Zdobądź konto PREMIUM i zyskaj najlepsze prędkości pobierania! LINK | Test PrędkościTorrent Speed

Dragons Dogma 2

Dragons Dogma 2
 • 100
2
 • Data premiery:
  2024
 • Gatunek gry:
  RPG, TPP, fantasy, sandbox, RPG akcji, Find Your Next Game
 • Producent:
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English
 • Dubbing/Audio:
  English

Witajcie w świecie gry Dragon's Dogma II, kolejnej odsłony serii akcji RPG od Capcom. Oto miejsce, gdzie światło miecza przeplata się z mrokiem magii, a siła woli bohaterów staje naprzeciw mitycznych potworów.

Epicka Fabuła

Gra przenosi nas do magicznego uniwersum, gdzie jako Arisen, twój smoczy antagonista - symbol unicestwienia świata - zabrał ci serce. Twoim nadrzędnym celem jest pokonanie tej skrzydlatej bestii, ale nim to zrobisz, musisz stawić czoła wielu innym wyzwaniom. Twój bohater (lub bohaterka) jest częścią czegoś większego, coś na kształt tajemniczej jedności z Pionkami - enigmatycznymi istotami z innego wymiaru, które służą Ci bezgranicznym wsparciem.

Mechanika - Poczuj Moc RPG

Dragon's Dogma II to tytuł, który serwuje nam rozległy otwarty świat w stylu średniowiecznej Europy. A to nie tylko malownicze krajobrazy, ale i miasta, osady oraz potężne fortece. Przemierzając ten świat, będziesz realizować szereg zadań - od misji fabularnych, przez poboczne questy, aż po różne aktywności poboczne. W miarę postępów zdobywasz coraz lepsze wyposażenie i rozwijasz swoją postać, aby móc stawić czoła coraz większym wyzwaniom.

Walka - Dynamiczna i Widowiskowa

Walka w Dragon's Dogma 2 jest jak taniec na ostrzu miecza. Na polu bitwy musisz być nieustannie w ruchu, unikać wrogich ataków i wyprowadzać szybkie kontry, korzystając ze zdolności bojowych swojego bohatera. Czy wybierzesz miecz, łuk, magię, czy wszystkie na raz, zależy wyłącznie od Ciebie. Poza zwykłymi przeciwnikami, na swojej drodze spotkasz potężniejsze bestie, takie jak gryfy czy olbrzymy. Aby je pokonać, będziesz musiał zdobyć się na herkulaskie wysiłki, wdrapując się na ich ciała i atakując ich słabe punkty.

Pionki - Twoi nieocenieni towarzysze

W twoich przygodach uczestniczy trójka towarzyszy, zwanych Pionkami. Dysponują unikalnymi zdolnościami i są sterowane przez zaawansowaną sztuczną inteligencję, która uczy się z każdej bitwy. Co więcej, gra umożliwia Ci wynajmowanie tych towarzyszy innym graczom, co pozwala im zdobyć więcej doświadczenia, jak również rekrutować postacie szkolone przez innych członków społeczności.

Wyjątkowa oprawa techniczna

Dragon's Dogma 2 wyróżnia się również zaawansowaną oprawą graficzną. Gra korzysta z silnika RE Engine, który wcześniej zasilił takie tytuły jak "Resident Evil VII: Biohazard" czy "Resident Evil: Village", a tutaj został wykorzystany w niezwykle efektowny sposób. Czy to detale świata, czy bogato animowane postacie i przeciwnicy - wszystko to sprawia, że Dragon's Dogma II stanowi prawdziwe arcydzieło wizualne.

Podsumowanie

Dragon's Dogma II to jednoosobowa, narracyjnie prowadzona gra akcji-RPG, która rzeczywiście stawia graczom wyzwanie wyboru własnego doświadczenia. Czy jesteś gotów wyruszyć w wielką przygodę, Arisen? Czeka na Ciebie długo oczekiwana kontynuacja serii, w której odkryjesz głębię i tajemnice świata Dragon's Dogma 2.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Dragons Dogma 2 (2024)

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Dragon's Dogma II / Dragons Dogma 2 Pobierz za darmo

Aby zobaczyć pozostałe DARMOWE LINKI czy pliki TORRENT, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.