Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Assassin's Creed: Brotherhood Complete Edition

Assassin's Creed: Brotherhood Complete Edition
 • 80
3
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  17 marzec 2011
 • Gatunek gry:
  Akcji, TPP, science fiction, skradanki, sandbox, multiplayer, reedycje/remastery/remaki, kooperacja, renesans, historyczne, przygodowe gry akcji
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Czech, Russian, Portuguese, Dutch, Danish, Norwegian, Swedish
 • Dubbing/Audio:
  English, French, Italian, German, Spanish
 • Crack:
  Skidrow
 • Rozmiar gry:
  3.79GB

Assassin's Creed: Brotherhood, czyli do zobaczenia w Rzymie


Seria Assains's Creed oferuje znacznie więcej, niż darmowe gry o podobnej tematyce. Jedną z mocnych stron tej pozycji jest ciągłość fabularna, której trudno szukać w innych produkcjach tego typu. Tak też jest w przypadku Assassin's Creed: Brotherhood, która jest kontynuacją Assassin's Creed II.


Koniec zemsty, początek zemsty


Ezio zemścił się na mordercach swoich bliskich. Czas więc wracać do domu. Okazuje się jednak, że nie jest to takie proste, jak mogłoby się wydawać. Jego nowy dom Monterrigioni, stał się łupem dawnych wrogów, którzy pod przywództwem Cezara Borgio splądrowali wszystko i zabili wujka naszego głównego bohatera. Taki obrót sytuacji oznacza tylko jedno: konieczność powrotu wraz z resztą bliskich do Rzymu.


Oczywiście sama zemsta to jedno a odwieczny konflikt z Templariuszami to drugie. Nasz główny bohater ponownie staje z nimi w szranki, zwłaszcza że w Rzymie jest ich całkiem sporo. Oczywiście nie uda mu się to samemu. Żeby podjąć z nimi skuteczną walkę, trzeba będzie z powrotem powołać do życia Bractwo. Czy to się uda?


Kilka słów o mechanice gry


Pod względem mechaniki gry Assassin's Creed Brotherhood nie różni się praktycznie niczym od swoich poprzednich odsłon. Mimo to, w grze można znaleźć sporo "smaczków", które powinny zainteresować każdego miłośnika serii. Jednym z nich jest sam Rzym, który jest na chwilę obecną największą metropolią z tych, które gracze mieli okazję oglądać w grze.


Oczywiście to nie wszystko. Tak ogromną lokalizację możemy przebywać nie tylko pieszo, ale i konno. Niestety nasz koń nie dotrze wszędzie, stąd w wielu sytuacjach o wiele lepiej sprawdzi się transport tradycyjny. W trakcie realizacji misji możemy rekrutować innych Asasynów, dzięki czemu skutecznie wzmocnimy nasze szeregi.


Podsumowanie


Podsumowując, jeśli chcesz zobaczyć Rzym Renesansu na własne oczy, koniecznie pobierz na swój komputer Assassin's Creed: Brotherhood. Zwłaszcza, że w tej grze można znaleźć wszystkie cechy serii: skradanie się, widowiskowe walki i rozbudowany parkour.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Assassin's Creed: Brotherhood Complete Edition (2011), 3.79GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Skidrow). 

Updated to version 1.03

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Assassin's Creed: Brotherhood Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Dodatki DLC: Copernicus Conspiracy, The Da Vinci Disappearance, Aqueducts, Trajan Market, Helmschmied Drachen Armor Outfit, Florentine Noble Attire, Armor of Altair, Altair's Robes, Gun Upgrades. No multiplayer mode.


Pobierz grę

Minimalne:
Procesor: Core 2 Duo 2.6 GHz
Karta graficzna: 512 MB VRAM
Pamięć: 1.5 GB RAM
Miejsce na dysku: 4 GB HDD
System operacyjny: Windows XP/Vista/7

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.