Minecraft Legends

Data edycji: 22-05-2023, 15:26
Powód: + update 17.05.2023

Minecraft Legends
 • 100
1
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  18 Kwiecień 2023
 • Gatunek gry:
  Strategiczne, TPP, fantasy, RTS, elementy zręcznościowe, sieciowe, kooperacja, Xbox Game Pass, Find Your Next Game
 • Producent:
  Blackbird Interactive / Mojang Studios
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Spanish (Mexico), Polish, Russian, Czech, Portuguese, Portuguese-Brazil, Dutch, Danish, Hungarian, Finnish, Swedish, Norwegian, Turkish, Arabic, Ukrainian, Greek, Bulgarian, Indonesian, Slovenian, Japanese, Korean, Simplified Chinese, Traditional Chinese
 • Dubbing/Audio:
  English, French, Italian, German, Spanish, Spanish (Mexico), Polish, Russian, Portuguese, Portuguese-Brazil, Dutch, Swedish, Japanese, Korean, Simplified Chinese, Traditional Chinese
 • Crack:
  Codex, Rune, FLT
 • Rozmiar gry:
  6.77GB

Minecraft Legends to unikalne połączenie gry akcji i strategii, stworzone przez Mojang Studios i Blackbird Interactive. Obrona krainy Overworld przed inwazją piglinów z Netheru to główny cel graczy. Tytuł oferuje fabularną kampanię, tryb współpracy oraz moduł PvP.

Unikalna Perspektywa

Gra łączy w sobie elementy klasycznych strategii oraz gier RPG, prezentując rozgrywkę z perspektywy jednostki biorącej udział w bitwach. Podobieństwa do serii Mount & Blade czy staroświeckiego Sacrifice są niezaprzeczalne.

Budowanie i Zasoby

Minecraft Legends nie jest grą opartą na kopaniu i modyfikacji otoczenia, jak to miało miejsce w oryginalnym Minecraft. Rozgrywka skupia się na powierzchni, gdzie budowanie ogranicza się do wznoszenia konstrukcji z gotowych schematów i gromadzenia surowców za pomocą zbieraczy.

Dynamiczny Świat Overlord

Kraina Overlord to otwarta, proceduralnie generowana mapa, gdzie gracze mogą eksplorować i zająć wioski, niszczyć obozy wroga oraz większe bazy z portalami Pilgrims. Kampania trwa kilkanaście godzin, a po jej zakończeniu można stworzyć nową mapę i rozpocząć kolejną przygodę.

Strategiczne Bitwy

Gracze gromadzą armię, wydają proste polecenia i przejmują różne przyczółki wroga, ratując krainę przed świniopodobnymi piglinami. Rozgrywka nie wymaga złożonych planów, ale zaangażowanie w bitwy wprowadza emocjonujący element rywalizacji.

Współpraca i rywalizacja

Minecraft Legends oferuje zarówno tryb kooperacji, jak i PvP. Gra ze znajomymi może być doskonałym sposobem na spędzenie czasu, gdzie powtarzalne cele są tłem dla rozrywki i rozmów. Tryb PvP pozwala na rywalizację z innymi graczami, wymagając zgrania i wspólnego realizowania celów.

Podsumowanie

Minecraft Legends to wyjątkowa propozycja dla fanów kultowego Minecrafta, którzy poszukują innowacyjnego podejścia do klasycznej formuły. Mimo swojej powtarzalności i niewielkiej złożoności, gra może przyciągnąć graczy chcących spróbować czegoś nowego i odmiennego.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Minecraft Legends (2023), 6.77GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex/Rune or FLT).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Minecraft Legends Pobierz za darmo


TeraBox Download from TeraBox


Aby zobaczyć linki do google.drive czy pliki torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


+ update 17.05.2023 & crack (by Codex/Rune or FLT), 763MB


TeraBox Download from TeraBox


Aby zobaczyć linki do google.drive czy pliki torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Hasło: elamigosedition.com
Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Core i5 2.8GHz or equivalent
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 780 or AMD Radeon 285 or Intel HD 520 or equivalent DX12 GPU
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 24 GB available space
System operacyjny: Windows 10 (May 2020 Update or higher) or Windows 11
Procesor: Core i5 3.4GHz or equivalent
Karta graficzna: NVIDIA GTX 1060 or AMD FX-4100 Graphics
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 24 GB available space
System operacyjny: Windows 10 (May 2020 Update or higher) or Windows 11

Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.

Najlepsze gry strategiczne: ranking gier strategicznych, które warto znać

Szukasz najlepszych gier strategicznych, które pozwolą Ci wcielić się w rolę dowódcy, przywódcy czy zarządcy? Ranking gier strategicznych, który przygotowaliśmy dla Ciebie, zawiera tytuły, które warto znać. To propozycje dla osób, które doceniają taktyczne myślenie, potrafią zarządzać i kierować oraz chcą się zmierzyć z wymagającymi przeciwnikami.

Najlepsze gry strategiczne: They Are Billions

Nie lada wyzwanie czeka na graczy w grze strategicznej They Are Billions. Twoim zadaniem jest zbudować potężną kolonię w świecie pełnym hord zombie. Rzecz jasna, przyjdzie ci bronić swojej fortceczki przed wyniszczającymi atakami nieumarłych. Rozwój infrastruktury i armii to klucz do sukcesu w tej fascynującej strategii - cały czas zdobywaj i wykorzystuj zasoby, by wyprzedzić swoich przeciwników.

Tower Defense: klasyka gier strategicznych

Tower Defense to rodzaj gier strategicznych, który rozwinął się na przestrzeni ostatnich lat. W tej kategorii znajdziemy wiele świetnych tytułów, np. Bloons TD, Clash Royale czy Plants vs. Zombies. Twój cel polega na zbudowaniu nie do przejścia linii obrony przy pomocy wieżyczek blokujących drogę przeciwnikom. Taktyczne myślenie i ciągłe ulepszanie swojej obrony to klucz do wygranej bitwy!

Planet Zoo: strategiczne zarządzanie ogrodem zoologicznym

Jednym z bardziej oryginalnych tytułów wśród najlepszych gier strategicznych jest Planet Zoo. W tej grze to Ty jesteś zarządcą ogrodu zoologicznego, a twoim zadaniem będzie rozbudowa parku oraz dbanie o jego mieszkańców - zwierzęta. Starannie planuj rozwój infrastruktury, przyjrzyj się potrzebom zwierząt i pomyśl o wpływie pory roku na życie w zoo. Planet Zoo to świetne połączenie strategii, zarządzania i edukacji ekologicznej.

Cywilizacja: klasyk strategicznego zarządzania

Seria gier strategicznych Cywilizacja zawładnęła sercami graczy na całym świecie. Wymiatając wcielenie, od starożytnej cywilizacji do nowoczesnych technologii, gracz będzie musiał radzić sobie z rozbudową miast, dyplomacją, nauką czy deklaracją wojen. Rzecz jasna, nie tylko twoja cywilizacja ma ambicje, a inni gracze będą dążyć do globalnej dominacji. Cały czas rozwijaj swoje szare komórki, aby być krokiem przed przeciwnikami i zapewnić zwycięstwo swojej nacji!

Podsumowanie

Najlepsze gry strategiczne to świetna propozycja dla osób, które doceniają taktyczne myślenie, potrafią zarządzać zasobami i pragną zmierzyć się z wymagającymi przeciwnikami. Bez względu na to, czy wybierzesz jeden z tytułów z naszego rankingu gier strategicznych czy inną fantastyczną grę, życzymy Ci udanej zabawy i doświadczenia, które pozwolą Ci rozwijać swoje umiejętności strategicznego myślenia!