Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Fights in Tight Spaces

Fights in Tight Spaces
 • 100
1
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  2 grudnia 2021
 • Gatunek gry:
  Strategiczne, turowe, taktyczne, karciane, beat 'em up, indie
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, German, Spanish, Russian, Japanese, Chinese Simplified
 • Crack:
  Codex

Fights in Tight Spaces to turowa gra taktyczna wzbogacona o elementy zaczerpnięte z gier karcianych. Gracze wcielają się w rolę tajnego agenta, który napotkane problemy rozwiązuje za pomocą własnych pięści. Gra została stworzona przez niezależne studio Ground Shatter, a wydana przez Mode 7.

Fabuła

Głównym bohaterem Fights in Tight Spaces jest agent Sekcji Jedenastu, jednostki specjalnej, której członkowie walczą z organizacjami przestępczymi i chronią VIP-ów na całym świecie. W przeciwieństwie do współczesnych szpiegów, którzy badają głównie informacje otrzymane od analityków, bohater i jego koledzy wykorzystują w swojej pracy nieco mniej wyrafinowane środki, używając głównie własnych rąk i nóg.

Mechanika

W Fights in Tight Spaces akcja ukazana została w widoku izometrycznym. Tytuł gry doskonale opisuje jej zawartość. Podczas rozgrywki zajmujemy się eliminacją wrogów w niewielkich lokacjach, takich jak wąskie korytarze, łazienki czy wagony metra.

Walki odbywają się w trybie turowym, a w ich trakcie korzystamy z kart odpowiadających konkretnym atakom, jak np. przerzucenie wroga przez plecy, znokautowanie, a nawet wyprowadzenie podwójnego kopnięcia. Talię budujemy wybierając spośród ponad 150 kart, co pozwala nam dostosować ją do naszego indywidualnego stylu gry i problemów, z jakimi musimy się w danej chwili zmierzyć. Jako że wrogowie zazwyczaj mają nad nami sporą przewagę liczebną, aby wygrać musimy pamiętać także o odpowiednim ustawieniu bohatera na polu bitwy. Choć wraz z postępami w grze, stajemy przed coraz większymi wyzwaniami, to z czasem otrzymujemy usprawnienia, które pozwalają nam odpowiednio przygotować się do stawienia czoła problemom.

Tryby gry

Choć Fights in Tight Spaces pozwala jedynie na zabawę w pojedynkę, namiastką rywalizacji wieloosobowej są rankingi online, dzięki którym możemy pochwalić się swoimi osiągnięciami w tzw. misjach dnia.

Aspekty techniczne

Fights in Tight Spaces posiada minimalistyczną oprawę graficzną, która pod względem stylistyki przypomina SUPERHOT. Kolorystyce, która w dużej mierze ogranicza się do odcieni szarości i czerwieni, towarzyszą więc proste modele postaci i elementów otoczenia.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Fights in Tight Spaces (2021), 0.80GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Fights in Tight Spaces Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google, mega.nz i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Password: elamigosedition.com


Pobierz grę

Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Dual Core
Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 460
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 1 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
Procesor: Dual Core
Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 650
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 1 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.