= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =


Bridge Constructor Portal

Data edycji: 3-04-2020, 18:18
Powód: Updated to version 5.0 r166 (14.11.2019)

Bridge Constructor Portal
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  20 grudnia 2017
 • Gatunek gry:
  Logiczne, science fiction, budowlane, 2.5D
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Czech, Dutch, Portuguese, Russian, Ukrainian, Turkish, Japanese, Korean, Simplified Chinese, Traditional Chinese
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Codex
Darmowe gry to dział, w którym można znaleźć wiele interesujących pozycji. Godna uwagi wydaje się gra Bridge Constructor Portal - wystarczy kliknąć "pobierz" i zainstalować pozycję, aby przekonać się czy faktycznie tak jest.

Fabuła gry

Rozgrywka rozpoczyna się jeszcze przed wydarzeniami gry Portal i Portal 2. Gracze wcielają się w konstruktora Aperture Science Enrichment Center, który ma za zadanie konstruować mosty i trampy wystarczająco mocne na przewożenie czasem i kilkutonowych transportów.

Gracz odpowiednio używając surowców w postaci drewna, stali, stalowych lin i betonowych filarów musi odpowiednio konkretnie przejść przez coraz trudniejsze etapy gry - jest to nie lada wyzwanie, bo poziomów jest aż sześćdziesiąt.

Mechanika, grafika i zasady gry

Gra polega na bezpiecznym przewiezieniu samochodu transportowego z punktu A do B, między którymi aż roi się od przeszkód, do których przebycia niezbędna jest konkretna pomoc. Niestety we wszystkich przypadkach stal, drewno i beton to zdecydowanie za mało.

Oprócz podstawowych surowców do wykorzystania mamy substancje chemiczne zmieniające chropowatość nawierzchni, skocznie, wyrzutnie, specjalne elementy konstrukcyjne, lasery, zbiorniki z kwasem i oczywiście tytułowe portale czasoprzestrzenne.

Bardzo ważnym elementem gry jest zwracanie uwagi na koszta. Często z góry ustalony budżet w żadnym wypadku nie może być przekroczony, a nie należy to do najłatwiejszych zadań. Liczenie się z kosztami zmusza gracza do porządniejszego zabrania się do pracy.

Grafika gry wzięła sobie większość swojego wyglądu z gry Portal. Jej sterylność i ułożenie elementów kojarzy się z terenem, na którym ludzie są poddawani testom, a to w niektórych sytuacjach może sprawić, że co wrażliwszym będzie się to śniło po nocach.

Doskonale dopracowane szczegóły sprawiają, że gra jest naprawdę bardzo przyjemna, a korzystanie z jej prostego interfejsu to naprawdę żaden problem nawet dla początkującego gracza będącego kompletnym laikiem w kwestiach organizacyjnych gry oraz czasu na nią poświęcanego.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Bridge Constructor Portal (2017), 0.14GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated to version 5.0 r166 (14.11.2019); 

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!

Bridge Constructor Portal Pobierz za darmoAby zobaczyć linki do google.drive czy mega.nz, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!Zawiera dodatki DLC: Portal Proficiency.
crack Bridge Constructor Portal ściągnij grętorrent Bridge Constructor Portal pobierz za darmopełna wersja Bridge Constructor Portal do pobraniaBridge Constructor Portal download
Minimalne:
Procesor: Intel Core 2 Duo 2.0 GHz
Grafika: 2 GB GeForce 460
Pamięć: 2 GB RAM
Miejsce na dysku: 200 MB HDD
System: Windows 7/8/10
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.