= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =


Planetary Annihilation: TITANS

Data edycji: 1-07-2020, 13:43
Powód: Updated to version 114599 (25.06.2020)

Planetary Annihilation: TITANS
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  18 sierpień 2015
 • Gatunek gry:
  Strategiczne, science fiction, RTS, crowdfunding
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Russian, Dutch, Japanese, Korean, Chinese Simplified, Chinese Traditional
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Codex
Osadzone w kosmosie gry strategiczne posiadają wiernych fanów, których grono z dnia na dzień wciąż się powiększa. Żeby zakosztować wrażeń gry w prawdziwym klimacie science fiction wystarczy wejść w darmowe gry i kliknąć pobierz Planetary Annihilation: TITANS aby za moment przenieść się w niezwykle wciągającą strategię czasu rzeczywistego.

Fabuła gry


Fabuła Planetary Annihilation: TITANSjest osadzona w ogromnym układzie międzyplanetarnym z całą jego intrygującą zawartością. Zdobywanie kolejnych połaci zbadanych i niezbadanych terenów wciąga z minuty na minutę coraz bardziej i wreszcie gracz dysponuje ogromną bazą i jednostkami, które mogą ją skutecznie obronić.


Mechanika gry


Gra polega na poruszaniu się po ogromnym układzie planetarnym w celu powiększania swoich wpływów w postaci miejsc lub jednostek. Można obrać taktykę zdobywania nowych terenów poprzez zdobywanie ich przy pomocy broni konwencjonalnej, lub też bawić się w kompletnego destruktora kierując swoje oddziały na planety i jednostki wrogów w celu ich całkowitego zniszczenia.

Prosty interfejs pozwala poświęcić pełną uwagę rozgrywce, dzięki czemu żadne dodatkowe opcje w niej nie przeszkadzają. W grze bardzo ważna jest ekonomia i dobre rozplanowanie wydobycia oraz zużycia surowców, które wykorzystywane są do tworzenia budowli i jednostek potrzebnych do ochrony posiadanego terenu oraz do ataków na tereny obce.

Grafika i tryby gry


Trójwymiarowa, dosyć ciekawa grafika pozwala na odpowiednie wczucie się w klimat, a kilka możliwych trybów gry pozwala na ich zmianę w zależności od chwilowych potrzeb gracza. Gracz może skorzystać z kampanii single player w której przechodzi poszczególne etapy pewnej historii fabularnej, albo też zmierzyć się z przeciwnikami sterowanymi przez sztuczną inteligencję, jaką jest komputer.

W grze Planetary Annihilation: TITANS występuje oczywiście tryb multiplayer, w którym aż czterdziestu graczy może sprawdzić swoje umiejętności w budowaniu funkcjonalnej, użytecznej bazy i jednostek mających opanować cały układ planetarny.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Planetary Annihilation: TITANS (2014), 1.83GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated to version 114599 (25.06.2020).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!

Planetary Annihilation: TITANS Pobierz za darmo
Polska Wersja JęzykowaAby zobaczyć linki do google.drive czy pliki torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się! Download mega.nz

 Download ddownload.com

crack Planetary Annihilation: TITANS ściagnij grętorrent Planetary Annihilation: TITANS pobierz za darmopełna wersja Planetary Annihilation: TITANS do pobraniaelamigos Planetary Annihilation: TITANS download


Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Quad Core 3 GHz
Grafika: 1 GB GeForce GTX 560/Radeon HD 6950
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 4 GB HDD
System: Windows 7 64-bit
Procesor: Quad Core 3 GHz
Grafika: 1 GB GeForce GTX 560/Radeon HD 6950
Pamięć: 12 GB RAM
Miejsce na dysku: 4 GB HDD
System: Windows 7 64-bit


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.