Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Left 4 Dead

Left 4 Dead
 • 80
1
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  18 listopada 2008
 • Gatunek gry:
  Akcji, FPP, survival horror, zombie, postapokalipsa, FPS, kooperacja, strzelanki
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Czech, Danish, Dutch, Finnish, Hungarian, Norwegian, Portuguese, Portuguese-Brazil, Russian, Romanian, Swedish, Turkish, Japanese, Korean, Simplified Chinese, Traditional Chinese, Thai, Bulgarian, Greek, Ukrainian
 • Dubbing/Audio:
  English, French, German, Spanish
 • Crack:
  syahmixp/SSE/Christsnatcher
 • Rozmiar gry:
  4.23GB


Left 4 Dead na PC i X360 to kooperacyjna strzelanka z elementami survival horroru, stworzona przez Turtle Rock. Akcja gry toczy się w apokaliptycznych Stanach Zjednoczonych, gdzie śmiertelny wirus wymknął się spod kontroli i zmienia ludzi w rozszalałe, krwiożercze potwory. Gracz wciela się w jedną z niewielu osób odpornych na działanie wirusa, a jego zadaniem jest ucieczka z opanowanej przez mutanty metropolii wraz z grupą innych ocalałych.

Mechanika

Left 4 Dead kładzie nacisk na kooperacyjny aspekt gry. Samotny strażnik ma niewielkie szanse na przeżycie - tylko ścisła współpraca między graczami z drużyny może cię uratować. Dla każdej ze stron dostępne są cztery typy postaci. Jeśli chcesz grać jako ocalały, możesz wybrać Billa, weterana wojny w Wietnamie, Louisa, kierownika sklepu z elektroniką, Zoey, bogatą nastolatkę, lub Franicsa, wielkiego, głośnego i trochę nieokrzesanego, ale lojalnego mięśniaka. Jeśli wybierzesz tę stronę konfliktu, będziesz musiał skupić się na współpracy z innymi, ponieważ umiejętności poszczególnych ocalałych nie różnią się zbytnio. 

Co więcej, wszyscy używają tych samych rodzajów broni - wykorzystujesz wszystko, co znajdziesz w opuszczonych domach: pistolety, karabiny, strzelby i broń własnoręcznie zrobioną, taką jak koktajle Mołotowa czy bomby domowej roboty. Inaczej wygląda sytuacja po stronie mutantów. W grze pojawiają się cztery postacie do wyboru: Boomer, Smoker, Hunter i Tank. 

Każda z nich posiada unikalne umiejętności, które determinują ich styl gry. Na przykład Boomer potrafi wymiotować strumieniem krwi, co przyciąga do ofiary hordy mutantów, a Smoker ma dziesięciometrowy język, którym może chwytać ludzi (np. w celu wywabienia ich z ukrycia). Ponieważ mutanty nie mogą używać broni, najlepiej radzą sobie, gdy się ukrywają i czekają na odpowiedni moment do ataku. Jedynym wyjątkiem od tej reguły jest Tank, olbrzym, który potrafi przebijać się przez ściany i rzucać samochodami - nie potrzeba mu finezji. Siła mutantów leży głównie w ich liczebności - po prostu roją się od swoich ofiar i rozrywają je na strzępy.

Tryby gry

W grze dostępne są cztery kampanie, z których każda składa się z pięciu map, a wszystkie są częścią jednej historii. Każda mapa ma inny cel, który prowadzi nas do kolejnej części fabuły. Nie ma tu jednak zbytniego urozmaicenia - za każdym razem trzeba dotrzeć do punktu zbornego, z którego przenoszeni jesteśmy w inne miejsce.

Poza sieciowym trybem kooperacji, Left 4 Dead na PC i X360 oferuje także tryb dla jednego gracza, w którym twoimi kolegami z drużyny steruje SI.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Left 4 Dead (2008), 4.23GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by syahmixp/SSE/Christsnatcher). 

Updated till 31.01.2022.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Left 4 Dead Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google, mega.nz i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Password: elamigosedition.com


Pobierz grę

Minimalne:
Procesor: Pentium 4 3 GHz
Karta graficzna: 128 MB
Pamięć: 2 GB RAM
Miejsce na dysku: 7.5 GB HDD
System operacyjny: Windows XP/Vista

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]