Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Expeditions Rome

Data edycji: 18-05-2022, 12:21
Powód: + update 62236 - 62767 (16.05.2022)

Expeditions Rome
 • 100
2
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  grudzień 2021
 • Gatunek gry:
  RPG, turowe, widok izometryczny, taktyczne, starożytność, elementy strategiczne, starożytny Rzym, historyczne, klasyczne RPG, Find Your Next Game
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, German, Spanish, Polish, Russian, Japanese, Simplified Chinese
 • Dubbing/Audio:
  English, German
 • Crack:
  Codex, FLT
 • Rozmiar gry:
  18.23GB

Ekspedycje: Rome to taktyczna gra RPG z wyraźnie zarysowanymi elementami strategii. Gra jest trzecią odsłoną serii zapoczątkowanej w 2013 roku, w skład której wchodzą gry Expeditions: Conquistador i Expeditions: Viking. Gra została opracowana przez rozwijające serię studio Logic Artists, natomiast jej wydaniem zajęła się firma THQ Nordic, która nabyła prawa do marki w listopadzie 2018 roku.

Fabuła

Expeditions: Rome zabiera nas w podróż do starożytnego Rzymu z pierwszej połowy I wieku p.n.e., kiedy to triumfy święcił Gajusz Juliusz Cezar. Gra daje nam do dyspozycji trzy rozbudowane kampanie fabularne, których akcja rozgrywa się w malowniczej Grecji, spalonej słońcem Afryce Północnej i porośniętej lasami Galii.

Biorąc udział w wyprawach organizowanych przez wybitnego rzymskiego wodza, poznajemy losy głównego bohatera (lub bohaterki, gdyż możemy wybrać płeć postaci). Jest nim Legat, dziecko rzymskiego dygnitarza zamordowanego przez politycznego wroga. Nie chcąc podzielić losu ojca, nasz protegowany (lub protegowana) musi opuścić Wieczne Miasto i zaciągnąć się do wojska. Powrót do ojczyzny i odzyskanie utraconego dziedzictwa będzie możliwy tylko wtedy, gdy stanie się powszechnie szanowanym (lub obleganym, gdyż fabuła jest nieliniowa i zależy od naszych decyzji) dowódcą.

Mechanika

Rozpoczynamy Ekspedycje: Rome od stworzenia bohatera. Co ciekawe, na tym etapie decydujemy jedynie o płci i wyglądzie postaci; jej klasę wybieramy dopiero po przejściu samouczka i wstępnym zapoznaniu się z możliwościami każdej z czterech dostępnych profesji.

Podczas rozgrywki akcję obserwujemy z widoku izometrycznego. Wędrując po podbitych przez Cezara krainach, wykonujemy zadania popychające fabułę do przodu oraz liczne misje poboczne, spotykamy postacie, które decydują się do nas dołączyć (jest ich pięć, a każda posiada własną historię oraz indywidualne cechy charakteru i umiejętności bojowe), a także bierzemy udział w starciach z przeciwnikami. Potyczki odbywają się w trybie turowym, na arenach pokrytych siatką heksów, a w ich trakcie musimy zarówno odpowiednio ustawiać członków naszej drużyny, jak i umiejętnie wykorzystywać ich zdolności.

W miarę postępów rośnie potencjał bojowy protagonisty i jego kompanów, zdobywają oni kolejne poziomy doświadczenia i odblokowują nowe umiejętności. W porównaniu do Expeditions: Viking, rozwój postaci został nieco uproszczony i stał się bardziej przejrzysty. Oprócz zdolności charakterystycznych dla danej klasy, na odkrycie czekają umiejętności związane z konkretnym typem broni. Nowe bronie i pancerze zdobywamy podczas wypraw lub wytwarzamy je w obozach.

Gra pozwala nam również dowodzić całym legionem na mapie strategicznej i decydować, gdzie ma się udać i w jakich bitwach ma wziąć udział. Bitwy przedstawione są w formie ciekawych mini-gier, a największe z nich, połączone z potyczkami, w których bezpośrednio uczestniczymy z naszą drużyną, stanowią ozdobę każdej kampanii. Oprócz tego na naszych barkach spoczywa obowiązek rekrutowania nowych żołnierzy i ulepszania obozu wojennego.

W przerwach od działań wojennych, ku chwale własnej i Cezara, zwiedzamy Rzym. Nasza rodzinna willa stanowi swoisty węzeł komunikacyjny i bazę wypadową dla bohatera i jego podopiecznych. Ponadto w Rzymie znajduje się Senat, którego członków często musimy przekonywać do naszej sprawy, czy to siłą i zastraszaniem, czy też wykorzystując nasze talenty oratorskie.

Aspekty techniczne

Grafika Ekspedycji: Rome prezentuje wysoki poziom jakości. Pełne detali i zróżnicowane lokacje szczególnie przyciągają uwagę.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Expeditions Rome (2022), 18.23GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex or FLT). 

Updated to version 62236 (12.04.2022); 

Installation time with 16 threads CPU and SSD - 3 minutes. 
Credits to Razor12911.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Expeditions Rome Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google, mega.nz i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


+ update 62236 - 62767 (16.05.2022) & crack (by Codex or FLT), 31MBAby zobaczyć link do drive.google, mega.nz i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Zawiera dodatki DLC: Death or Glory.


Hasło: elamigosedition.com


Pobierz grę

Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i5-4690K 3.5 GHz / AMD FX-8320 3.5 GHz
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 960
Pamięć: 6 GB RAM
Miejsce na dysku: 30 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
Procesor: Intel Core i7-3930K 3.2 GHz / AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz
Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 1060
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 30 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Pobierz grę

Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]