= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =


Euro Truck Simulator

Euro Truck Simulator
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  20 sierpnia 2008
 • Gatunek gry:
  Symulacje, ekonomiczne, samochodowe, ciężarówki, transport
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Czech, Slovak, Romanian, Hungarian, Portuguese, Dutch
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  nie jest potrzebny
Euro Truck Simulator to popularny symulator samochodów ciężarowych. Wcielamy się w skórę kierowcy ciężarówki, a jednocześni właściciela prężnie rozwijającej się firmy transportowej. Osoba prowadząca własny biznes musi liczyć się z ogromną ilością obowiązków. Właśnie dlatego tak ważne jest to, aby podczas rozgrywki wykazać się nie tylko umiejętnościami kierowania pojazdu, ale również myśleniem strategicznym oraz ekonomicznym. Każda nasza decyzja ma duże znaczenie.

Podróż przez Stary Kontynent

Masz ochotę zasiąść za starami ciężarówki? Pobierz Euro Truck Simulator i przemierzaj długie trasy, które ciągną się przez Stary Kontynent. Trafimy tutaj do wielu popularnych miast, które z pewnością znane są każdemu Europejczykowi. Warto wspomnieć, że twórcy opisywanej produkcji mieli na uwadze graczów z tej części świata. Otoczenie jest niezwykle realistyczne, co obfituje w wyjątkowe emocje.

Oczywiście naszym głównym celem jest dowiezienie ładunków na czas. Ważne jest to, aby poruszać się po drogach sprawnie, a jednocześnie nie łamać przepisów drogowych. Pamiętajmy, że czeka tutaj na nas wiele przeszkód. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć każdej sytuacji. Właśnie dlatego musimy bacznie obserwować otoczenie. Wszystko po to, aby błyskawicznie podejmować decyzje.

Szeroki wybór pojazdów

Darmowe gry usatysfakcjonują również miłośników motoryzacji. W opisywanej produkcji mamy do wyboru wiele świetnie znanych marek pojazdów. Dzięki temu każda trasa będzie wyjątkowa. Należy zaznaczyć, że zostały one wyjątkowo realistycznie odwzorowane. Mowa tutaj nie tylko o wyglądzie wizualnym, ale również parametrach jezdnych. Niemal każda ciężarówka inaczej zachowuje się na drodze.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby modyfikować design pojazdów. Dzięki temu będą one jeszcze lepiej dopasowane do naszych indywidualnych preferencji oraz wymagań. Możemy nawet przymocować nowe halogeny, dzięki którym pojazd zyska unikatowego wyrazu.

Twórcy zadbali o lepszą oprawę graficzną. W miastach znajduje się więcej elementów charakterystycznych. Poprawiono również cieniowanie obiektów.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Euro Truck Simulator (2008), 0.12GB
ElAmigos release, unprotected game (serial or crack is not necessary). 

Updated to version 1.3.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!

ETS / Euro Truck Simulator Pobierz za darmoAby zobaczyć linki do google.drive czy pliki torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!crack Euro Truck Simulator ściągnij grętorrent ETS Pobierz za darmopełna wersja Euro Truck Simulator do pobraniaEuro Truck Simulator download


Minimalne:
Procesor: Pentium 4 3 GHz
Grafika: 256 MB VRAM
Pamięć: 2 GB RAM
Miejsce na dysku: 600 MB HDD
System: Windows XP/Vista


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.