność. Dorosłym natomiast gry zręcznościowe umożliwiają przeżycie zdrowej rywalizacji i wyzwanie dla współzawodniczących dusz.

Podsumowanie

W dobie wszędobylskich komputerów i smartfonów, warto zwrócić uwagę na gry planszowe, które z pewnością dostarczą całe mnóstwo emocji. Gry zręcznościowe to nie tylko dobra zabawa, ale także świetny sposób na rozwijanie różnego rodzaju umiejętności - zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Zapomnij o codziennych troskach, usiądź z bliskimi do stołu i graj!