Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Bus Simulator 16 Gold Edition

Bus Simulator 16 Gold Edition
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  2 marzec 2016
 • Gatunek gry:
  Symulacje, TPP, ekonomiczne, samochodowe, transport, autobusy i tramwaje
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Czech, Russian, Hungarian, Dutch, Japanese, Portuguese-Brazil, Turkish
 • Dubbing/Audio:
  English, German
 • Crack:
  Skidrow
 • Rozmiar gry:
  1.16GB

Doskonała symulacja jazdy środkiem transportu miejskiego nie musi być droga. Gry darmowe posiadają w swojej ofercie wiele ciekawych pozycji, w tym właśnie Bus Simulator 16. Wystarczy kliknąć "pobierz", by przenieść się do świata, w którym jest się kierowcą prawdziwych autobusów.


Fabuła gry

Gracz już na samym początku rozgrywki decyduje się na podróżowanie autobusem komunikacji miejskiej. Oprócz samej jazdy pojazdem kierowca musi także budować swoje relacje z pasażerami poprzez sprzedaż biletów i radzenie sobie z żywo ukazującymi się różnorodnymi sytuacjami.


Gra zmusza do precyzyjnej nauki jazdy autobusem miejskim - według ściśle określonego kodeksu ruchu drogowego oraz po wyznaczonych trasach. Punktualność i bezpieczeństwo zapewniane pasażerom to coś, o co stara się dziś każdy wchodzący do autobusu miejskiego pasażer.


Grafika i zasady gry

Trójwymiarowa grafika przenosi gracza do życia w komunikacji miejskiej, która doskonale odwzorowuje rzeczywistość. W trybie kariery gracz ma za zadanie podnieść swoją reputację, a chwieje się ona ze względu na kłótliwość pasażerów, albo też ich zupełnie niestosowne zachowanie w komunikacji miejskiej.


W trybie multiplayer gracz może doskonale bawić się z innymi graczami poprzez wspólne zajmowanie autobusów komunikacji miejskiej. Rewelacyjną, przyjemną ciekawostką jest to, że każdy autobus może mieć spersonalizowaną nazwę, a co za tym idzie może zostać "udomowiony" dzięki czemu jazda nim będzie stanowiła miłą odskocznię od problemów dnia codziennego.


Wracając do grafiki - mimo, że jest ona trójwymiarowa i całkiem nieźle oddaje rzeczywistość, to jednak wciąż plasuje się na dosyć niskim poziomie - jak większość budżetowych symulatorów. Odpowiednio dobrane proporcje mechaniki gry tłumią niepotrzebną złość spowodowaną niezbyt dobrze dopracowaną grafiką.


Symulacja jazdy autobusem miejskim może być odprężająca. Trzeba jednak pamiętać o przestrzeganiu kodeksu drogowego wobec innych samochodów i kodeksu etycznego i kulturalnego w razie kontaktu z pasażerami.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Bus Simulator 16 Gold Edition (2016), 1.16GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Skidrow). 

Updated to version 0.0.953.7721 (25.08.2017)

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Bus Simulator 16 Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Dodatki DLC: Mercedes-Benz Citaro Pack, MAN Lion's City CNG Pack, MAN Lion's City A 47 M, additional buses & missions from Gold Edition.


Pobierz grę

Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i3 3.3 GHz/AMD Phenom II X4 960T 3.0 GHz
Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 470
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 2 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
Procesor: Intel Core i3 3.40 GHz/AMD FX-8320E 3.2 GHz
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 2 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.