= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =


Assassin's Creed Chronicles Trilogy

Assassin's Creed Chronicles Trilogy
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  9 luty 2016
 • Gatunek gry:
  Akcji, skradanki, platformówki, pakiet, 2.5D, historyczne
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Spanish (Mexico), Polish, Russian, Czech, Portuguese-Brazil, Dutch, Japanese, Korean, Chinese Traditional
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Ali213/3DM, Codex/Reloaded

Assassin's Creed Chronicles Trilogy, czyli trzy realia historyczne w jednej grze


Seria Assassin's Creed należy do jednych z najbardziej rozbudowanych. Dzięki temu cieszy się ona ogromną popularnością, choćby ze względów na ciągłość fabularną. W przypadku Assassin's Creed Chronicles Trilogy jest nieco inaczej. Tutaj mamy do czynienia z trzema zupełnie innymi realiami historycznymi.

Chiny, Indie i Rosja


Czy te trzy kraje da się ze sobą pogodzić? Twórcy serii spróbowali tego dokonać i - co ważne - pod względem fabularnym wyszło im to całkiem ciekawie. W "chińskiej" części gry trafiamy do XVI wiecznego Państwa Środka, w którym nasza bohaterka Shao Jun pobiera nauki od samego Ezio Auditore. Część indyjska przenosi nas z kolei do XIX Indii, w których nasz bohater - Abraaz Mira, jest świadkiem konfliktu pomiędzy Sikhami a Brytyjczykami.

Ostatnia "rosyjska" część przenosi nas z kolei już w czasy współczesne, co jest zresztą bardzo rzadko spotykane w tej serii. Jak już było to powiedziane wcześniej przenosimy się tu do carskiej Rosji, w której akurat trwa wojna pomiędzy wojskami wiernymi władzy a bolszewikami. Podobnie jak w dwóch pierwszych odsłonach części, również i tu mamy swoją misję...

Mechanika gry i kilka nowości


Interfejs Assassin's Creed Chronicles Trilogy przypomina nieco stare, darmowe gry platformowe. Tutaj mamy jednak pewną ich modyfikację, gdyż interfejs rozgrywki został oparty na modelu 2.5D. Jeśli więc lubisz tego typu rozgrywkę, która na dodatek czerpie dużo z poprzednich gier serii, koniecznie pobierz tą grę na swój komputer.

Jeśli chodzi o pozostałe kwestie mechaniki gry, w zasadzie wszystko wygląda tutaj tak samo, jak w przypadku wcześniejszych odsłon. Mamy więc do czynienia z rozbudowanym elementem skradania, preferowaniem organizacji zasadzek i rzadką walką w zwarciu. Niemniej starcia są i tak bardzo widowiskowe.

Podsumowanie


Pomimo, że Assassin's Creed Chronicles Trilogy przenosi nas do różnych realiów świata przedstawionego, mamy w tej odsłonie sporo cech wspólnych, stanowiących klimat serii. Sporą atrakcją jest zmiana interfejsu, którą pokocha każdy miłośnik Assassin's Creed.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Assassin's Creed Chronicles Trilogy (2016), 8.25GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Ali213/3DM or Codex/Reloaded). 

Change language in game options.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!

Assassin's Creed Chronicles Trilogy Pobierz za darmoAby zobaczyć linki do google.drive czy pliki torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!Zawiera: Assassin's Creed Chronicles: China + Assassin's Creed Chronicles: India + Assassin's Creed Chronicles: Russia.

Bonusowa zawartość: Wallpapers, MainTheme Tracks, Enemies Concept Arts, Heroes Concept Arts, Villains Concept Arts, Uplay Rewards Unlocker (optional during setup).
crack Assassin's Creed Chronicles Trilogy ściągnij grętorrent Assassin's Creed Chronicles China, India, Russia pobierzpełna wersja Assassin's Creed Chronicles Trilogy do pobraniaAssassin's Creed Chronicles Trilogy download


Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i3 2105 3.1 GHz/AMD Phenom II X4 955 3.2 GHz
Grafika: 1280 MB GeForce GTX 470/Radeon HD 7870
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 10 GB HDD
System: Windows 7(SP1)/8/8.1
Procesor: Intel Core 2 Duo E8200 2.6 GHz/AMD Athlon II X2 240 2.8 GHz
Grafika: 1 GB GeForce GTS 450/Radeon HD 5770
Pamięć: 2 GB RAM
Miejsce na dysku: 10 GB HDD
System: Windows 7(SP1)/8


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.