Kategoria: Blog | Date: 07-04-2023
0

Fotowoltaika dociera do Sons of the Forest

Najświeższa aktualizacja Sons of the Forest jest już gotowa do pobrania. Wprowadza ona nowe elementy oraz ulepszenia.

Sons of the Forest nieustannie się rozwija. Gra właśnie otrzymała kolejny update, który koncentruje się na naprawie błędów i wprowadza różnorodne ulepszenia w rozgrywce. Nie zabrakło również dodatkowej zawartości. W rezultacie, Endnight Games ponownie zdobyło uznanie graczy.

Sons of the Forest – co przyniosła najnowsza aktualizacja

To, co z pewnością przyciąga uwagę większości fanów gry, to dodatkowa zawartość. Nie ma jej zbyt wiele, ale to prawie same ciekawostki – takie jak środek transportu pokazany na powyższym filmie.

  • Wprowadzono elektryczny monocykl, który pozwala na szybsze przemieszczanie się po świecie gry.
  • Dodano noktowizor.
  • Teraz można zbudować nową pułapkę.
  • Zaimplementowano panele słoneczne, żarówki i przewody.
  • Manekin zastąpiono funkcjonalnym stojakiem na zbroje.
  • Wprowadzono opcję usuwania zapisów gry.
  • Teraz można niszczyć wieże i chaty kanibali.
  • Kelvin potrafi teraz zbierać strzały do łuku.
  • Kanibale teraz łatwiej unikają silnych ataków i uciekają na większe odległości, gdy są przestraszeni.
  • Dodano dźwięk uderzenia maczugą w ziemię przez kanibali.

Wprowadzono znacznie więcej zmian i ulepszeń. Jeśli jesteście nimi zainteresowani, znajdziecie je tutaj.

Fotowoltaika Sons of the Forest

Gracze są zadowoleni i chcą więcej

Przeglądając komentarze pod listą zmian wprowadzonych przez aktualizację, widać wyraźnie, że gracze są usatysfakcjonowani i nadal przesyłają twórcom własne propozycje tego, co powinno się pojawić w przyszłych aktualizacjach.

W chwili pisania tego artykułu, w menu głównym gry widnieje informacja, że następna aktualizacja trafi do Sons of the Forest za 13 dni i 17 godzin, więc możemy spodziewać się jej 21 kwietnia.

Sons Of The Forest możesz pobrać tutaj.


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.

Blog o Grach PC: Przystań dla Miłośników Elektronicznej Rozrywki

Witaj na PobierzGrePC.com – miejscu dedykowanym pasjonatom świata gier PC. Znajdziesz tu najświeższe informacje, recenzje, ciekawe artykuły, poradniki oraz analizy dotyczące gier na komputery PC. Nasza misja to dostarczenie rzetelnych treści oraz umożliwienie wymiany doświadczeń i wiedzy wśród fanów elektronicznej rozrywki.

Recenzje Gier PC – Twój Kompendium Wiedzy

W ramach naszego bloga o grach, przygotowaliśmy dla Ciebie starannie wyselekcjonowane recenzje różnorodnych gier PC. Nasi eksperci sprawdzają nie tylko najnowsze hity, ale również niezależne produkcje i tytuły z niskim budżetem. W każdej recenzji znajdziesz informacje o grafice, rozgrywce, fabule, a także wymaganiach sprzętowych. Dzięki temu, będziesz mógł wybrać gry, które najlepiej pasują do Twoich oczekiwań.

Ciekawe Artykuły o Trendach i Nowinkach

W naszym blogu o grach PC nie brakuje tekstów dotyczących aktualności i trendów związanych z rynkiem gier komputerowych. Piszemy zarówno o najnowszych wydarzeniach, jak i o technologiach wykorzystywanych w grach. Nie zabraknie też tematów związanych z różnymi platformami, takimi jak Xbox, Nintendo czy PlayStation. Chcemy pokazać, jak bardzo różnorodny i ekscytujący może być świat gier.

Poradniki i Wskazówki – Pomoc dla Graczy

W naszym blogu o grach PC warto zajrzeć nie tylko po ciekawe artykuły, ale również po praktyczne poradniki i wskazówki. Z naszymi tekstami nauczysz się nowych strategii, odkryjesz sekrety ukryte w grach oraz poznasz przydatne triki, które ułatwią Ci rozgrywkę. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym graczem czy też zaczynasz swoją przygodę z grami PC, z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie.

Game Pass – Więcej Gry za Mniej

W naszym blogu o grach często pojawiają się też informacje dotyczące popularnego abonamentu Game Pass. Opisujemy nowe gry, które trafiają do oferty oraz wydarzenia związane z platformą. Dzięki temu, będziesz zawsze na bieżąco z tym, co dzieje się w świecie gier w ramach tego serwisu.

Podsumowując, PobierzGrePC.com to miejsce, gdzie każdy miłośnik gier PC odnajdzie coś dla siebie. Recenzje, ciekawe artykuły, poradniki, a także informacje o Game Pass i platformach takich jak Xbox, Nintendo i PlayStation – to wszystko znajdziesz na naszym blogu o grach PC. Zapraszamy do regularnych odwiedzin i aktywnego udziału w naszej społeczności!