Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

The Smurfs Mission Vileaf

The Smurfs Mission Vileaf
 • 100
2
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  26 października 2021
 • Gatunek gry:
  Zręcznościowe, TPP, platformówki 3D, komiksy, dla dzieci, bajki
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Spanish (Mexico), Polish, Russian, Czech, Portuguese-Brazil, Danish, Dutch, Romanian, Finnish, Swedish, Norwegian, Turkish, Japanese, Korean, Chinese Simplified, Chinese Traditional
 • Dubbing/Audio:
  English, French, German, Spanish, Polish
 • Crack:
  Codex
 • Rozmiar gry:
  1.26GB

Smerfy: Misja Złoliść to przygodowa gra akcji 3D w formie gry platformowej. Gra została stworzona przez zespół OSome Studio, który ma na swoim koncie takie gry jak White Night czy Asterix & Obelix XXL: Romastered.

Fabuła

Nawiązując do standardów świata Smerfów, fabuła gry opowiada o ich kolejnym konflikcie ze złym Gargamelem. Tym razem czarnoksiężnik opracował w swoim laboratorium formułę, która pozwala mu na hodowanie plugawych roślin zwanych Vileaf. Przyciągają one Smerfy i łapią je w roślinne pułapki, a na dodatek stanowią ogromne zagrożenie dla lasu ze względu na swoją toksyczność. Naszym celem jest odnalezienie wszystkich składników potrzebnych do walki z tą toksyną.

Najważniejszymi postaciami w grze są Smerfetka, Hefty Smurf, Brainy Smurf i Chef Smurf. Wszystkie przeszkody na swojej drodze muszą pokonać dzięki specjalnemu urządzeniu zwanemu Smerfizer, stworzonemu przez Handy Smurf.

Mechanika

The Smurfs: Mission Vileaf to platformowa gra przygodowa, której świat pełen jest zakamarków do eksploracji, zagadek, wrogów i innych przeszkód. Całą akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, a dostępne obszary podzielone zostały na pięć kategorii, różniących się wyglądem i charakterem rozgrywki. Przed rozpoczęciem każdego poziomu wybieramy również Smerfa, którym będziemy sterować w trakcie rozgrywki.

Podczas eksploracji wykorzystujemy Smerfizer, rewolucyjny wynalazek Handy Smerfa. Dzięki niemu Smerfy mogą skakać wyżej, szybować, nurkować, czy leczyć uszkodzone rośliny. Zdobyte przedmioty można wykorzystać do jego ulepszenia lub zabrać do wioski Smerfów, aby przywrócić mu dawną świetność. W osiąganiu celów przeszkadzają nam przeciwnicy będący na usługach Gargamela lub korzystający z rozwoju Vileafa. Walka jest raczej zręcznościowa i nagradza nas za wykorzystywanie słabości przeciwników.

Dostępne etapy pełne są różnych urozmaiceń, które wpływają na dynamikę świata. Mogą to być specjalne grzyby wyrzucające nas w powietrze, niemożliwie kolczaste rośliny czy przepaście, nad którymi musimy bardzo dokładnie odmierzać nasze skoki.

Aspekty techniczne

Grafika jest bardzo plastyczna i przywodzi na myśl kreskówkę przeniesioną do świata gry. Szczególnie wyróżnia się różnorodność kolorów i oświetlenia poszczególnych poziomów.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

The Smurfs Mission Vileaf (2021), 1.26GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


The Smurfs Mission Vileaf / Smerfy: Misja Złoliść Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google, mega.nz i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!Pobierz grę

Minimalne:
Procesor: Intel Core i5 2.5 GHz
Karta graficzna: Intel HD 4400
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 2 GB HDD
System operacyjny: Windows 10 64-bit

Pobierz grę

Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]