Zdobądź konto PREMIUM i zyskaj najlepsze prędkości pobierania! LINK | Test PrędkościTorrent Speed

Fable 4

Fable 4
 • 100
2
 • Data premiery:
  2024
 • Gatunek gry:
  RPG, TPP, fantasy, sandbox, RPG akcji, Xbox Game Pass, Find Your Next Game
 • Producent:
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English
 • Dubbing/Audio:
  English

Odkrywaj świat Albion w odświeżonej odsłonie - Fable 4.

Nadszedł moment, kiedy kultowa seria RPG, która rozpoczęła swoją przygodę na rynku gier w 2004 roku, doświadcza swojej drugiej młodości. Fable 4 to efekt ciężkiej pracy studia Playground Games, które zdobyło już sympatię graczy dzięki swojej bestsellerowej serii Forza Horizon.

Niezwykła podróż do krainy Albion

Fable 4 przenosi graczy do magicznej, baśniowej krainy - Albion. W miarę rozwoju gry, wcielasz się w bohatera, który mierzy się z ciemnymi siłami, które grożą spustoszeniem krainy. Ale to nie wszystko - twoja postać musi także zbudować swoją reputację, która może być pozytywna lub negatywna, w zależności od wyborów, które poczynisz.

Nie tylko RPG - Fable 4 jako gra otwartego świata

To, co naprawdę odróżnia Fable 4 od poprzednich tytułów serii, to jego aspekt otwartego świata. W miarę jak eksplorujesz Albion, realizujesz zadania fabularne, ale także podejmujesz misje i aktywności poboczne, które wpływają na to, jak postrzega cię społeczność Albion.

Wyjątkowe podejście do mechaniki walki

Walka w Fable 4 jest nie mniej dynamiczna, a zmagania z przeciwnikami stanowią ważny element rozgrywki. Wykorzystując różnorodne narzędzia walki, od broni białej po magię i gadżety bojowe, stawiasz czoła zarówno ludzkim przeciwnikom, jak i fantastycznym stworzeniom.

Świeżość, a jednocześnie powrót do korzeni

Nawet pomimo odświeżonej optyki i nowych elementów, Fable 4 pozostaje wierny swojemu pierwowzorowi. Gra ma podobne średniowieczne ustawienie do pierwszej gry, z zamienionymi muszkietami i pistoletami Fable 2 na więcej mieczy i magii. Gracze mogą ignorować główną misję stania się bohaterem, a zamiast tego skupić się na budowaniu miast.

Postęp technologiczny na pierwszym miejscu

Fable 4, aby zaoferować jeszcze bardziej realistyczne doznania, korzysta z najnowszych osiągnięć technologicznych. Gra wykorzystuje nowy silnik Unreal Engine 5, znany już z gier na PC oraz konsoli PS5. Dzięki temu środowisko gry prezentuje się wyjątkowo szczegółowo, a postacie są bogate w detale, co jeszcze bardziej zanurza graczy w fascynującym świecie Albionu.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Fable 4 (2024)

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Fable 4 Pobierz za darmo

Aby zobaczyć pozostałe DARMOWE LINKI czy pliki TORRENT, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.