Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Bear With Me Complete Season

Bear With Me Complete Season
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  8 sierpnia 2016
 • Gatunek gry:
  Przygodowe, noir, point-and-click, detektywistyczne, 2D, indie, epizodyczne
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Russian
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Codex
 • Rozmiar gry:
  1.37GB

Bear With Me Complete Season to prawdziwa gratka dla miłośników gier przygodowych. Znajdziemy tutaj jednak wiele elementów typu point-and-click. Wcielamy się w rolę Amber, która próbuje zrobić wszystko, aby odnaleźć zaginionego brata. Oczywiście będzie ro sporym wyzwaniem. Naszym towarzyszem będzie Ted E. Bear, czyli pluszowy miś. Nie jest on jednak zwykłą zabawką.


Emerytowany detektyw

Wyżej wspomniany Ted E. Bear to wyjątkowa maskotka. Tak naprawdę jest ona emerytowanym detektywem. Miś pomoże nam podczas poszukiwań. Posiada on doświadczenie, a także wiedzę, która przyda nam się w wielu sytuacjach. Warto więc korzystać z jego wskazówek. Z pewnością okażą się one pomocne.


Chcesz wcielić się w skórę detektywa? Pobierz Bear With Me Complete Season i pomóż Amber odnaleźć swojego brata. Akcja gry toczy się w miasteczku Paper City. Pewnego dnia główna bohaterka budzi się po koszmarnej nocy i odkrywa, że jej ukochany brak zaginął. Postanawia zrobić wszystko, aby go odzyskać. Warto podkreślić, że okoliczności zaginięcia są nieznane, co nie ułatwia nam zadania.


Na uwagę zasługuje fakt, że życie Amber również jest w niebezpieczeństwie. Gry darmowe to ekscytująca fabuła, która nie pozwala nam się nudzić. Nasza bohaterka stała się celem groźnego podpalacza, który zwany jest "red man". Oczywiście nie możemy trafić w jego sidła.


Eksploracja otoczenia

W opisywanej produkcji duże znaczenie ma eksploracja otoczenia. Musimy rozważnie przemierzać okolicę. Ważne jest to, aby zwracać uwagę nawet na najmniejsze detale. Wszystko po to, aby zgromadzić przedmioty, które będą mieć kluczowy wpływ na fabułę. To dzięki nim będziemy coraz bliżej odkrycia prawdy. Na uwagę zasługuje również to, że musimy umiejętnie rozmawiać z napotkanymi osobami.


Podczas poszukiwań będziemy musieli rozwiązać wiele zagadek logicznych. Łamigłówki mają różny stopień zaawansowania. Niektóre z nich są proste, inne zaś wymagają logicznego myślenia. Warto wspomnieć, że w niektórych sytuacjach możemy kierować również pluszowym misiem.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Bear With Me Complete Season (2016), 1.37GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated till 06.07.2018 (v1.1.0). Change language in game options.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Bear With Me Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Zawartość bonusowa: Soundtrack (mp3), Artbook, Puzzle & Script Documents.


Pobierz grę

Minimalne:
Procesor: 1.5 GHz+
Karta graficzna: 512 MB VRAM
Pamięć: 1 GB RAM
Miejsce na dysku: 2 GB HDD
System operacyjny: Windows XP+

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.