Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Napoleon: Total War - Imperial Edition

Napoleon: Total War - Imperial Edition
 • 80
1
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  23 luty 2010
 • Gatunek gry:
  Strategiczne, RTS, turowe, epoka napoleońska, multiplayer, strategiczne wojenne
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Czech, Polish
 • Dubbing/Audio:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish
 • Crack:
  nie jest potrzebny
 • Rozmiar gry:
  11.57GB

Napoleon: Total War na PC to szósta odsłona jednej z najbardziej znanych serii strategii czasu rzeczywistego i turowych - Total War. Za produkcję tej odsłony odpowiada Creative Assembly, deweloper znany również z gier Stormrise i Viking: Battle for Assgard.

Fabuła

Gra przenosi gracza do epoki napoleońskiej, kiedy to dziewiętnastowieczna Europa ogarnięta jest ogromnym konfliktem. Gra posiada trzy oddzielne kampanie fabularne, w tym włoską (1796-1797), egipską (1798-1800) i europejską (1805-1812). Historia rozpoczyna się w północnej części Włoch, a gracz staje się świadkiem najpierw powstania imperium, a na końcu jego upadku. Gracz może wcielić się w postać samego Napoleona lub w jednego z przywódców koalicji antynapoleońskiej (Wielka Brytania, Rosja, Prusy lub Austria). Wybierając postać Napoleona, gracz trafia najpierw do Włoch i Egiptu, by poprowadzić swoje wojska przez kolejne bitwy, aż do inwazji na Moskwę. Gracz ma okazję zmierzyć się z problemami, z jakimi sam Napoleon się zetknął, a także zrozumieć decyzje, jakie musiał podjąć, aby osiągnąć zwycięstwo. Ponadto gra pozwala wziąć udział w kilku historycznych kampaniach, takich jak bitwy pod Lodi, Arcole, Austerlitz, Borodino, Ligny, Waterloo, Trafalgar czy bitwa pod Piramidami.

Rozgrywka

Napoleon: Total War na PC nie jest tak rewolucyjną grą strategiczną jak Empire: Total War w momencie premiery, ale zawiera wszystkie korzystne mechaniki rozgrywki z tamtej gry. Należą do nich przede wszystkim bitwy lądowe i morskie w pełnym 3D, szczegółowe mapy oraz rozbudowane mechanizmy dyplomacji. Gra posiada jednak także zestaw nowych elementów uprzyjemniających rozgrywkę. Dyplomacja została znacznie rozbudowana - podczas negocjacji gracz może teraz przedstawiać swoje żądania, nalegać na zerwanie sojuszu, wypowiedzenie wojny lub nałożenie embarga na jakąś rzecz. Dodano również system odżywiania żołnierzy. Kiedy gracz zmusza swoich żołnierzy do przemierzania trudnego terenu, zaczynają oni głodować i umierać. W skrajnych przypadkach całe armie mogą zostać zniszczone. W tej odsłonie znacznie zwiększono rolę szpiegów, którzy nie tylko zbierają informacje o siłach wroga, ale także mogą sabotować ich działania i opóźniać ich marsz. Generałowie są teraz bardziej funkcjonalni, ponieważ mogą podtrzymywać na duchu podległe im oddziały i zbierać żołnierzy, którzy próbują uciec z pola walki.

Sztuczna Inteligencja została ulepszona w każdym aspekcie gry. Podczas gry, narody kontrolowane przez SI zachowują się w bardziej logiczny sposób. Choć jednostki szybciej i skuteczniej reagują na polecenia gracza, to jednak pokonanie wroga jest nadal trudniejsze niż w Empire: Total War. Bitwy morskie zostały wzbogacone o naprawy, których trzeba dokonywać na okrętach w trakcie bitwy. W sumie gra oferuje 322 unikalne jednostki i bardziej zaawansowane uzbrojenie.

W wirtualnych bitwach bierze udział sam Napoleon, gdyż legendarny wódz znany jest z tego, że sam dowodził swoimi żołnierzami, nieustannie podnosząc ich morale. Nagrody za osiągnięcie pewnych celów szybciej niż Napoleon w rzeczywistości są wyjątkowo cenne i pożądane.

Aspekty techniczne

Napoleon: Total War na PC przynosi zauważalną poprawę oprawy wizualnej, jaką gracze mogli zobaczyć w Empire: Total War. Budynki na polach bitew zostały ulepszone. Środowiska i szczegóły zostały bardzo dokładnie odtworzone w grze. Wśród innych ulepszeń, jest dodanie dużej liczby nowych twarzy żołnierzy. Również warunki pogodowe mają swój wpływ na przebieg bitwy, np. deszcz wpływa na proch strzelniczy. Dzięki takim elementom bitwy są realistyczne.

Multiplayer

Tryb multiplayer jest w pełni funkcjonalny - dostępne są osiągnięcia Steam, bonusy do rozgrywki czy edytor mundurów. Podczas rywalizacji gracze mogą korzystać z komunikacji głosowej. Każda bitwa z kampanii fabularnej może zostać rozegrana w trybie multiplayer przeciwko innemu przeciwnikowi sterowanemu przez człowieka.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Napoleon: Total War - Imperial Edition (2010), 11.57GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation. 

Updated to version 1.3.0

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Napoleon: Total War Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google, mega.nz i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Dodatki DLC: Peninsular Campaign, Coalition Battle Pack, Imperial Guard Pack, Heroes of the Napoleonic Wars.


Pobierz grę

Minimalne:
Procesor: Core 2 Duo 2.4 GHz
Karta graficzna: 512 MB VRAM
Pamięć: 2 GB RAM
Miejsce na dysku: 12 GB HDD
System operacyjny: Windows XP SP2/Vista

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]