Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Bridge 2

Bridge 2
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  21 kwietnia 2016
 • Gatunek gry:
  Symulacje, Logiczne, budowlane
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, German
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  nie jest potrzebny
 • Rozmiar gry:
  0.46GB

Darmowe gry oferują na swojej liście interesującą grę symulacyjno-konstrukcyjną pozwalającą na budowę mostów. Wystarczy kliknąć "pobierz", aby za moment na komputerze pojawiła się możliwość wcielenia się w prawdziwego inżyniera.


Fabuła gry

Gra rozgrywa się w fikcyjnym państwie z ogromną liczbą wysp. Minister Transportu zwraca się do nas z prośbą o zaprojektowanie i zabudowanie mostów niezbędnych do swobodnego poruszania się po całym wręcz państwie.


Gra rozgrywa się w kilku lokalizacjach na czele z otoczeniem górskim, pagórkowatym, miejskim, w okolicach Kanionu, czy też plaży.


Mechanika, grafika i zasady gry

Zasady gry są dosyć proste. Na każdym z zaoferowanych przez twórców trzydziestu dwóch poziomach musimy zbudować most przy pomocy posiadanych surowców. Po jego wybudowaniu musimy przeprowadzić próbę obciążeniową. Jeżeli test będzie miał pozytywny wynik to będzie można przejść do kolejnego poziomu.


W budowie mostu uczestniczyć mogą cztery rodzaje surowców: metal, drewno, metalowe liny i betonowe filary. Za oszczędne wykorzystywanie elementów gra nagradza gracza dodatkową ilością dobrze zdobytych punktów.


Interfejs gry jest dosyć intuicyjny i prosty. Dla początkujących graczy mimo to na początku pozostawiony jest do dyspozycji samouczek oferujący podstawową wiedzę na temat rozgrywki.


Grafika w tej odsłonie serii daleko odbiega od rzeczywistości. Kreskówkowa linia ma przyciągnąć graczy amatorów i takie założenia oczywiście się sprawdzają.


Połączenie z popularnymi mediami społecznościowymi pozwala na pochwalenie się obrazkiem skonstruowanego mostu i detali, jakie sprawiają radość nie tylko graczowi, ale także osobom odwiedzającym jego profil.


Świetnie dopracowana mechanika gry, proste zasady i przyjemny interfejs to nie wszystko, co jest potrzebne by rozpocząć budowę. Podstawą jest entuzjazm, bez którego podjęcie się jakiegokolwiek zadania spisane jest na straty.


Dobrze konstrukcyjnie mosty doskonale prezentują się na zdjęciach wrzuconych do internetu - zarówno na Instagrama, jak i na Facebooka.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Bridge! 2 The Construction Game (2016), 0.46GB
ElAmigos release, unprotected game (serial or crack is not necessary). 

Updated to version 1.0.3 32/64bit (26.09.2016). Change language in game options.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Bridge! 2 Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!Pobierz grę

Minimalne:
Procesor: Intel Core i5 2500 or similar
Karta graficzna: Intel HD Graphics 4400
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 1 GB HDD
System operacyjny: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.