Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

CastleStorm

CastleStorm
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  29 lipiec 2013
 • Gatunek gry:
  Strategiczne, fantasy, tower defense, multiplayer, na 2 osoby, funkcje cross-platform, 2.5D
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Hungarian, Japanese, Russian
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  3DM
 • Rozmiar gry:
  0.37GB

CastleStorm jest nieco bardziej podrasowaną i unowocześnioną edycją popularnej strategii tower defense. Akcja gry opiera się na dwuwymiarowej mapie - ma każdym z jej krańców znajduje się zamek innego z rywalizujących ze sobą graczy. Może być ciekawie? Pobierz i przekonaj się o tym sam. To bez wątpienia jedna z najlepszych propozycji charakteryzujących darmowe gry.


Fabuła


W grze CastleStorm znajduje się mnóstwo elementów charakterystycznych dla gier typu tower defense. Akcja gry rozgrywa się w fantastycznym świecie średniowiecznej krainy. W tym przypadku gracze występują w roli zarządcy twierdzy, będącego członkiem jednego z dwóch wzajemnie zwalczających się stronnictw - wikingów bądź rycerzy.


Niezależnie od tego, do jakiego ugrupowania należą gracze, ich głównym zadaniem jest obrona fortecy, przy jednoczesnym podejmowaniu prób wyeliminowania wrogiego gracza z rozgrywki. Główna broń, jaką posługują się strony to balista  - jest ona umieszczona w wysokiej wieży, jak najdalej poza zasięgiem wroga. Broń ta na każdym z etapów będzie stanowiła podstawę systemu obronnego każdego ugrupowania. Balista może być załadowana różnego rodzaju pociskami.


Balista to broń niezwykle ciekawa. Załadowana zostać może nie tylko standardowymi pociskami, ale również często gracze mogą umieszczać w niej jabłka, cepy bojowe, granaty, naprowadzane na cel orły czy latające owce. Brzmi to niezwykle ciekawe, nic więc w tym dziwnego, że gracze często sięgają po te niestandardowe pociski.


Akcja gry


Jeśli chodzi o rodzaj i ilość jednostek dostępnych dla graczy w  CastleStorm, to ich ilość uzależniona jest przede wszystkim od zamkowych komnat, które pełnią funkcję punktów rekrutacyjnych. W czasie każdej z potyczek gracze dostaną szansę na zebranie i przywłaszczenie sobie coraz to nowszych komnat.


Aby gra była jeszcze bardziej interesująca, twórcy dali graczom możliwość dość swobodnego  projektowania i rozbudowywania zamku. Tu im lepiej zaplanowane rozmieszczenie pomieszczeń, tym ochrona przed wrogim ostrzałem jest zdecydowanie bardziej skuteczna.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

CastleStorm (2013), 0.37GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by 3DM). 

Updated till 02.07.2014 (Update 3)

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


CastleStorm Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Dodatki DLC: From Outcast to Savior, The Warrior Queen.


Pobierz grę

[media=https://www.youtube.com/watch?v=ko0K9t6wykc]


Pobierz grę

Minimalne:
Procesor: Core 2 Duo 2.0 GHz
Karta graficzna: 256 MB VRAM
Pamięć: 1 GB RAM
Miejsce na dysku: 500 MB HDD
System operacyjny: Windows XP(SP3)/Vista(SP2)/7/8

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.