Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Blue Reflection

Blue Reflection
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  26 wrzesień 2017
 • Gatunek gry:
  RPG, TPP, fantasy, turowe, jRPG
 • Producent:
  Gust Wydawca: Koei Tecmo
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, Japanese, Traditional Chinese
 • Dubbing/Audio:
  Japanese
 • Crack:
  Ali213, Codex
 • Rozmiar gry:
  12.80GB

Jeżeli jesteś fanem anime i chcesz spróbować swoich sił w turowej grze w tym klimacie to skuś się na Blue Reflection. Wystarczy wejść do działu gry darmowe i kliknąć pod tytułem gry "pobierz".


Fabuła gry

Fabuła gry jRPG przywodzi na myśl scenariusz klasycznego anime i tym właściwie jest. Gracz wciela się w protagonistkę Hinako, która uczęszcza do liceum w bardzo nowoczesnym japońskim mieście. Akcja gry rozpoczyna się w momencie, kiedy Hinako spotyka w szkole swoją przyjaciółkę z dawnych lat.


Hinako czuje się przy koleżance nieswojo widząc jej dziwną aurę. Niestety nie jest w stanie się nad tym zbyt długo zastanawiać, gdyż nagle zostaje wciągnięta do fantastycznego, magicznego świata gdzie nieoczekiwanie zostaje zaatakowana przez agresywnego potwora.


W magicznym świecie okazuje się, że Hinako posiada moce pozwalające jej wygrać z pojawiającymi się bestiami. W takiej sytuacji dziewczyna poddaje się odkrytym mocom i zmienia się w wojowniczkę Reflection. Wraz z bliźniaczkami, które do niej dołączyły w trakcie rozgrywki dzieli ona swój czas pomiędzy normalne życie i walkę z potworami z fantastycznego wymiaru.


W miarę rozkręcania się rozgrywki Hinako dowiaduje się, że monstra obecne w świecie równoległym są odbiciem emocji ukrywanych w podświadomości jej kolegów ze szkoły.


Mechanika, grafika i zasady

Grafika opisywanej gry jest odbiciem telewizyjnego anime, dzięki czemu gracz może całkowicie oddać się japońskiemu klimatowi akcji i bajki. Dwuwymiarowe otoczenie nie powala, ale robią to trójwymiarowe, bardzo dopracowane postaci bohaterów biorących udział w rozgrywce.


Gra nie należy do skomplikowanych i dzieli się na etapy następujące wciąż i wciąż jeden po drugim. W ciągu dnia Hinako uczęszcza do szkoły, w której nawiązuje kontakty z nowymi koleżankami często próbując im poradzić coś w kwestii sytuacji, w których się znalazły.


Odzwierciedlenie tych rozmów znajduje swój obraz w drugim wymiarze, w którym to Hinako musi podjąć walkę z potworem, będącym projekcją myśli koleżanki, z którą dziewczyna rozmawiała.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Blue Reflection (2017), 12.80GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Ali213 or Codex). 

Updated to version 1.02H (24.10.2017; Update 3)

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Blue Reflection Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Dodatki DLC: Sailor Swimsuits Sets A + B + C + D + E, Arland Maid Costumes Yuzuki, Arland Maid Costumes Lime, Bonus DLC, Season Pass.


Pobierz grę

Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i5 2.6 GHz
Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 550 Ti
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 15 GB HDD
System operacyjny: Windows 7.81.10 64-bit
Procesor: Intel Core i7 3.4 GHz
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 960
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 15 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.