= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =


Birthdays the Beginning Limited Edition

Birthdays the Beginning Limited Edition
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  9 maj 2017
 • Gatunek gry:
  Symulacje, ekonomiczne, sandbox, zabawa w boga, elementy strategiczne
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Japanese, Korean, Chinese Simplified, Chinese Traditional
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  3DM, Ali213

Birthdays the Beginning - tworzenie świata, fory i fauny.


W zdecydowanej większości przypadków, darmowe gry "w boga" oferują relatywnie małą liczbą dostępnych funkcji i możliwości. Ich przeciwieństwem jest Birthdays the Beginning - prosta gra strategiczna, w której naszym zadaniem jest tworzenie świata od samego początku.

Na początku była nicość...


A z niej wyłowiła się piękna kraina, usłana wyżynami, dolinami (w których gromadziła się woda) i szeroką gamą roślinności, będącej ozdobą, pokarmem itd.

To nie jest kolejny poetycki opis stworzenia świata, lecz charakterystyka otwarcia rozgrywki w Birthdays the Beginning. Naszym zadaniem jest uwolnienie grywalnej postaci, poprzez stworzenie świata, różnych organizmów i poddanie ich naturalnemu procesowi ewolucji. Musimy więc stworzyć taki świat, który z punktu widzenia określonych istot będzie najkorzystniejszy dla ich rozwoju, zaczynając od jednokomórkowców, a kończąc na humanoidach.

Ale z biegiem czasu powstały... tryby gry


Choć sama fabuła Birthdays the Beginning wydaje się prosta, to jednak mechanika gry jest dosyć skomplikowana. Widać to zwłaszcza na przykładzie dostępnych trybów gry, których jest tu dosyć sporo.

Choć gra jest dostępna wyłącznie w trybie single player, to jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać np. tryb fabularny. Możemy też wybrać taką formę rozgrywki, w której naszym zadaniem będzie stworzenie określonej formy życia. Opcjonalnie możemy też skorzystać z potencjału sandboksu, który oferuje nam grę dowolną, bez oglądania się na jakiekolwiek zarysy fabularne.

Katalog stworzenia


Ciekawą propozycją w Birthdays the Beginning jest specjalny katalog, w którym można zapisywać informacje dotyczące określonych stworzeń. Jeśli uda się nam doprowadzić do powstania np. nowego gatunku, informacja o nim jest skrzętnie archiwizowana. Z danych tych możemy skorzystać np. w momencie jego wymarcia, by móc go skutecznie odrestaurować.

Jeśli lubisz gry w których to od Ciebie zależy praktycznie cała rozgrywka, koniecznie pobierz Birthdays the Beginning i ciesz się możliwością stworzenia świata od nowa. Pamiętaj, że Twój świat musi być odpowiednio zbilansowany, a każde z organizmów ma swoje wyjątkowe warunki bytowe.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Birthdays the Beginning Limited Edition (2017), 0.45GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by 3DM or Ali213). 

Updated till 09.11.2017 (Update 5)

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!

Birthdays the Beginning Pobierz za darmo


 Download TORRENT

 Download drive.google.com

 Download mega.nz

Dodatki DLC: Crashed UFO, Avatar Ornament Set, Boxasaurus Rex, Soundtrack (mp3), Artbook.
crack Birthdays the Beginning ściągnij grętorrent Birthdays the Beginning pobierz za darmopełna wersja gry Happy Birthdays do pobraniaBirthdays the Beginning download


Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i3 2.6 GHz
Grafika: 2 GB GeForce GTX 750
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 1 GB HDD
System: Windows 7/8.1/10 64-bit
Procesor: Intel Core i5-2400 3.1 GHz
Grafika: 2 GB GeForce GTX 950
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 1 GB HDD
System: Windows 7/8.1/10 64-bit


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.