Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Tom Clancy's Rainbow Six: Extraction

Tom Clancy's Rainbow Six: Extraction
 • 60
2
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  20 Stycznia 2022
 • Gatunek gry:
  Akcji, FPP, taktyczne, FPS, horror, sieciowe, kooperacja, strzelanki, E3 2021
 • Producent:
  Ubisoft, Wydawca: Ubisoft
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  Coming soon
 • Dubbing/Audio:
  English

Tom Clancy's Rainbow Six: Extraction (pierwotnie znany jako Rainbow Six Quarantine) to kontynuacja serii Tom Clancy's Rainbow Six, tym razem skupiająca się na kooperacji pomiędzy trzema graczami, próbującymi wyeliminować śmiercionośnego pasożyta nieznanego pochodzenia. Gra została opracowana przez studio Ubisoft Montreal.

Kampania

W grze wcielamy się w jednego z żołnierzy wysłanych na misje mające na celu zdobycie informacji o pasożycie nieznanego pochodzenia. W świecie gry na Ziemi rozbił się meteoryt, który zapoczątkował cykl dziwnych wydarzeń; do walki z zagrożeniem wysłano agentów Rainbow Six. Trzy lata później pasożyt pojawia się ponownie, nieustannie ewoluując i mutując, stanowiąc jeszcze większe zagrożenie, przerastające nawet operatorów sił specjalnych.

W Extraction nie znajdziemy pełnoprawnej kampanii dla jednego gracza, ale w trakcie rozgrywki uzupełniamy specjalny Codex, zawierający dodatkowe informacje o świecie gry i tajemniczym pasożycie.

Mechanika

R6 Extraction to gra o odmiennym klimacie niż jej poprzedniczki. Tym razem jest to taktyczna strzelanka wzbogacona o elementy survival horroru, gdyż przeciwnikiem, z którym przyjdzie nam walczyć jest obcy pasożyt mutujący w różne formy.

W sumie gra oferuje 12 map z proceduralnie generowanymi wyzwaniami, którym musimy stawić czoła. W tym celu wcielamy się w jednego z 18 operatorów, pojawiających się już w poprzedniej odsłonie serii - Rainbow Six: Siege. Wśród nich są Ela, Fink, Vigil i Doc. Każdy z nich charakteryzuje się unikalnymi umiejętnościami.

Obcy pasożyt mutuje i przybiera różne formy. W grze zaimplementowano 10 różnych archetypów, które definiują zdolności Archaica. Gracz musi nauczyć się radzić sobie z każdym typem przeciwnika, gdyż niektóre potrafią wybuchać przy śmierci, raniąc tym samym Operatora, inne walczą z bliska, a jeszcze inne strzelają z dystansu. Dodatkowo na mapach rośnie czarna narośl, która wpływa na możliwość poruszania się - spowalnia Operatorów, a zwiększa szybkość przeciwników. Miejsca te można niszczyć za pomocą ładunków wybuchowych lub strzałów z broni palnej.

Każda mapa podzielona jest na trzy sekcje, a na końcu każdej z nich mamy możliwość ewakuacji. Gracz musi odpowiednio ocenić ryzyko i swoje możliwości, gdyż przejście do kolejnego etapu oznacza trudniejszych przeciwników i brak możliwości ucieczki do czasu wykonania celu misji w danej strefie. Zadania przydzielane są do odcinków losowo z puli wszystkich dostępnych zadań.

Jeśli postać gracza zginie w trakcie misji, otrzymuje status MIA. Zablokuje to na jakiś czas możliwość korzystania z danego operatora. Wciąż jednak mamy możliwość odzyskania żołnierza: w następnej próbie może on stać się jednym z celów misji. Jeśli uratujemy Operatora i doprowadzimy go do punktu ewakuacji, będziemy mogli użyć go w kolejnym podejściu, choć jego punkty życia będą na starcie ograniczone.

Co-op

Rainbow Six: Extraction stawia przede wszystkim na kooperację. Walkę z pasożytem możemy prowadzić wspólnie z dwoma innymi graczami, choć gra dostosowuje się, jeśli chcemy grać we dwóch lub nawet solo.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Tom Clancys Rainbow Six Extraction (2022)

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Tom Clancy's Rainbow Six: Extraction Pobierz za darmo

Rainbow Six: Quarantine / Rainbow Six: Parasite


Pobierz grę

Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i5-4460 3.2 GHz / AMD Ryzen 3 1200 3.1 GHz
Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 960 / Radeon R9 290X
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 60 GB HDD
System operacyjny: Windows 10
Procesor: Intel Core i7-4790K 4.0 GHz / AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz
Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1660 Ti / 8 GB Radeon RX 580
Pamięć: 16 GB RAM
Miejsce na dysku: 60 GB HDD
System operacyjny: Windows 10

Pobierz grę