Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

BioShock

BioShock
 • 100
1
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  21 sierpień 2007
 • Gatunek gry:
  Akcji, FPP, science fiction, FPS, elementy RPG, dystopia, lata 60. i 70. XX wieku
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Portuguese-Brazil (unofficial), Czech (unofficial), Turkish (unofficial)
 • Dubbing/Audio:
  English, French, Italian, German, Spanish
 • Crack:
  nie jest potrzebny

BioShock - odkryj tajemnicę Rapture.


Nawet kultowe, darmowe gry, nie oferują takiego poziomu rozgrywki i charakterystycznego klimatu, co dobrze znana wszystkim seria BioShock. Jej historię rozpoczyna gra o tym samym tytule, w której nasz główny bohater o imieniu Jack, zwiedza pewne podwodne miasto...

Tajemnice Rapture


Miasto to nosi nazwę Rapture i zostało stworzone w trakcie II Wojny Światowej, jako ostoja dla najwybitniejszych umysłów epoki.

W związku z tym, że gra przenosi nas do roku 1960, nasze miasto jest już nieco bardziej zaniedbane i zapomniane. Nie oznacza to jednak, że jest ono pozbawione mieszkańców. Co gorsza, jakiś czas temu tamtejsi naukowcy odkryli, że jeden z gatunków mieszkających na dnie ślimaków posiada w swoim organizmie składnik, mogący wpływać na przyspieszony rozwój organizmu ludzkiego.

ADAM - pierwszy podwodny narkotyk


Tak właśnie powstał ADAM, czyli pierwszy skądinąd podmorski narkotyk. Sprawia on, że ludzkie ciało zyskuje nadnaturalne zdolności z nieśmiertelnością włącznie.

Niestety, tak jak każdy inny narkotyk, również i on uzależnia. Widzimy to zresztą bardzo dobrze we wnętrzu Rapture, w którym pozostali przy życiu mieszkańcy walczą o szczątkowe już zapasy ADAM-u. Nasz bohater również go zażywa i - co ważne - robi to na własną odpowiedzialność, ze wszystkimi konsekwencjami tego czynu.

Otwarta rozgrywka, wiele możliwości


Atutem gry jest otwarty świat, w którym możliwości gracza są praktycznie nieograniczone. Do jego dyspozycji oddano szereg różnych broni, w tym strzelb, wyrzutni i granatów. Oprócz klasycznej amunicji, może on korzystać również ze specjalnych, nadnaturalnych zdolności. Niektóre z nich wiążą się oczywiście z zażyciem wspomnianego ADAM-u, co rzecz jasna doprowadza do określonych skutków. Jeśli chodzi o samą rozgrywkę, to mamy tu do czynienia wyłącznie z trybem single player, co jednak - patrząc na mechanikę gry - nie jest wadą, lecz zaletą.

Jeśli lubisz klimat i specyfikę tej niezwykłej gry, obowiązkowo pobierz BioShock na swój komputer i przechadzaj się po niezwykłym, podmorskim świecie.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

BioShock (2007), 4.21GB
ElAmigos release, unprotected game (serial or crack is not necessary). 

Updated to version 1.1.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!

BioShock Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google, mega.nz i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!
Pobierz grę

Minimalne:
Procesor: Core 2 Duo 1.86 GHz
Karta graficzna: 512 MB VRAM
Pamięć: 2 GB RAM
Miejsce na dysku: 5 GB HDD
System operacyjny: Windows XP/Vista

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.