Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Sam and Max Beyond Time and Space Remastered

Data edycji: 16-05-2022, 16:57
Powód: Updated to version 1.0.4 (22.03.2022)

Sam and Max Beyond Time and Space Remastered
 • 80
2
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  8 grudnia 2021
 • Gatunek gry:
  Przygodowe, point-and-click, humorystyczne, reedycje/remastery/remaki, indie
 • Producent:
  Skunkape Games, Wydawca: Skunkape Games
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  nie jest potrzebny
 • Rozmiar gry:
  1.68GB

Sam & Max: Beyond Time and Space to zremasterowana wersja drugiej odsłony serii Sam & Max, wydanej pierwotnie jako Sam & Max: Season Two, a następnie przemianowanej na Sam & Max: Beyond Time and Space. Omawiana gra przygodowa została opracowana przez zespół Skunkape Games, który wcześniej stworzył odświeżoną wersję pierwszej części serii.

Fabuła

W Sam & Max: Beyond Time and Space ponownie wcielamy się w postacie znane z komiksów Steve'a Purcella - psa o imieniu Sam oraz jego towarzysza, królika Maxa. Jako niezależni policjanci, bohaterowie muszą zmierzyć się z kolejną porcją dużych problemów. Gra składa się z pięciu epizodów. W pierwszym epizodzie, Ice Station Santa, bohaterowie udają się na Biegun Północny, aby zmierzyć się ze Świętym Mikołajem i upewnić się, że świąteczne prezenty dotrą do dzieci na całym świecie na czas. W Moai Better Blues, Sam i Max muszą powstrzymać erupcję potężnego wulkanu, natomiast w Night of the Raving Dead bohaterowie próbują powstrzymać inwazję nieumarłych pod wodzą wampira o imieniu Eurotrash. W czwartym odcinku, Chariots of the Dogs, sklepikarz Bosco znika w tajemniczych okolicznościach, a w ostatnim odcinku, What's New Beelzebub, nasi policjanci zapuszczają się do piekła, by targować się o duszę spożywczaka z samym Beelzebubem.

Mechanika

Sam & Max: Beyond Time and Space bazuje na schemacie przygotowanym na potrzeby pierwszej odsłony serii. W trakcie rozgrywki przemierzamy rozmaite lokacje (pieszo lub za kierownicą niezawodnego kabrioletu DeSoto), rozmawiamy z postaciami i rozwiązujemy pomysłowe zagadki. Przygodę urozmaicają rozmaite mini-gry. Kiedy jednak nie możemy popchnąć akcji do przodu, produkcja daje nam subtelne podpowiedzi. W miarę postępów zdobywamy rozmaite ulepszenia dla naszego pojazdu, a także naklejki, którymi możemy ozdobić jego maskę.

Podczas prac nad opisywanym remasterem deweloperzy skupili się nie tylko na warstwie audiowizualnej, ale także na mechanice. Gra pozwala nam wracać do już ukończonych rozdziałów, aby zdobyć brakujące naklejki. O tym, ile ich nam brakuje, możemy przekonać się, zerkając na specjalny plakat. Ponadto poprawiono sterowanie, dzięki czemu model jazdy i celowanie bronią jest lepsze. Wszystko to uzupełniają easter eggs nieobecne w oryginale.

Aspekty techniczne

Sam & Max: Beyond Time and Space cechuje się odświeżoną grafiką. Poprawiono wszystkie tekstury, znacznie ulepszono oświetlenie, zmieniono wygląd postaci (upodabniając je do komiksowych pierwowzorów), a także poprawiono synchronizację ust bohaterów z wypowiadanymi przez nich kwestiami. Ponadto ponownie nagrano dialog Bosco (w tej roli Ogie Banks), a ścieżkę dźwiękową wzbogacono o osiem nowych utworów.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Sam and Max Beyond Time and Space Remastered (2021), 1.68GB
ElAmigos release, unprotected game (crack is not necessary). 

Updated to version 1.0.4 (22.03.2022).

Included bonus content: Soundtrack (mp3).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Sam and Max Beyond Time and Space Remastered Pobierz za darmo



Aby zobaczyć link do drive.google i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Password: elamigosedition.com


Pobierz grę

Minimalne:
Procesor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz
Karta graficzna: 1 GB GeForce GTS 450
Pamięć: 2 GB RAM
Miejsce na dysku: 2 GB HDD
System operacyjny: Windows 7 SP1 64-bit

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.