= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =


Bully: Scholarship Edition

Bully: Scholarship Edition
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  21 październik 2008
 • Gatunek gry:
  Akcji, TPP, sandbox, elementy zręcznościowe
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Japanese, Russian + unofficial: Polish, Turkish, Portuguese-Brazil
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Prophet
Kto z nas nie miałby ochoty wrócić do szkoły jedynie po to, żeby sprawdzić czy uda mu się przetrwać z tą wiedzą, którą posiada teraz? Wystarczy wejść w gry darmowe i kliknąć pobierz Bully: Scholarship Edition, aby wrócić do szkoły i zmierzyć się ze wszystkim po raz kolejny.

Fabuła gry

Gracz rozpoczynający rozgrywkę widzi bohatera o imieniu Jimmy Hopkins z perspektywy trzeciej osoby. Piętnastoletni chłopak przebywa w szkole, którą ma przetrwać w jednym kawałku.

Każda z lekcji przeprowadzanych w szkole to inna mini gra, w której Jimmy zdobywa nowe umiejętności - na lekcji chemii ma za zadanie mieszać rożne substancje tak, aby doświadczenie zostało przeprowadzone bez zarzutu, na lekcji wychowania fizycznego uczy się ciosów, a na lekcji muzyki śpiewa wybrane przez nauczycielkę utwory.

Na przerwach chłopak eksploruje teren szkoły, nawiązuje pozytywne lub negatywne relacje z innymi uczniami oraz bada tereny pozaszkolne - miasteczko i ulice wokół szkoły.

Na przerwach Jimmy może sprawdzać również swoje umiejętności walki i zaczepiając innych uczniów ma szansę nawet wygrać. Oczywiście walka taka nie kończy się śmiercią, czy nawet zmasakrowaniem przeciwnika, ale dzięki kilku ciosom można wywindować swoją pozycję - niestety jednak budując ją na zastraszeniu otoczenia.

Grafika i zasady gry

W pełni trójwymiarowa grafika doskonale oddaje klimat szkoły przedstawiając uczniów w mundurkach. Twórcy bardzo przyłożyli się do każdego aspektu grafiki, co tak naprawdę widać na każdym jednym kroku.

Siadając do gry trzeba się spodziewać ogromnej ilości godzin spędzonych przed monitorem, ponieważ nie dosyć, że zabawa zwyczajnie wciąga, to jeszcze zaplanowana jest na około dwadzieścia do czterdziestu godzin płynnej gry.

Jimmy chodząc po szkole zdobywa popularność i doświadczenie, które później może wykorzystać w różnorodnych życiowych sytuacjach. Musi bardzo uważać na patrolujących korytarze nauczycieli i woźnych, gdyż podczas takich kontroli nie jest w stanie zadać bólu lub zwykłego kuksańca komukolwiek.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Bully: Scholarship Edition (2008), 2.83GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Prophet). 

Updated to version 1.200.

Included bonus content: Soundtrack (mp3).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!

Bully: Scholarship Edition Pobierz za darmo


 Download TORRENT

 Download drive.google.com

 Download mega.nz

crack Bully: Scholarship Edition ściągnij grętorrent Bully: Scholarship Edition pobierz za darmopełna wersja Bully: Scholarship Edition do pobraniaBully: Scholarship Edition download
Minimalne:
Procesor: Pentium 4 3 GHz
Grafika: 512 MB VRAM
Pamięć: 1 GB RAM
Miejsce na dysku: 3 GB HDD
System: Windows XP/Vista
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.