Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Castle Story

Castle Story
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  17 sierpień 2017
 • Gatunek gry:
  Strategiczne, RTS, crowdfunding, indie
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French + unofficial: Italian, German, Polish, Russian, Portuguese-Brazil, Finnish, Swedish, Korean
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Codex
 • Rozmiar gry:
  0.98GB

Castle Story to świetnie znana strategia czasu rzeczywistego, gdzie znajdziemy wiele elementów ekonomicznych. Szczególną uwagę warto zwrócić na otoczenie, które jest nierealistyczne i nieco bajkowe. Przywołuje ono na myśl popularnego Minecrafta. Twórcy gry zadbali jednak o to, aby była ona jedyna w swoim rodzaju. Nie ma tutaj ani chwili na nudę.


Wyspy zawieszone w powietrzu

Akcja opisywanej gry toczy się w świecie, gdzie wyspy zawieszone są w powietrzu. Na uwagę zasługuje jednak fakt, że świat dynamicznie się zmienia. Wszystko zależy od tego, co widzimy na ekranie. Podczas zabawy możemy np. deformować glebę, kopać tunele, czy też ścinać drzewa. Wszystko po to, aby osiągnąć zamierzony cel. Rozgrywka nie jest zbyt zaawansowana, co z pewnością usatysfakcjonuje miłośników prostych rozwiązań.


Naszym głównym zadaniem jest stawianie zamków. To właśnie one zapewnią nam ochronę w przypadku najazdu wroga. Masz ochotę sprawdzić się, jako dowódca? Pobierz Castle Story i zbuduj niepokonaną twierdzę, które odeprze nawet najcięższe ciosy przeciwnika. Warto jednak wspomnieć, że nie bierzemy bezpośredniego udziału w boju. Musimy kierować osadników w taki sposób, aby osiągnęli oni sukces.


Wsparcie podwładnych

Darmowe gry uczą współpracy, a także sprawnego działania. W opisywanej produkcji musimy z szacunkiem podchodzić do naszych podwładnych. Mają oni wpływ na losy całej osady. Podczas budowania zamków liczą się nawet najmniejsze detale. Mowa tutaj o technice budowy, a nawet układaniu cegieł.


Postawione przez nas budowle muszą być wyjątkowo wytrzymałe. Jeśli zostaną one wzniesione nieprawidłowo, to najprawdopodobniej rozpadną się już po pierwszym ataku przeciwnika. Nie zapominajmy o tym, że podczas budowy potrzebne nam są surowce. Musimy więc je stale pozyskiwać z otoczenia.


Otoczenie opisywanej gry wygląda zupełnie tak, jakby zostało stworzone z klocków. W pierwszej kolejności należy stworzyć trójwymiarowy plan naszej osady. Dopiero później zostanie on zamieniany w rzeczywistość. Gra dostępna jest zarówno w trybie single, jak i multi player.


Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Castle Story (2017), 0.98GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated to version 1.1.9 (17.09.2018). 

Change language in game options.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Castle Story Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!Pobierz grę

Minimalne:
Procesor: 2.2 GHz+
Karta graficzna: 512 MB VRAM
Pamięć: 6 GB RAM
Miejsce na dysku: 1 GB HDD
System operacyjny: Windows 7

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.