= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Crysis 3 Remastered

Crysis 3 Remastered
 • 80
2
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  15 paźdzniernika 2021
 • Gatunek gry:
  Akcji, FPP, science fiction, FPS, reedycje/remastery/remaki, strzelanki, Find Your Next Game
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Czech, Turkish
 • Dubbing/Audio:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Turkish
 • Crack:
  FLT
 • Rozmiar gry:
  14.94GB

Odświeżona graficznie kampania dla jednego gracza z oryginalnego Crysis 3, pierwszoosobowej strzelanki wydanej w 2013 roku na PC, PS3 i Xbox 360. Gra została opracowana przez twórców serii, studio Crytek.

Fabuła

Historia przedstawiona w Crysis 3 Remastered jest identyczna z oryginałem i opowiada o ostatecznej próbie przepędzenia Cepidów z Ziemi. Podobnie jak w Crysis 2, akcja osadzona jest w Nowym Jorku, tym razem w roku 2047, czyli 24 lata po poprzedniej odsłonie. Bohaterem jest były żołnierz Delta Force - Prophet, który pojawił się wcześniej jako postać drugoplanowa i posiada ogromną wiedzę na temat najeźdźców dzięki kontaktowi z ich przywódcą - Cepidem Alfa. W celu ochrony Nowego Jorku, korporacja C.E.L.L. zbudowała nad miastem ogromną kopułę, podnosząc jego temperaturę i zamieniając ruiny w dżunglę.

Przy wsparciu partyzantów, w tym Crysis i Crysis: Warhead Psycho, Prophet stara się odkryć cele korporacji i pozbyć się miasta z malejących, ale wciąż groźnych obcych.

Mechanika

Lokacje w grze mają bardzo otwartą strukturę, więc każda misja może zostać ukończona na wiele sposobów. Dodatkowe możliwości daje nam nanokombinezon, który może zmienić nas zarówno w żywy czołg w trybie pancerza, jak i w cichego zabójcę w trybie stealth. Pozwala nam również szybciej się poruszać, wysoko skakać i podnosić ciężkie przedmioty, co można wykorzystać do uzyskania przewagi nad przeciwnikami w walce.

Wśród dostępnych broni znajdują się pistolety, karabiny i shotguny. Nowością w stosunku do poprzedniej odsłony jest również łuk, którego można używać bez rozładowywania baterii kombinezonu. W połączeniu z wysokimi obrażeniami, różnymi rodzajami strzał i naciągiem czyni to z niego idealną broń do cichej eliminacji przeciwników. Nasz sprzęt możemy wyposażyć według własnego uznania w wiele rodzajów celowników, magazynków czy akcesoriów takich jak granatniki czy uchwyty pozwalające na pewniejszy chwyt broni. W walce wspieramy się granatami, wyrzutniami rakiet i ładunkami C4, a wszystkie zasoby uzupełniamy zbierając amunicję od wrogów lub ze specjalnych skrzynek rozmieszczonych w różnych zakątkach mapy.

Otwierając specjalne ładunki korporacji C.E.L.L. zdobywamy unikalne pakiety, które pozwalają nam na ulepszenie naszego nanokombinezonu. Zakupione ulepszenia układamy następnie w specjalne zestawy, aby były aktywne podczas gry. Walki możemy sobie ułatwić, oznaczając przeciwników przed walką, za pomocą specjalnego wizjera. W ciemnościach z kolei możemy skorzystać z nanowizji, która pozwala nam zobaczyć temperaturę wszystkich otaczających nas obiektów, w tym wrogów.

Aspekty techniczne

Seria Crysis słynie z wysokiego poziomu grafiki i nie inaczej było w przypadku trzeciej odsłony. Wersja Remastered dodaje wysokiej jakości tekstury, poprawione oświetlenie oraz bardziej szczegółowe modele i środowiska.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Crysis 3 Remastered (2021), 14.94GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by FLT). 

Updated till 17.11.2022.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Crysis 3 Remastered Pobierz za darmoAby zobaczyć linki do google.drive czy pliki torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Hasło: elamigosedition.com
Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-3450 / AMD Ryzen 3
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1050 TI /AMD Radeon 470
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 20 GB available space
System operacyjny: Windows 10 64 bit
Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600k or higher / AMD Ryzen 5 or higher
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1660 TI / AMD Radeon Vega 56
Pamięć: 12 GB RAM
Miejsce na dysku: 20 GB available space
System operacyjny: Windows 10 64 bit

Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.