= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =


Green Hell

Data edycji: 14-07-2020, 07:59
Powód: Updated to version 1.8.0 (09.07.2020)

Green Hell
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  5 wrzesień 2019
 • Gatunek gry:
  Symulacje, FPP, survival, polskie, indie, crafting
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Czech, Russian, Portuguese, Portuguese-Brazil, Hungarian, Swedish, Japanese, Korean, Chinese Simplified, Chinese Traditional, Vietnamese, Thai
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Codex

Green Heel - przygoda w dżungli


Green Hell to jedna z najpopularniejszych i najbardziej barwnych gier survivalowych dostępnych na rynku.  

Fabuła gry Green Hell


Rozpoczynając przygodę z Green Hell, wcieliłem się w rolę człowieka, który znalazł się sam w środku amazońskiej dżungli. Od tego momentu należy rozpocząć walkę o przetrwanie. Wyzwanie jest bardzo duże- jedynym wyposażeniem, jaki otrzymuje bohater na start jest radio, za pomocą którego może porozumiewać się ze swoją ukochaną. Celem gry jest opanowanie sztuki przetrwania w ekstremalnych warunkach. Wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił, już dziś zapraszam do pobrania darmowe gry.

Podstawowym zadaniem jest zapewnienie bohaterowi wody oraz żywności, bez których nie byłby w stanie przeżyć. Po zaspokojeniu podstawowych potrzeb, należy opanować sztukę rozpalania ognia, polowania, łowienia ryb. Kluczem do sukcesu jest nauczenie się wykorzystywania napotkanych surowców do tworzenia narzędzi obronnych i miejsca schronienia. Na kolejnym etapie zająłem się uprawą ziemi- zwiększając poprzez to swoje szanse na przeżycie.

Co czeka gracza Green Hell w dżungli?


Dżungla jest miejscem, w którym bardzo ciężko uchronić się bez szwanku, o czym przekonałem się już we wstępnych etapach gry. Bohater musi toczyć starcia z drapieżnikami, w wyniku których odnosi rany. Nietrudno o egzotyczne choroby i złapanie pasożytów, zatem zachowanie szczególnej ostrożności jest niezbędne. Wszystkie przykre doświadczenia i niezbędne sytuacje odbijają się na psychice bohatera, dlatego podczas całej fabuły należy zwracać uwagę na jego formę psychiczną.

Dobre samopoczucie i odpowiednia kondycja psychofizyczna to aspekty, na które gracz powinien zwracać szczególną uwagę. Nie chcąc doprowadzić bohatera do szaleństwa, należy jak najczęściej korzystać z takiej funkcji jak kontrola ciała. Dzięki niej odpowiednio wcześnie można zdiagnozować problemy i podjąć działania zapobiegające. Wszyscy, którzy chcą wcielić się w rolę bohatera walczącemu o przetrwanie, mogą rozpocząć przygodę poprzez kliknięcie download na stronie internetowej z darmowymi grami.

Poza ciekawą i niezwykle wciągającą fabułą gry, zwróciłem uwagę również na bardzo realistyczną symulację amazońskiej dżungli. Chcesz przekonać się, jak zmienia się środowisko pod wpływem Twoich działań i poznać aktywność dzikich zwierząt w zależności od warunków atmosferycznych? Już dziś pobierz grę i rozpocznij niezapomnianą przygodę.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Green Hell (2019), 2.44GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated to version 1.8.0 (09.07.2020).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!

Green Hell Pobierz za darmo


 Download TORRENT

 Download drive.google.com

 Download mega.nz

 Download ddownload.com

crack Green Hell ściągnij grętorrent Green Hell pobierz za darmopełna wersja Green Hell do pobraniaelamigos Green Hell download


Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Dual Core 3.2 GHz
Grafika: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon RX 460
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 8 GB HDD
System: Windows 7/8/10 64-bit
Procesor: Dual Core 3.2 GHz
Grafika: 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon RX 580
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 8 GB HDD
System: Windows 7/8/10 64-bit


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.