Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

The Riftbreaker

The Riftbreaker
 • 60
2
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  14 października 2021
 • Gatunek gry:
  Akcji, science fiction, tower defense, widok izometryczny, mechy i roboty, elementy strategiczne, polskie, indie, Xbox Game Pass
 • Producent:
  Exor Studios, Wydawca: Exor Studios
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, German, Spanish, Polish, Portuguese-Brazil, Russian, Japanese, Korean, Simplified Chinese
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Codex

The Riftbreaker to gra akcji wzbogacona o elementy tower defense i RPG akcji. Gra została stworzona przez niezależny polski zespół Exor Studios, w którego portfolio znajduje się m.in. ciepło przyjęty X-Morph: Defense.

Fabuła

Riftbreaker przenosi nas w odległą przyszłość, w której ludzkość zdołała opanować technologię teleportacji, co z kolei otworzyło możliwość kolonizacji innych planet. Głównym bohaterem gry jest kapitan Ashley S. Novak, jeden z Riftbreakerów - elitarnych jednostek łączących naukowców i komandosów. Protagonistka podróżuje w jedną stronę na planetę Galatea 37, znajdującą się na obrzeżach Drogi Mlecznej, a jej zadaniem jest utworzenie przyczółka i otwarcie tunelu czasoprzestrzennego prowadzącego na Ziemię. Sprawę nieco ułatwia fakt, że kapitan Novak dysponuje wszechstronnym mecha-zbroją, którą nazywa Mr. Riggs.

Mechanika

W The Riftbreaker akcję obserwujemy z lotu ptaka. Devs oddają nam do dyspozycji rozległy świat porośnięty egzotyczną, nieznaną roślinnością i zamieszkany przez obce, często agresywne gatunki zwierząt. Przetrwanie na pustkowiach zapewnia wspomniany już pancerz, którego wyposażenie można dostosować do indywidualnego stylu gry. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zaopatrzyć ją w energetyczne ostrze, miotacz płomieni, karabin maszynowy czy nawet potężny moździerz.

Mimo czyhających niemal wszędzie niebezpieczeństw, konieczne jest przemierzanie globu, gdyż w jego zakamarkach możemy natknąć się na rozmaite surowce i rzadkie minerały niezbędne do budowy bazy. Aby otworzyć portal prowadzący na Ziemię, protagonista musi zbudować na jej terenie sieć fabryk, kopalń i rafinerii, a także laboratoriów i elektrowni. Dodatkowo kapitan Novak musi zbudować zaawansowane posterunki, aby zapewnić sobie łatwy dostęp do zasobów.

Oczywiście wszystko to nie umyka uwadze niebezpiecznych istot zamieszkujących Galatea 37, które codziennie atakują siedzibę Ashley. Aby zwiększyć swoje szanse na przeżycie, kobieta musi zadbać o swoją obronę, budując mury i wieże wokół bazy, a także rozmaite bariery i bramy. Bitwy z wrogami dają również możliwość rozwoju, gdyż z pokonanych przeciwników można zbierać próbki do badań, a także rzadkie substancje przydatne do opracowywania nowych technologii, budynków, czy wreszcie broni i narzędzi dla pana Riggsa.

Tryby gry

Choć w The Riftbreaker można grać wyłącznie solo, to dzięki wsparciu dla platform streamingowych, inni gracze mogą uczestniczyć w naszej zabawie, zarówno stawiając przed nami różne wyzwania, jak i pomagając nam w rozgrywce.

Aspekty techniczne

The Riftbreaker jest napędzany przez autorską technologię Exor Studios o nazwie Schmetterling 2.0. Trójwymiarowa oprawa wizualna gry stoi na wysokim poziomie, a my możemy cieszyć się przede wszystkim zróżnicowanym i szczegółowym otoczeniem.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

The Riftbreaker (2021), 5.55GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


The Riftbreaker Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google, mega.nz i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


+ update 21.10.2021 & crack (by Codex), 43MBAby zobaczyć link do drive.google, mega.nz i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!Pobierz grę

Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Quad Core i5
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 750 / Radeon R7 265
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 8 GB HDD
System operacyjny: Windows 8.1 64-bit
Procesor: Intel Core i7
Karta graficzna: 8 GB GeForce RTX 2080 / 16 GB Radeon RX 6800
Pamięć: 12 GB RAM
Miejsce na dysku: 8 GB HDD
System operacyjny: Windows 10 64-bit

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.