= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =


Assassin's Creed III: Complete Edition

Assassin's Creed III: Complete Edition
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  22 listopad 2012
 • Gatunek gry:
  Akcji, TPP, science fiction, skradanki, sandbox, multiplayer, kooperacja, historyczne, XVIII wiek
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Czech, Hungarian, Portuguese, Portuguese (Brazil), Dutch, Danish, Norwegian, Swedish, Finnish, Russian, Chinese
 • Dubbing/Audio:
  English, French, Italian, German, Spanish
 • Crack:
  Reloaded
W zdecydowanej większości przypadków darmowe gry "kończą się" na trzeciej a nawet drugiej części. Seria Assassin's Creed ma jednak tą przewagę, że jej fabuła nie nudzi się nawet po trzeciej odsłonie. Z czym zatem mamy do czynienia w "trójce"?

Wiele odsłon, jedna postać


W trzeciej części serii mamy do czynienia z kolejnym przodkiem (tym razem trzecim) Desmonda Milesa. Tym razem jest to pewien Metys o dość popularnym jak na Amerykę Północną imieniu Connor. To właśnie tam dzieje się główna akcja gry, która przenosi nas do połowy XVIII wieku. Żeby było ciekawiej, główna postać zostaje tym samym wciągnięta do wojny pomiędzy Indianami a kolonistami.

Oczywiście to nie wszystko. W grze pojawiają się wydarzenia, które faktycznie miały miejsce w historii. Należą do nich: pożar Nowego Jorku, oblężenie Bostonu przez armię Jerzego Waszyngtona i rajd kawalerii w wykonaniu Paula Revere'a.

Nowe obszary, nowa postać


Wprowadzenie nowej postaci do gry nie ogranicza się wyłącznie do jej imienia i wyglądu. Nasz nowy Asasyn jest po prostu znacznie bardziej ofensywny aniżeli jego poprzednicy. Do szeregu broni z jakich może on korzystać doszedł między innymi tomahawk, który doskonale sprawdza się w walce na średnie odległości. Zresztą bohater Assassin's Creed 3 jest pół Indianinem, co pozwala mu znacznie lepiej radzić sobie w lesie, niż w terenie zurbanizowanym.

Jeśli lubisz walkę z zaskoczenia i leśna dżungla to Twój żywioł, koniecznie pobierz Assassin's Creed III na swój komputer. W grze znacznie więcej miejsca poświęca się lokacjom leśnym, w których znacznie łatwiej można się ukryć. Oczywiście w grze nie porzucamy całkowicie miasta, ale i tak dużo się zmieni pod kątem taktyki i wykorzystywanej broni.

Podsumowanie


Reasumując, Assassin's Creed III to doskonała pozycja nie tylko dla tych, którzy gustują w walce z innymi postaciami. Owszem, wojna i skrytobójcze misje to nadal podstawowy element rozgrywki, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by w międzyczasie zapolować na zwierzęta, których futro znacznie poprawi nasz stan posiadania.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Assassin's Creed III: Complete Edition (2012), 9.72GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Reloaded). 

Updated to version 1.06 (15.07.2013)

+ crack 1.06 (by Skidrow), 9MB (Use it, if you can't save game with Reloaded's crack)

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!

Assassin's Creed III Pobierz za darmoAby zobaczyć linki do google.drive czy mega.nz, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się! Bez rejestracji możesz pobierać z RocketShare.com Download rocketshare.com

Dodatki DLC: The Tyranny of King Washington - "Infamy, Betrayal, Redemption", Benedict Arnold, The Hidden Secrets pack, The Battle Hardened Pack. No multiplayer mode.
crack Assassin's Creed III ściągnij grętorrent Assassin's Creed III pobierz za darmopełna wersja Assassin's Creed 3 do pobraniaAssassin's Creed III download
Minimalne:
Procesor: Core 2 Duo 2.66 GHz
Grafika: 512 MB VRAM
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 10 GB HDD
System: Windows Vista(SP2)/7(SP1)/8
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.