Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Blood Bowl II

Data edycji: 21-09-2020, 18:51
Powód: Updated to version 3.0.219.2 (28.05.2020)

Blood Bowl II
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  22 wrzesień 2015
 • Gatunek gry:
  Sportowe, fantasy, turowe, futbol amerykański, multiplayer, Warhammer
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, German, Spanish, Russian, Polish
 • Dubbing/Audio:
  English, French
 • Crack:
  Codex
Jeżeli świat Warhammer'a jest Ci bliski i sama tradycyjna gra zwyczajnie Ci nie wystarcza, to czas na wejście do działu gry darmowe i kliknięcie "pobierz" pod tytułem Blood Bowl II.

Fabuła gry

Gracz wciela się w trenera drużyny Blood Bowl i staje do gry z równie mocnymi przeciwnikami w świecie fantasy, w którym nie liczy się litość i ogólnie rozumiane zasady gry. Trener drużyny składającej się z orków, ogrów, wampirów i innych fantastycznych postaci ze świata Warhammer'a musi zdawać sobie sprawę, że warto, aby w drużynie panował odpowiedni balans.

Każda z postaci ze Starego Świata posiada indywidualne zdolności i może posługiwać się tylko określoną bronią, która znacząco zwiększa szansę na wygraną. Jeżeli w drużynie zabraknie jakiejś roli, to jej szansa na wygraną drastycznie spadnie.

Mechanika, grafika i zasady gry

Grafika to doskonale zaaranżowany obraz okraszony interfejsem rodem z telewizji Blood Bowl ukazanej w pierwszej odsłonie serii. Dobrze dopracowane przez twórców szczegóły zarówno postaci, jak i otoczenia oraz zindywidualizowanej broni pozwalają graczom bardzo wczuć się w klimat rozgrywki.

Brutalna gra w football rządzi się prawami nie z tego świata i może się niektórym wydawać zbyt krwawa i bezpośrednia - jednak taka właśnie jest i za taki styl większość graczy ją uwielbia. Doskonale ukazane szczegóły fantastycznego świata i rewelacyjne efekty dźwiękowe zwiększają przyjemność wynikającą z grania w opisywaną grę.

Podczas całego meczu w tle słychać serie komentarzy serdecznie nastawionego do wszystkich duetu potworów - wampira i ogra. Ich współpraca podczas rozmowy to majstersztyk - czasem warto się w grze zatrzymać i po prostu ich posłuchać.

Gra jest przyjazna zarówno dla starych wyjadaczy, jak i dla osób kompletnie nowych, które zupełnie nie zdają sobie sprawy, na czym może polegać. Dobrze opracowany samouczek oraz instrukcje wszelkiego rodzaju podczas rozgrywki to tylko niektóre z udogodnień wspomagających naukę rozgrywki dla osób rozpoczynających przygodę z Blood Bowl 2.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Blood Bowl II Legendary Edition (2015), 3.73GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated to version 3.0.219.2 (28.05.2020).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!

Blood Bowl II Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google, mega.nz i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!Dodatki DLC: DEATH ZONE, Official Expansion, Lizardmen, Wood Elves, Norse, Undead, Necromantic, Nurgle, Chaos Dwarfs, Khemri, Amazons, Elven Union, Goblins, Halflings, Ogres, Underworld Denizens, Vampires, Kislev Circus.

Pobierz grę

Minimalne:
Procesor: Dual Core 2.5 GHz
Karta graficzna: 768 MB GeForce GTX 260/Radeon HD 5670
Pamięć: 3 GB RAM
Miejsce na dysku: 4 GB HDD
System operacyjny: Windows Vista/7/8

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.