Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Trials of Fire

Trials of Fire
 • 80
1
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  9 kwietnia 2021
 • Gatunek gry:
  RPG, fantasy, turowe, roguelike, taktyczne, karciane, indie
 • Producent:
  Whatboy Games, Wydawca: Whatboy Games
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Spanish, Polish, Russian, Korean, Simplified Chinese
 • Crack:
  Codex
 • Rozmiar gry:
  1.38GB

Trials of Fire to gra typu roguelike, stworzona jako hybryda taktycznego RPG i gry karcianej. Została opracowana przez niezależne studio Whatboy Games.

Fabuła

Trials of Fire zabiera nas w podróż do fantastycznego świata Ashe. Kraina ta padła ofiarą kataklizmu, po którym stała się postapokaliptycznym pustkowiem. Ci, którym udało się przeżyć, znaleźli schronienie w niewielkich osadach. Z jednej z nich, Terralin, pewnego dnia wyrusza drużyna trzech bohaterów w poszukiwaniu zasobów niezbędnych do przetrwania.

Mechanika

Przed rozpoczęciem rozgrywki w Trials of Fire wybieramy interesujące nas zadanie i jego poziom trudności, a także wybieramy trzech bohaterów, nad którymi przejmujemy kontrolę. Bohaterowie są zróżnicowani pod względem profesji, a co za tym idzie - umiejętności i preferowanych broni. Następnie nie pozostaje nam nic innego, jak rozpocząć właściwą rozgrywkę.

Eksplorujemy rozległą mapę, obserwując akcję z widoku z góry. Pomimo tego, że strzałka na krawędzi planszy prowadzi nas do celu misji, warto po drodze sprawdzić inne lokacje. Znajdziemy tam cenne zapasy (w tym żywność, która jest potrzebna drużynie do przetrwania w niegościnnym świecie), a także przydatny ekwipunek w postaci broni i pancerzy. Dodatkowo w wielu z tych miejsc bierzemy udział w rozmaitych wydarzeniach losowych i podejmujemy decyzje mające wpływ na dalszy przebieg wyprawy.

Prędzej czy później (zazwyczaj to pierwsze) natkniemy się na wrogów, po czym zostaniemy przeniesieni na osobną arenę pokrytą siatką heksów, na której umieszczane są żetony symbolizujące bohaterów i wrogów. Potyczki odbywają się w trybie turowym, a w ich trakcie zagrywamy karty reprezentujące umiejętności bojowe bohaterów; talię tworzą przedmioty, w które wyposażyliśmy każdą z postaci. Zdolności bohaterów dzielą się na pasywne (działające przez całą bitwę) i aktywne (dające efekt natychmiast po zagraniu związanych z nimi kart). Karty, z których możemy w danym momencie skorzystać, są uzależnione od wartości naszej siły woli. Jeśli chcemy skorzystać z bardziej zaawansowanych, musimy poświęcić inne karty z naszej talii, generując tym samym brakujące punkty. Jako że nietrudno tu o pomyłkę, gra pozwala nam w każdej chwili cofnąć takie decyzje. Warto jednak pamiętać, że ruchy można łączyć w efektowne i zabójcze kombinacje, np. przeniesienie wszystkich wrogów w jedno miejsce za pomocą magicznego tornada i zrzucenie na ich pozycje kuli ognia zmaksymalizuje efekty drugiego ruchu.

W miarę postępów bohaterowie nie tylko zdobywają lepszy ekwipunek, ale także awansują na kolejne poziomy doświadczenia i odblokowują nowe umiejętności (a co za tym idzie - więcej kart), które następnie mogą wykorzystać w walce. Dodatkowo potencjał bojowy postaci można zwiększyć poprzez ulepszanie ich ekwipunku za pomocą rzadkich surowców. Dodatkowo, z czasem odblokowujemy nowych członków drużyny. Jest to o tyle istotne, że po śmierci nie pozostaje nam nic innego, jak rozpocząć grę od nowa; nic nie stoi wtedy na przeszkodzie, by spróbować inaczej dobrać skład drużyny.

Aspekty techniczne

Trials of Fire posiada kolorową grafikę o przyzwoitej jakości. Cała gra wygląda przyjemnie dla oka także dzięki oryginalnej stylistyce; rozgrywka toczy się na kartach książki, na których oglądamy nie tylko ekwipunek i statystyki postaci, ale także eksplorację mapy i przebieg bitew.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Trials of Fire (2021), 1.38GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated to version 1.055 (05.01.2022).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Trials of Fire Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Hasło: elamigosedition.com


Pobierz grę

Minimalne:
Procesor: Intel Core i5 2.8 GHz
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 3 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.