Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Legend of Mana

Legend of Mana
 • 80
1
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  24 czerwca 2021
 • Gatunek gry:
  RPG, fantasy, 2D, na 2 osoby, reedycje/remastery/remaki, RPG akcji, jRPG, podzielony/wspólny ekran
 • Producent:
  Square-Enix / Eidos, Wydawca: Square-Enix / Eidos
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, German, Spanish, Japanese, Korean, Simplified Chinese, Traditional Chinese
 • Crack:
  MrGoldberg
 • Rozmiar gry:
  7.94GB

Legend of Mana to remaster gry RPG akcji 2D z 1999 roku autorstwa Square (później znanej jako Square Enix). Oryginał jest formalnie czwartą odsłoną serii Mana, ponieważ pierwsza część serii została wydana na Zachodzie jako spin-off serii Final Fantasy (w Ameryce) lub jako Mystic Quest (w Europie). Gra została odświeżona krótko po trzech z czterech wcześniejszych odsłon serii, Adventures of Mana, Secret of Mana i Trials of Mana.

Fabuła

Jako typowa gra high fantasy, Legend of Mana przenosi nas do uniwersum pełnego magii i potworów. Jednak na początku świat Fa'Diel jest prawie pusty z powodu kataklizmu, który miał miejsce dziewięć wieków wcześniej. To właśnie wtedy Drzewo Many, źródło życia i energii magicznej, zostało niemal doszczętnie spalone. Między mieszkańcami Fa'Diel wybuchła wojna, która ostatecznie doprowadziła do tego, że wiele krain zostało zapieczętowanych w starożytnych artefaktach. Zadaniem kierowanego przez gracza bohatera lub bohaterki jest przywrócenie Drzewa Many, całego świata i jego magicznej energii do dawnej świetności.

Mechanika

Podobnie jak poprzednie remastery serii Mana, Legend of Mana to RPG akcji z widokiem z góry. Podczas rozgrywki, wraz z maksymalnie dwoma towarzyszami, eksplorujemy lokacje, w których napotykamy NPC i potwory. Potwory pokonujemy w walce, w której używamy magii i broni, w przypadku broni korzystamy również z ich specjalnych ataków zwanych Special Techs. Od czasu do czasu napotykamy też potężnych bossów, a wraz z postępami w grze zdobywamy doświadczenie i rozwijamy umiejętności bohatera.

Największą nowością wprowadzoną w Legend of Mana jest system Land Make. Kiedy rozpoczynamy przygodę, większość mapy jest dosłownie pusta. Aby to zmienić, musimy odnaleźć artefakty, w których zapieczętowane zostały dawne krainy. Następnie umieszczamy je w wybranym miejscu, aby pojawiło się tam miasto, loch lub inna lokacja. Różnią się one nie tylko wyglądem, ale także występującymi w nich potworami i przedmiotami. W lokacjach tych opisane są również Poziomy Many dla każdego z ośmiu rodzajów magii przypisanych do mitycznych stworzeń takich jak dżiny, ogry, salamandry czy gnomy. Im wyższy poziom many, tym skuteczniejsze są zaklęcia podczas starć na danym obszarze. Wszystko to może się również zmieniać w zależności od artefaktów sąsiadujących z daną lokacją.

Tryby gry

Legend of Mana remaster to nie tylko kampania fabularna, którą można rozegrać solo lub w kooperacji ze znajomym. Wraz z debiutem gry, zachodni gracze mogą wreszcie sprawdzić mini-grę Kraina Pierścienia. Pierwotnie dostępna tylko w Japonii i wymagająca akcesorium PocketStation, działa na podobnej zasadzie, co kultowe Tamagochi. Gracz opiekuje się więc zwierzakiem, dzięki czemu ten zdobywa doświadczenie, a bohater przedmioty, które następnie może przesłać do głównej gry.

Aspekty techniczne i inne

W przeciwieństwie do Trials of Mana, odświeżone Legend of Mana nie zrezygnowało z grafiki 2D. Stylistycznie grafika nie odbiega od tej z oryginalnego wydania, ale twórcy zadbali o dostosowanie jej do współczesnych standardów. Gra działa więc w znacznie wyższych rozdzielczościach, a całość prezentuje się przyzwoicie. Na potrzeby remastera przygotowano również dodatkową ścieżkę dźwiękową, a gra pozwala na przełączanie się pomiędzy oryginalnymi i odświeżonymi utworami. W remasterze wprowadzono także dodatkowe funkcje, takie jak możliwość dezaktywowania walk z przeciwnikami.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Legend of Mana (2021), 7.94GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by MrGoldberg). 

Updated till 10.12.2021.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Legend of Mana Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Hasło: elamigosedition.com


Pobierz grę

Minimalne:
Procesor: Intel Core i3-3240 3.4 GHz / AMD A8-7600 3.1 GHz
Karta graficzna: 1 GB GeForce GT 730 / Radeon R7 240
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 13 GB HDD
System operacyjny: Windows 10 64-bit

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.