= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Prison Architect

Data edycji: Wczoraj, 11:52
Powód: Updated till 22.11.2022

Prison Architect
 • 60
4
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  6 październik 2015
 • Gatunek gry:
  Strategiczne, ekonomiczne, RTS, więzienne, 2D, top-down, crowdfunding, indie
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Swedish, Turkish, Czech, Polish, Portuguese-Brazil, Norwegian, Finnish, Russian, Korean, Greek, Portuguese, Romanian, Thai, Hungarian, Dutch, Danish, Japanese, Chinese Simplified, Chinese Traditional, Bulgarian, Ukrainian
 • Crack:
  Codex
 • Rozmiar gry:
  0.71GB

Prison Architect to ekonomiczna gra strategiczna, w której zadaniem gracza jest zarządzanie więzieniem. Gra została stworzona przez niezależne studio Introversion, które wydało takie produkcje jak Uplink, Darwinia czy Defcon.

Gra w dużej mierze inspirowana jest takimi grami jak Theme Park, Dungeon Keeper czy Dwarf Fortress. Gracze wcielają się w rolę nowego naczelnika więzienia. Rozgrywka rozpoczyna się od zaprojektowania obiektu, następnie zadaniem jest zarządzanie nim i jego rozbudowa. Po zakończeniu budowy zaczynają pojawiać się pierwsi więźniowie, a zadaniem gracza jest dbanie o ich potrzeby. Konieczne jest ich karmienie, zapewnienie dostępu do pryszniców, a także umożliwienie wyjścia na więzienny dziedziniec. Jednocześnie konieczne jest zatrudnienie ochroniarzy, którzy będą kontrolować populację skazańców. Ponadto, każde więzienie potrzebuje zasilania i elektronicznych systemów bezpieczeństwa. Każdy dodatkowy więzień zwiększa sumę pieniędzy wypłacanych co miesiąc przez zakład karny, ale zwiększa też wydatki, dlatego tak ważne jest zrównoważenie budżetu.

Więźniowie mają swoje własne osobowości i to oni decydują o tym, co robią w zakładzie karnym. Niektórzy okazują się być zdyscyplinowani i trzymają się na uboczu, pracują w kuchni lub ćwiczą na siłowni. Inni natomiast mają tendencję do wszczynania bójek, które mogą skończyć się nawet śmiercią strażników i innych osadzonych. Zaniedbywanie obowiązków strażników powoduje duże niepokoje. W takich przypadkach strażnicy często odmawiają interwencji, a gracz będzie zmuszony wezwać ciężko uzbrojone oddziały. Zdarzają się również próby ucieczki. Twórcy nie zapomnieli o wprowadzeniu systemu, który pozwala osadzonym tworzyć gangi i organizować kontrabandę.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Prison Architect (2015), 0.71GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated till 22.11.2022.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Prison Architect Pobierz za darmo


 Download TeraBoxAby zobaczyć linki do google.drive czy pliki torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Zawiera dodatki DLC: Future Tech Pack, Undead, Free For Life, Gangs, Perfect Storm, Second Chances, Going Green, Island Bound, Cleared for Transfer, Psych Ward Warden's Edition, Aficionado, Soundtrack (FLAC/Lossless), Artbook.


Hasło: elamigosedition.com
Minimalne:
Procesor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz/AMD FX 8150 3.6 GHz
Karta graficzna: 256 MB GeForce 8600
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 600 MB HDD
System operacyjny: Windows XP

Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.